Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki do elektronarzędzi (17)

Ładowarka do wkrętarki

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz opcji na ładowarki do wkrętarek oraz innych elektronarzędzi rozmaitych marek. Ładowarki do wkrętarek i innych elektronarzędzi Green Cell to perfekcyjnie odwzorowane modele, które zapewniają bezpieczne ładowanie prądem o odpowiednich parametrach - 12 lub 18 Volt. Oferujemy wydajne i przystępne cenowo ładowarki do wkrętarek i innych elektronarzędzi. Stabilne i bezpieczne ładowarki 12V i 18V, szybko naładują baterię i umożliwią dalszą pracę. Ładowarki do elektronarzędzi przystosowane są do pracy w szerokim zakresie napięcia, co pozwala na zastosowanie ich z różnymi modelami akumulatorów. Kupno zamiennej ładowarki to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Szeroki wybór, jaki zapewnia nasz sklep pozwala szybko znaleźć najlepszy wariant do posiadanych elektronarzędzi od różnych producentów.

Strefa pomocy

Zasilacz do elektronarzędzi jakie napięcie?

Wybierając nową ładowarkę, należy upewnić się do co poziomu napięcia fabrycznego zasilacza. Informacje te możesz odczytać z zasilacz - dzięki temu upewnisz się, że wybrany przez Ciebie produkt odpowiednio spełni swoją rolę.Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?"


Wybierając nową ładowarkę, należy upewnić się do co poziomu napięcia fabrycznego zasilacza....

Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?

Wybór odpowiedniej ładowarki jest rzeczą bardzo prostą - wystarczy tylko wpisać w naszą wyszukiwarkę dokładny model wiertarki. Upewnij się tylko, że Twoje baterię mają ogniwa, obsługiwane przez zasilacz. Wiele starszych elektronarzędzi posiada baterię o ogniwach niklowo-kadmowych (NI-Cd). Obecnie, dużo częściej stosuje się akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (NI-MH), a ładowarki dostosowane do tych baterii prawidłowo obsłużą również starsze urządzenia. W naszej ofercie znajdują się również ładowarki do ogniw litowo-jonowych (LI-ON) - są one dostosowane wyłącznie do tego typu ogniw, za ich pomocą nie powinno ładować się akumulatorów typu NI-MH oraz NI-CD.Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Jak dobrać ładowarkę do wkrętarki?"


Wybór odpowiedniej ładowarki jest rzeczą bardzo prostą - wystarczy tylko wpisać w naszą...
1 - 17 z 17 produktów

Ładowarka to urządzenie niezbędne dla prawidłowego działania elektronarzędzi. Jest ono często szybko eksploatowane wraz ze wzrostem częstotliwości prac, w których elektronarzędzia są wykorzystywane. Warunki pracy, w jakich korzysta się z elektronarzędzi, a co za tym idzie również z ładowarek potrafią być wyjątkowo ciężkie dla sprzętu. Zabrudzenia, pył, ryzyko uszkodzeń mechanicznych wszystko to składa się na szeroki wachlarz zagrożeń, które mogą wyeliminować sprzęt na dłużej z użytku. Niesprawna ładowarka to niesprawne elektronarzędzie. Do kupowania ładowarek trzeba podchodzić ostrożnie i pamiętać o kompatybilności. Inaczej bardzo łatwo jest chybić z zakupem i narazić sprzęt na uszkodzenia, jak i szybsze eksploatowanie się baterii.

Ładowarki do wkrętarek 18v, 12v

Często w pracy używa się elektronarzędzi różnych firm, w efekcie posiadania zaplecza, które pozwoli sprzęt szybko naładować i jest kluczowe dla utrzymania pracy w odpowiednim tempie. Szeroki wybór ładowarek do różnych typów i marek elektronarzędzi pozwala naszemu sklepowi Świat Baterii jeszcze lepiej wpisać się w zróżnicowane potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Nasz sklep Świat Baterii dokłada wszelkich starań by aktualna oferta była cały czas rozwijana. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej wpisać się w rosnące potrzeby naszych odbiorców, zapewniając im jedną z najwyższych jakości dodatków do elektronarzędzi na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii dopasowany do potrzeby używanego elektronarzędzia.