Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Adaptery i Huby (5)

Banner kategorii adaptery i Huby
Sortuj:

Strefa pomocy

Z jakimi urządzeniami współpracuje stacja dokująca?

Aby w pełni wykorzystać możliwości stacji dokującej urządzenie musi posiadać port USB-C  obsługujący technologię Power Delivery oraz przesyłanie obrazu. Szczegółowe informację na temat obsługiwanych funkcji portu USB-C można odnaleźć w instrukcji Państwa urządzenia. W zależności od zastosowanego portu szybkość ładowania może być ograniczona, a przesyłanie wideo niemożliwy. Odtwarzanie obrazu może być również ograniczone przez układ graficzny. Jeżeli laptop nie wspiera przesyłania obrazu w rozdzielczości 4k, nasza stacja będzie wyświetlać obraz w najwyższej dostępnej wartości.


Aby w pełni wykorzystać możliwości stacji dokującej urządzenie musi posiadać port USB-C...

Jak zmienić telefon w komputer? (Samsung Dex)

Należy podłączyć naszą stację do telefonu oraz ładowarki o mocy minimalnie 18W. Po wykryciu kompatybilnego urządzenia oraz zapewnieniu zasilania funkcja Desktop Model powinna uruchomić się automatycznie.

Jak uruchomić system DEX? Zapraszamy do naszego bloga System DEX"


Należy podłączyć naszą stację do telefonu oraz ładowarki o mocy minimalnie 18W. Po wykryciu...

Czy hub współpracuje z konsolą Nintento Switch?

Tak, wystarczy podłączyć konsolę do zakupionej stacji wraz z zasilaniem. Konsola automatycznie przejdzie w tryb stacjonarny.


Tak, wystarczy podłączyć konsolę do zakupionej stacji wraz z zasilaniem. Konsola automatycznie...
1 - 5 z 5 produktów
Obowiązkowy gadżet, który znacznie zwiększa możliwości współczesnych laptopów z portami USB-C. Wśród nowych notebooków już od dłuższego czasu panuje trend ograniczania liczby portów, które jeszcze do niedawna były uważane za niezbędne. Porty takie jak USB-A, Ethernet, czy sloty kart pamięci stają się już rzadkością. Hub USB-C rozwiązuje ten problem i pozwala nam swobodnie korzystać ze wszystkich ulubionych urządzeń, takich jak myszki, klawiatury i inne urządzenia na USB.

Adapter, przejściówka, hub USB-C

Większość stacji dokujących USB-C pozwala również na podłączenie laptopa do telewizora, dzięki portowi HDMI. Jest to szczególnie przydatne w przypadku starszych modeli telewizorów, które uniemożliwiają połączenia poprzez np. Smartcast. Warto zaznaczyć, że adaptery zazwyczaj posiadają port wejściowy USB-C, dzięki czemu w przypadku np. MacBooka Air, który posiada tylko jeden port USB-C, po podłączeniu huba wciąż możemy ładować poprzez niego laptopa. Poza laptopami, adapter USB-C można wykorzystywać również ze smartfonami, by korzystać z tzw. desktop mode – na przykład zamiast Samsung DeX. Opcja ta umożliwia podłączenie smartfona do telewizora i korzystanie z niego, jak z konwencjonalnego laptopa. Wystarczy podpiąć mysz i klawiaturę. Więcej o tym systemie przeczytasz w naszym artykule System DEX w Samsungu – jak działa?.

Hub USB C - więcej wejść, więcej możliwości

Więcej wejść to więcej możliwości do skorzystania z funkcji sprzętu, które wcześniej były blokowane przez niewystarczającą liczbę portów. Dziś efektywna praca oraz rozrywka wymaga często podłączenia kilku dodatkowych urządzeń do używanego sprzętu. Ograniczenia narzucone przez producentów dzięki hubom można szybko obejść i cieszyć się lepszą wydajnością. Hub USB-C pozwoli na więcej oraz przyniesie zupełnie nowy poziom komfortu z codziennego użytku sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant huba dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości budżetowych.

Hub USB C oraz hub Thunderbolt to niezbędne narzędzia, rozszerzające możliwości nowoczesnych laptopów i komputerów. Dzięki nim użytkownicy mogą łatwo podłączać różne urządzenia, takie jak myszki, klawiatury, monitory, czy dyski twarde, do swoich laptopów, zwłaszcza jeśli posiadają one tylko porty USB-C.
Hub USB-C z portami Thunderbolt, umożliwia jeszcze szybszy przesył danych oraz podłączanie zaawansowanych urządzeń, jak monitory 4K. Ponadto, huby USB-C pozwalają na ładowanie laptopa, nawet jeśli ma tylko jeden taki port, i są idealne do połączenia laptopa z telewizorem za pomocą portu HDMI. Są także przydatne w desktop mode na smartfonach, co pozwala korzystać z nich jak z tradycyjnego laptopa. Dlatego warto znaleźć odpowiedni hub USB-C lub Thunderbolt, aby rozszerzyć możliwości swojego sprzętu i zapewnić sobie większy komfort codziennego użytkowania.