Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:
Nasze wartości

Pasja - robię to, co mnie napędza!

Wierzymy, że odpowiedzią na dynamiczne zmiany w świecie nowych technologii jest zwiększenie mobilności urządzeń, z których korzystamy na co dzień. Nasze produkty tworzymy z pasji do mobilności. Swoją pracę wykonujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem. Ciężko pracujemy nad pokonywaniem wyzwań, z którymi się mierzymy i z dumą prezentujemy efekty naszej pracy. Swoją pozytywną energią napędzamy do działania innych.

Najważniejszym ogniwem jest Klient!

Satysfakcja Klienta nadaje sens naszej pracy, a budowanie relacji opartych na zaufaniu jest dla nas kluczowe. Naszym celem jest poprawianie jakości życia Klientów, dlatego [...] odpowiadamy na ich potrzeby, nieustannie doskonaląc produkty, które oferujemy.

Mądra Odwaga

Kierujemy się mądrą odwagą. Śmiało bierzemy sprawy we własne ręce i stawiamy czoła problemom. Inicjatywa jest po naszej stronie. Samodzielnie dostrzegamy obszary [...]wymagające doskonalenia, ciągle usprawniamy tworzone rozwiązania i proaktywnie szukamy feedbacku dla swoich pomysłów.

Zespół - za sukcesem stoją ludzie!

Wierzymy, że każdy Pracownik wnosi do zespołu unikalną wartość, która po skumulowaniu przekłada się na sukces całej organizacji. Wspierając się nawzajem [...] przyczyniamy się do realizacji wspólnych celów. Uczymy się słuchać i dążymy do zrozumienia różnych perspektyw. Jesteśmy świadomi, że swoją postawą budujemy wizerunek firmy.

Rozwój

W każdym wyzwaniu dostrzegamy szansę do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności. Stawiając czoła przeciwnościom i ucząc się na błędach, stale rozwijamy [...] swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne. Kierując się długoterminowym celem, wyznaczamy sobie coraz ambitniejsze zadania i dzięki wytrwałości konsekwentnie je realizujemy. Monitorujemy rynek, śledzimy trendy i nieustannie poszerzamy swoją wiedzę ekspercką.

Benefity
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Multi Sport

Chill Room

Owocowe wtorki

Opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Imprezy integracyjne

Elastyczne godziny pracy

Szkolenia

Zniżki pracownicze

Patio

Świat Baterii w liczbach
+ 180
Wszystkich pracowników
+ 78
Nowych pracowników w 2019
+ 25
Awansowanych pracowników w 2019
28
Średnia wieku pracowników
Ścieżka Kariery
Dołącz do Świata Baterii i rozwijaj się razem z Nami!
Junior
Regular
Senior
Expert
Proces rekrutacji
Chcesz być częścią Świata Baterii? Zobacz, jak możesz do nas dołączyć:
Wyślij CV
1 Porozmawiajmy telefonicznie
2 Przyjdź na spotkanie
3 Oferta dla Ciebie
Rozpocznij pracę

Naszą politykę prywatności dla Kandydatów znajdziesz tutaj. Zanim prześlesz aplikację poprosimy Cię o potwierdzenie, że się z nią zapoznałaś/-łeś.