Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Hub USB-C (4)

Hub USB-C

Stacja dokująca Hub USB-C to narzędzie, które pozwoli zmaksymalizować możliwości sprzętu przez podłączenie rozgałęźnika z wieloma dodatkowymi portami. Dzięki niemu podłączenie dodatkowych urządzeń nie będzie problemem, a konieczność priorytetyzowania, co zostanie podłączone odejdzie w przeszłość. Stacja dokująca hub USB-C posiada wiele zróżnicowanych portów, w efekcie używanie laptopa, komputera lub tabletu stanie się bardziej wydajne.
Sortuj:

Strefa pomocy

Z jakimi urządzeniami współpracuje stacja dokująca?

Aby w pełni wykorzystać możliwości stacji dokującej urządzenie musi posiadać port USB-C  obsługujący technologię Power Delivery oraz przesyłanie obrazu. Szczegółowe informację na temat obsługiwanych funkcji portu USB-C można odnaleźć w instrukcji Państwa urządzenia. W zależności od zastosowanego portu szybkość ładowania może być ograniczona, a przesyłanie wideo niemożliwy. Odtwarzanie obrazu może być również ograniczone przez układ graficzny. Jeżeli laptop nie wspiera przesyłania obrazu w rozdzielczości 4k, nasza stacja będzie wyświetlać obraz w najwyższej dostępnej wartości.


Aby w pełni wykorzystać możliwości stacji dokującej urządzenie musi posiadać port USB-C...

Jak zmienić telefon w komputer? (Samsung Dex)

Należy podłączyć naszą stację do telefonu oraz ładowarki o mocy minimalnie 18W. Po wykryciu kompatybilnego urządzenia oraz zapewnieniu zasilania funkcja Desktop Model powinna uruchomić się automatycznie.

Jak uruchomić system DEX? Zapraszamy do naszego bloga System DEX"


Należy podłączyć naszą stację do telefonu oraz ładowarki o mocy minimalnie 18W. Po wykryciu...

Czy hub współpracuje z konsolą Nintento Switch?

Tak, wystarczy podłączyć konsolę do zakupionej stacji wraz z zasilaniem. Konsola automatycznie przejdzie w tryb stacjonarny.


Tak, wystarczy podłączyć konsolę do zakupionej stacji wraz z zasilaniem. Konsola automatycznie...
1 - 4 z 4 produktów
Obowiązkowy gadżet, który znacznie zwiększa możliwości współczesnych laptopów z portami USB-C. Wśród nowych notebooków już od dłuższego czasu panuje trend ograniczania liczby portów, które jeszcze do niedawna były uważane za niezbędne. Porty takie jak USB-A, Ethernet, czy sloty kart pamięci stają się już rzadkością. Huby USB-C rozwiązują ten problem i pozwalają nam swobodnie korzystać ze wszystkich ulubionych urządzeń, takich jak myszki, klawiatury i inne urządzenia na USB.

Adapter, przejściówka USB-C

Większość stacji dokujących USB-C powala również na podłączenie laptopa do telewizora, dzięki portowi HDMI. Jest to szczególnie przydatne w przypadku starszych modeli telewizorów, które uniemożliwiają połączenia poprzez np. Smartcast. Warto zaznaczyć, że adaptery zazwyczaj posiadają port wejściowy USB-C, dzięki czemu w przypadku np. MacBooka Air, który posiada tylko jeden port USB-C, po podłączeniu huba wciąż możemy ładować poprzez niego laptopa. Poza laptopami, adaptery USB-C można wykorzystywać również ze smartfonami, by korzystać z tzw. desktop mode – na przykład zamiast Samsung DeX. Opcja ta umożliwia podłączenie smartfona do telewizora i korzystanie z niego, jak z konwencjonalnego laptopa. Wystarczy podpiąć mysz i klawiaturę. Więcej o tym systemie przeczytacie tutaj.

Huby USB - więcej wejść, więcej możliwości

Więcej wejść to więcej możliwości do skorzystania z funkcji sprzętu, które wcześniej były blokowane przez niewystarczającą liczbę portów. Dziś efektywna praca oraz rozrywka wymaga często podłączenia kilku dodatkowych urządzeń do używanego sprzętu. Ograniczenia narzucone przez producentów dzięki hubom można szybko obejść i cieszyć się lepszą wydajnością. Huby USB-C pozwolą na więcej oraz przyniosę zupełnie nowy poziom komfortu z codziennego użytku sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant huba dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości budżetowych.