Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

O nas

Nasze początki sięgają 2008 roku, kiedy założyciel naszego sklepu Paweł Ochyński otworzył firmę zajmującą się doradzaniem przy wyborze laptopów oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Dostrzegając zapotrzebowanie rynku i dołączając do tego wiedzę odnośnie budowy laptopów i sprzętu elektronicznego, z początkiem roku 2010 postanowiliśmy specjalizować się w sprzedaży technologii litowo-jonowej, czyli baterii do laptopów, kamer, telefonów komórkowych.

Efektem tej przemiany jest sklep internetowy Świat Baterii, który od samego początku swojego istnienia ma jasno przypisany cel - Twoja satysfakcja z dokonywanych u nas zakupów.

Nie jesteśmy tyklo sprzedawcami, jesteśmy także ekspertami i pasjonatami. Dopełniamy wszelkich starań, by klienci zawszse otrzymywali jak najpełniejsze informacje o naszym asortymencie i zawsze mogli zasięgnąć u nas fachowej opinii.

Specjalizujemy się nie tylko w samych bateriach. W naszym asortymencie znajduje się znacznie więcej wysokiej jakości produktów, a możemy podzielić je na następujące kategorie:

Nasza oferta regularnie wzbogacana jest o nowe produkty z szeroko rozumianej branży elektronicznej.

Aby być z nimi na bieżąco
Facebook

Dlaczego my?

Satysfakcja z zakupów

Satysfakcja z zakupów

Od momentu powstania naszego sklepu postawiliśmy na zadowolenie naszych klientów z dokonywanych u nas zakupów. Takie podejście zaowocowało świetnymi opiniami i nienaganną reputacją, która wyróżnia nas wśród konkurencji. Możemy pochwalić się tysiącami pozytywnych komentarzy, wieloma nagrodami i wyróżnieniami, które otrzymaliśmy właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta.

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były jak najbardziej konkurencyjne, a oferowane produkty były najwyższej jakości. Ponadto, regularnie organizujemy różnego rodzaju promocje, w których na poewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy fachowe doradztwo

Zapewniamy fachowe doradztwo

Osoby wchodzące w skład naszego zespołu to młodzi, ambitni ludzie, którzy świetnie znają się na sprzedawanym przez nas sprzęcie i chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi handlowcy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt dla Ciebie, tak aby spełniał on Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

Praca dla ludzi z pasją

Praca dla ludzi z pasją

Tak samo jak o Klientów, dbamy również o swoich pracowników. Każda zatrudniona w naszej firmie osoba wnosi do niej masę pomysłów oraz energii do pracy. Jeśli i Ty chcesz dzielić z nami swoje pasje, umiejętności i zainteresowania, aplikuj do naszego zespołu! Poszukujemy osób, które chętnie podejmują nowe wyzwania, ale i nie boją się przedstawić swoich własnych pomysłów i rozwiązań.