gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White
Istniejemy od 2008 roku, wtedy to założyciel naszego sklepu, Paweł Ochyński otworzył firmę, która zajmowała się doradzaniem klientom przy wyborze laptopów oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego. Widząc zapotrzebowanie rynku, dołączając do tego wiedzę odnośnie budowy laptopów i sprzętu elektronicznego z początkiem roku 2010 postanowiliśmy specjalizować się w sprzedaży technologi litowo-jonowej, czyli bateriach do laptopów, kamer, telefonów komórkowych. Sklep swiatbaterii.pl istnieje od 2013r.Efektem tej przemiany jest sklep internetowy Świat Baterii, który od samego początku swojego istnienia ma jasno przypisany cel.
Twoja satysfakcja z dokonywanych u nas zakupów.
Każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszej oferty w, której obecnie znajduje się setki produktów w następujących grupach asortymentowych:


Cały czas pracujemy nad podnoszeniem efektywności oraz konkurencyjności. Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno tych indywidualnych jak i biznesowych. Każdego dnia pracujemy nad przygotowanie kolejnych promocji, dzięki którym możesz skorzystać z niepowtarzalnych okazji cenowych. Aby być z nimi na bieżąco,  śledź nasz na Facebooku. Oprócz aktualnych promocji oraz konkursów otrzymasz również dostęp do wielu ciekawych informacji z Świata Baterii. 

Dlaczego my?

Od początku prowadzonej przez nas działalności zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy Klientów, a ich liczba z każdym dniem rośnie. Zobacz dlaczego zdecydowali się oni na produkty dostępne w sklepie Świat Baterii.
Satysfakcja z zakupów


Od momentu powstania naszego sklepu postawiliśmy na zadowolenie naszych Klientów z dokonywanych u nas zakupów. Takie podejście zaowocowało świetnymi opiniami oraz nienaganną reputacją, która wyróżnia nas wśród konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy oraz nagrodami oraz licznymi wyróżnieniami, które otrzymaliśmy właśnie dzięki usatysfakcjonowanym Klientom.

Atrakcyjne ceny


Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie produkty, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne produkty może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy fachowe doradztwo


Osoby wchodzące w skład naszego zespołu, to młodzi ambitni ludzie, którzy świetnie znają się na sprzedawanym przez nas sprzęcie i chętnie pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nasi handlowcy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt dla Ciebie, tak aby spełniał on Twoje potrzeby oraz oczekiwania. W przypadku propozycji odnośnie usprawnienia działalności naszego sklepu, z wielką chęcią ich wysłuchamy – każda nawet najdrobniejsza opinia będzie dla nas niezwykle cenna.

Praca dla ludzi z pasją


Tak samo jak o Klientów, dbamy również o swoich pracowników. Każda zatrudniona w naszej firmie osoba wnosi do niej masę pomysłów oraz energii do pracy. Jeśli i Ty chcesz dzielić z nami swoje pasje, umiejętności oraz zainteresowania, aplikuj do naszego zespołu! Poszukujemy osób, które chętnie podejmują nowe wyzwania oraz nie boją się przedstawić własnych pomysłów i rozwiązań. 

Sprawdź kogo obecnie poszukujemy do naszego zespołu

sprawdź