Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do laptopa Xiaomi

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do wielu modeli zamienników do klawiatur Xiaomi, które szybko wpasują się w techniczne potrzeby sprzętu, preferencje użytkownika oraz posiadany budżet. Będą one inwestycją, która zwróci się na wielu poziomach zapewniając prawidłowe oraz wygodne działanie posiadanego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 1 z 1 produktu

Klawiatura w laptopie jest elementem, którego istotność często się marginalizuje. Dopóki działa wszystko jest w porządku, jednak, gdy klawisze zaczną się zacinać lub ich głośność działania zaczyna przypominać wystrzały z kapiszonów to bardzo szybko codzienny komfort oraz jakość pracy spada. Okazjonalna wymiana klawiatury w laptopie to często konieczność. Nie jest powiedziane, że posiadany sprzęt musi do końca swojego użytkowego życia być wyposażonym w tą samą klawiaturę. Wymiana klawiatury nie jest procesem, który zajmuje dużo czasu. Kilkanaście minut wystarczy, by szybko odmłodzić wizualnie sprzęt oraz na powrót przystawić go do bardziej funkcjonalnego pionu. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz zamienników do laptopów Xiaomi marki Green Cell. Są one idealnym odwzorowaniem oryginałów, zapewniając szybki powrót do efektywnej normalności w użytkowaniu sprzętu. Na każdą klawiaturę do laptopa/notebooka Xiaomi nasz sklep daje 24 - miesięczną gwarancję.

Szybka wymiana mały problem

Samodzielna wymiana wysłużonej klawiatury w laptopie nie zajmie wiele czasu. Pozwoli ona oszczędzić zarówno na kosztach, jak i przestojach w pracy spowodowanych niedomaganiem klawiatury. Nie trzeba będzie oddawać laptopa/notebooka do serwisu, płacić za robociznę i długo czekać na sprowadzenie potrzebnych oryginalnych części. W efekcie kupno zamiennej klawiatury do laptopa Xiaomi jest inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dzięki wydajnemu zamiennikowi szybko można wznowić pracę (lub rozrywkę) i nie martwić się niedomagającymi klawiszami oraz głośnością klikania przy operowaniu sprzętem. Wymiana klawiatury na znany sobie model pozwala też nie rezygnować z przyzwyczajeń. W używanym sprzęcie zna się instynktownie rozkład klawiszy. Z kolei, gdy przesiądzie się na nowy laptop wszystkiego (podstawowej, wydajnej obsługi) trzeba uczyć się od nowa. Kupno nowego laptopa to coś, co rozważa się w sytuacjach bardziej kryzysowych - jak wylanie na klawiaturę jakichś płynów. Nie zawsze oznacza to, że sprzęt wyzionął ducha. Czasem wymiana klawiatury wystarcza by laptop/notebook odzyskał pełną sprawność, a użytkownik uchronił się od zbędnych (często dużych) dodatkowych kosztów.