gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Stacja dokująca, hub USB-C

Obowiązkowy gadżet, który znacznie zwiększa możliwości współczesnych laptopów z portami USB-C. Wśród nowych notebooków już od dłuższego czasu panuje trend ograniczania liczby portów, które jeszcze do niedawna były uważane za niezbędne. Porty takie jak USB-A, Ethernet, czy sloty kart pamięci stają się już rzadkością. Huby USB-C rozwiązują ten problem i pozwalają nam swobodnie korzystać ze wszystkich ulubionych urządzeń, takich jak myszki, klawiatury i inne urządzenia na USB.

Adapter, przejściówka USB-C

Większość stacji dokujących USB-C powala również na podłączenie laptopa do telewizora, dzięki portowi HDMI. Jest to szczególnie przydatne w przypadku starszych modeli telewizorów, które uniemożliwiają połączenia poprzez np. Smartcast. Warto zaznaczyć, że adaptery zazwyczaj posiadają port wejściowy USB-C, dzięki czemu w przypadku np. MacBooka Air, który posiada tylko jeden port USB-C, po podłączeniu huba wciąż możemy ładować poprzez niego laptopa. Poza laptopami, adaptery USB-C można wykorzystywać również ze smartfonami, by korzystać z tzw. desktop mode – na przykład zamiast Samsung DeX. Opcja ta umożliwia podłączenie smartfona do telewizora i korzystanie z niego, jak z konwencjonalnego laptopa. Wystarczy podpiąć mysz i klawiaturę. Więcej o tym systemie przeczytacie tutaj.
1 - 5 z 5 produktów

Więcej wejść, więcej możliwości

Stacja dokująca Hub USB-C to narzędzie, które pozwoli zmaksymalizować możliwości sprzętu przez podłączenie rozgałęźnika z wieloma dodatkowymi portami. Dzięki niemu podłączenie dodatkowych urządzeń nie będzie problemem, a konieczność priorytetyzowania, co zostanie podłączone odejdzie w przeszłość. Stacja dokująca hub USB-C posiada wiele zróżnicowanych portów, które szybko wpasują się w technologiczne potrzeby nowoczesnego użytkownika. W efekcie używanie laptopa, komputera lub tabletu stanie się bardziej wydajne. Więcej wejść to więcej możliwości do skorzystania z funkcji sprzętu, które wcześniej były blokowane przez niewystarczającą liczbę portów. Dziś efektywna praca oraz rozrywka wymaga często podłączenia kilku dodatkowych urządzeń do używanego sprzętu. Ograniczenia narzucone przez producentów dzięki hubom można szybko obejść i cieszyć się lepszą wydajnością. Huby USB-C pozwolą na więcej oraz przyniosę zupełnie nowy poziom komfortu z codziennego użytku sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant huba dopasowanego do indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości budżetowych.