Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Ładowarki do elektronarzędzi (3)

Ładowarka do wkrętarki

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz opcji na ładowarki do wkrętarek oraz innych elektronarzędzi rozmaitych marek. Ładowarki do wkrętarek i innych elektronarzędzi Green Cell to perfekcyjnie odwzorowane modele, które zapewniają bezpieczne ładowanie prądem o odpowiednich parametrach - 12 lub 18 Volt. Oferujemy wydajne i przystępne cenowo ładowarki do wkrętarek i innych elektronarzędzi. Stabilne i bezpieczne ładowarki 12V i 18V, szybko naładują baterię i umożliwią dalszą pracę. Ładowarki do elektronarzędzi przystosowane są do pracy w szerokim zakresie napięcia, co pozwala na zastosowanie ich z różnymi modelami akumulatorów. Kupno zamiennej ładowarki to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Szeroki wybór, jaki zapewnia nasz sklep pozwala szybko znaleźć najlepszy wariant do posiadanych elektronarzędzi od różnych producentów.
Sortuj:

Strefa pomocy

Zasilacz do elektronarzędzi jakie napięcie?

Wybierając nową ładowarkę, należy upewnić się do co poziomu napięcia fabrycznego zasilacza. Informacje te możesz odczytać z zasilacz - dzięki temu upewnisz się, że wybrany przez Ciebie produkt odpowiednio spełni swoją rolę.Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?"


Wybierając nową ładowarkę, należy upewnić się do co poziomu napięcia fabrycznego zasilacza....

Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?

Wybór odpowiedniej ładowarki jest rzeczą bardzo prostą - wystarczy tylko wpisać w naszą wyszukiwarkę dokładny model wiertarki. Upewnij się tylko, że Twoje baterię mają ogniwa, obsługiwane przez zasilacz. Wiele starszych elektronarzędzi posiada baterię o ogniwach niklowo-kadmowych (NI-Cd). Obecnie, dużo częściej stosuje się akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NI-MH), a ładowarki dostosowane do tych baterii prawidłowo obsłużą również starsze urządzenia. W naszej ofercie znajdują się również ładowarki do ogniw litowo-jonowych (LI-ON) - są one dostosowane wyłącznie do tego typu ogniw, za ich pomocą nie powinno ładować się akumulatorów typu NI-MH oraz NI-CD.Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?"


Wybór odpowiedniej ładowarki jest rzeczą bardzo prostą - wystarczy tylko wpisać w naszą...
1 - 3 z 3 produktów

Ładowarka to urządzenie niezbędne dla prawidłowego działania elektronarzędzi. Jest ono często szybko eksploatowane wraz ze wzrostem częstotliwości prac, w których elektronarzędzia są wykorzystywane. Warunki pracy, w jakich korzysta się z elektronarzędzi, a co za tym idzie również z ładowarek potrafią być wyjątkowo ciężkie dla sprzętu. Zabrudzenia, pył, ryzyko uszkodzeń mechanicznych wszystko to składa się na szeroki wachlarz zagrożeń, które mogą wyeliminować sprzęt na dłużej z użytku. Niesprawna ładowarka to niesprawne elektronarzędzie. Do kupowania ładowarek trzeba podchodzić ostrożnie i pamiętać o kompatybilności. Inaczej bardzo łatwo jest chybić z zakupem i narazić sprzęt na uszkodzenia, jak i szybsze eksploatowanie się baterii.

Ładowarki do wkrętarek 18v, 12v

Często w pracy używa się elektronarzędzi różnych firm, w efekcie posiadania zaplecza, które pozwoli sprzęt szybko naładować i jest kluczowe dla utrzymania pracy w odpowiednim tempie. Szeroki wybór ładowarek do różnych typów i marek elektronarzędzi pozwala naszemu sklepowi Świat Baterii jeszcze lepiej wpisać się w zróżnicowane potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Nasz sklep Świat Baterii dokłada wszelkich starań by aktualna oferta była cały czas rozwijana. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej wpisać się w rosnące potrzeby naszych odbiorców, zapewniając im jedną z najwyższych jakości dodatków do elektronarzędzi na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii dopasowany do potrzeby używanego elektronarzędzia.