Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Huawei (5)

Bateria do telefonu Huawei

Nasz sklep Świat Baterii oferuje dopasowane rozwiązania do różnych modeli Huawei jak p8, p9, y6 oraz wielu innych. Nasza oferta jest cały czas aktualizowana, by jeszcze lepiej sprostać rosnącym potrzebom naszych odbiorców. Wymiana baterii w telefonie z pewnością okaże się decyzją, której każdy użytkownik sobie pogratuluje. Na wszystkie baterie do Huawei od Green Cell nasz sklep udziela 12 - miesięcznej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Sortuj:
Bateria do telefonu Huawei P9 Lite
star star star star star
(35)
Bateria Green Cell HB4342A1RBC do telefonu Huawei Ascend Y5 II Y6 Honor 4A 5
star star star star star
(7)
Bateria Green Cell HB436486ECW do telefonu Huawei Mate 10 / Mate 20
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell HB356687ECW do telefonu Huawei Mate 10 Lite
star star star star star
(3)
45,95 zł
Pojemność: 2200mAh
Napięcie: 4.35 V( kompatybilne z 3.8V)
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
32,95 zł
Pojemność: 3300mAh
Napięcie: 3.82V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
53,95 zł
Pojemność: 3900mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
43,95 zł
Pojemność: 3240mAh
Napięcie: 3.82V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
48,95 zł
1 - 5 z 5 produktów
Smartphone to nie tylko wydajne narzędzie, które pozwala lepiej ogarniać codzienną zabieganą rzeczywistość. To również dopełnienie wizerunku nowoczesnego człowieka. Smartphony wybiera się ze względu zarówno na ich możliwości techniczne, jak i prezencję oraz zdolność do spersonalizowania. Smartphone określa w dużej mierze użytkownika - pozwalając wyrazić mu więcej ze swojej unikalnej osobowości oraz zaakcentować różne idee i zorientowanie na zmieniające się technologiczne trendy. Mimo całego swojego zaawansowania smartphony z czasem się wysługują. Pierwsza zawsze cierpi bateria. Z czasem okresy ładowania zaczynają się przedłużać i być coraz częstszymi. Użytkownik musi w efekcie pogodzić się z faktem, że telefon coraz częściej będzie trzymany na energetycznej smyczy, a pasek baterii będzie trzeba czujniej obserwować. Czy na pewno? Rozwiązaniem energetycznego problemu jest wymiana baterii w swoim telefonie na nową. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do 

wysokowydajnych baterii do Huawei

marki Green Cell, które pomogą szybko przystawić na powrót posiadany sprzęt do energetycznego pionu. Są one idealnym odwzorowaniem oryginałów, który nie wytraca na efektywności działania. W efekcie kupno zamiennej baterii i samodzielna wymiana jest inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Wymień baterię Huawei samemu

Baterie do telefonu Huawei można wbrew pozorom wymienić bez potrzeby angażowania usług serwisu. Samodzielna wymiana to proces, który zajmie od kilku do kilkunastu minut i pozwoli znacznie zaoszczędzić na kosztach (serwisowa robocizna) oraz czasie. W serwisie oddany telefon musi często spędzić sporo czasu czekając na nową część oraz uwagę serwisanta. W tym czasie właściciel jest skazany na używanie mniej wydajnych zamienników, które nie są w stanie w równym stopniu dopełnić codzienności, co znajomy telefon. Baterie do Huawei od Green Cell pozwolą na szybkie odzyskanie energetycznej niezależności. W efekcie trzymanie telefonu ciągle na kablu ładującym i instynktowne rozglądanie się za najbliższym gniazdkiem będą problemami przeszłości. Huawei to jedna z najczęściej wybieranych marek na świecie przez użytkowników poszukujących połączenia jakości, wydajności oraz rozsądnej ceny. Dostarcza ona swoim odbiorcom na cały świecie dokładnie tego, czego oczekują, bardzo dobrze wpisując się w indywidualne potrzeby, preferencje oraz styl bycia. Wymiana baterii do Huawei od Green Cell pozwoli cieszyć się “znajomym” telefonem oraz zrezygnować z częstych cyklów ładowania, by pozostać w kontakcie ze światem.