Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Xiaomi (5)

Wydajna bateria do Xiaomi

W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie wydajne baterie do Xiaomi marki Green Cell, które pozwolą szybko odzyskać pełną mobilność oraz cieszyć się na powrót nowym energetycznym życiem telefonu. Baterie do Xiaomi marki Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie. Na każdą kupioną u nas baterię udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.
Sortuj:
Bateria BM39 do telefonu Xiaomi Mi 6 Mi6
star star star star empty-star
(1)
Bateria Green Cell BN35 do telefonu Xiaomi Redmi 5
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell BN44 do telefonu Xiaomi Redmi Note 5 / 5 Plus
star star star star star
(1)
Xiaomi
star star star star star
(1)
Bateria Green Cell BN49 do telefonu Xiaomi Redmi 7A
Pojemność: 3250mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
37,95 zł
Pojemność: 3200mAh
Napięcie: 4.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
59,95 zł
Pojemność: 3900mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
46,95 zł
Pojemność: 4000mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
31,95 zł
Pojemność: 4000mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
36,95 zł
1 - 5 z 5 produktów
Smartphone to dodatek niezbędny w “narzędziowni” nowoczesnego człowieka. Dziś wyjście z domu bez tego witalnego elementu jest nie do pomyślenia. Dzięki smartphonowi pozostaje się w stałym kontakcie ze światem oraz jest zdolnym w chwilę uwiecznić swoje doświadczenia oraz podzielić się nimi z szerszym gronem. Konsumenci mają swoich faworytów w smartphonowych brandach. Jednym z nich jest Xiaomi. Smartphony tej marki bardzo szybko wpisują się w potrzeby nowoczesnych, wymagających klientów, którzy cenią sobie wydajność, możliwości technologiczne sprzętu oraz jakość. Mimo posiadania tych trzech cech smartphony Xiaomi tak samo jak i inne smartphony cierpią na wydajności im dłużej się ich użytkuje. Mowa tutaj o wydajności energetycznej. Na samym początku w pełni obładowany telefon jest w stanie wytrzymać na baterii nawet kilka dni. Z biegiem czasu okresy, kiedy pasek baterii nie miga znacznie się skracają. Po roku ładowanie telefonu przynajmniej raz dziennie to konieczność, żeby pozostać w kontakcie ze światem. Dlatego okazjonalna wymiana baterii do Xiaomi jest jak najbardziej niezbędna. Nasz sklep Świat Baterii posiada szeroki wachlarz opcji na różnorodne baterie do Xiaomi marki Green Cell.

Dopasowana baterie do Xiaomi

Wymiana baterii w telefonie Xiaomi nie jest uciążliwym oraz bardzo skomplikowanym procesem. Mylnie przyjęło się, że baterie w smartphonach muszą w nich pozostać przez całe życie sprzętu, a przy ewentualnej potrzebie wymiany pomoże jedynie serwis. Baterię jak najbardziej da się z powodzeniem wymienić samemu. Proces zajmie od kilku do kilkunastu minut. Trzeba tylko dysponować dopasowaną baterią do Xiaomi. Green Cell to marka, która dostarcza wysokowydajne alternatywy pozwalające doprowadzić sprzęt ponownie do odpowiedniego energetycznego pionu. Samodzielna wymiana baterii pozwala oszczędzić na kosztach oraz czasie. Często telefon zdany do serwisu musiał tam czekać nawet kilkanaście dni aż przyjdzie do niego oryginalna część. Wymiana baterii na własną rękę eliminuje ten problem, a zaoszczędzone środki można przeznaczyć na realizację innych priorytetów.