Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Zasilacze do Sony (5)

Banner kategorii Zasilacze do laptopow
Sortuj:

Zasilacze do laptopa? Mamy je!

Ładowarka w Twoim laptopie przestała działać? Kabel wkręcił się w kółka fotela? Spadła? Wydaje dziwne dźwięki? Zatem najwyższy czas pomyśleć o nowej. Zasilacz to element niezbędny dla prawidłowego działania laptopa. Bez niej bateria nie może wydajnie (ani długo) działać. Ładowarki są jednak najbardziej marginalizowanym akcesorium. Póki działają to nie ma problemu, jednak, gdy zaczynają odmawiać posłuszeństwa - przycina lub ładuje tylko w określonej pozycji, to utrzymanie laptopa mobilnym staje się praktycznie niemożliwe.
Ładowarki do laptopów są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne - zazwyczaj znajdują się pod nogami, biurkami lub obijają się w czasie transportu. To wszystko przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia awarii, a gdy ta nastąpi trzeba się liczyć z tym, że zostanie się odciętym od świata.

Strefa pomocy

Jaki zasilacz do laptopa?

Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on dedykowany. Jak znaleźć model laptopa?Model laptopa najczęściej znajduje się na jego obudowie. Proszę go odczytać i wpisać w wyszukiwarce sklepu.

np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

Szczegółowe informacje dotyczące doboru zasilacza znajdą Państwo również na naszym blogu, w artykule "Jak dobrać zasilacz do laptopa?" .


Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on...

Czy mogę zastosować zasilacz o większej mocy?

Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono identyczne, jak w fabrycznym zasilaczu. 


Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono...

Czy zasilacz jest odpowiedni do mojego laptopa?

Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej jest to właściwy wybór i zapraszamy do zakupu. 


Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej...
Bestseller
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 19.5V 4.7A 90W do Sony Vaio PCG-61211M PCG-71211M PCG-71811M PCG-71911M Fit 15 15E SVF152A29M
star star star star star
(24)
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 10.5V 3.8A 40W do Sony Vaio S13 SVS13 Pro 11 13 Duo 11 13
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 19.5V 3.34A 65W do Sony Vaio SVF14 SVF15 SVF152A29M SVF1521C6EW SVF15AA1QM
star star star star star
(5)
Bestseller
Moc : 90W
Napięcie: 19.5V
Natężenie: 4.7A
Rodzaj wtyku: okrągły z pinem (6.5-4.4mm)
69,95 zł
Moc : 40W
Napięcie: 10.5V
Natężenie: 3.8A
Rodzaj wtyku: okrągły (4.8-1.7mm)
54,95 zł
Moc : 65W
Napięcie: 19.5V
Natężenie: 3.34A
Rodzaj wtyku: okrągły z pinem (6.5-4.4mm)
59,95 zł
1 - 5 z 5 produktów
Zasilacze do Sony to w 100% kompatybilny dodatek dopasowany do potrzeb sprzętu, który daje pewność, że laptop będzie działał wydajnie i to przez długi czas. Na każdy zasilacz do Sony od marki Green Cell nasz sklep udziela 24 - miesięcznej gwarancji. W efekcie jest to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Wymiana ładowarki jest czymś, przed czym prędzej czy później przyjdzie stanąć każdemu użytkownikowi. Sony to marka rozpoznawalna na całym świecie, która dostarcza swoim odbiorcom dokładnie tego, czego oczekują. Mimo wszystko ich sprzęt niezniszczalnym nie jest. Okazjonalna wymiana zasilacza do Sony czasem jest niezbędna żeby utrzymać komfort z użytkowania sprzętu. Dobranie odpowiedniej ładowarki jest tutaj kluczowe. Oryginalne części często są bardzo drogie lub trudno dostępne. W efekcie sprowadzenie akcesorium przeciąga się w czasie, generując koszty, a sprzęt leży i się kurzy. Kupowanie uniwersalnych zasilaczy do Sony również nie jest specjalnie dobrym pomysłem. Uniwersalne ładowarki powinny być kompatybilne z różnymi modelami laptopów różnych brandów. W efekcie bardzo łatwo jest chybić i nie wstrzelić się w unikalne potrzeby swojego laptopa. Stwarza to większe ryzyko uszkodzenia baterii, jak i wrażliwych komponentów. Dopasowane ładowarki do Sony marki Green Cell to pełna kompatybilność oraz świadomość, że sprzęt dostaje dokładnie tego, czego potrzebuje.

Ładowarki do różnych modeli Sony

Oferta naszego sklepu Świat Baterii została specjalnie wyselekcjonowana i jest cały czas aktualizowana. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej wpisać się w potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów, którzy poszukują połączenia wydajności, jakości, wytrzymałości oraz korzystnej ceny w kupowanych przez siebie produktach. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości części marki Green Cell do wielu różnorodnych modeli laptopów Sony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.