Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Metabo (2)

Baterie do wkrętarki Metabo

Baterie do wkrętarki Metabo marki Green Cell charakteryzują się wysoką wydajnością oraz długą żywotnością. W rezultacie życie sprzętu zostaje znacznie wydłużone i może on z powodzeniem wydajnie służyć nawet po intensywnych okresach użytkowania. Szybkie ładowanie oraz pojemny akumulator sprawiają, że urządzenia nagle nie zamrze w ręce zmuszając do szukania najbliższego wolnego gniazdka. Baterie i akumulatory Metabo marki Green Cell będą dodatkiem, którego jakość i sprawność szybko się odczuje. Każdy produkt posiada 12-miesięczną gwarancję. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, ale jeśli produkt nie spełni oczekiwań - można go zwrócić w ciągu 30 dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Bateria Akumulator Green Cell 9.6V 2.1Ah do Metabo BS BST BSZ BZ 9.6 Impuls SP ULA 9.6-18
star star star star star
(1)
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
129,95 zł
Pojemność: 2.1Ah
Napięcie: 9.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
100,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Wkrętarka to jedno z najczęściej używanych elektronarzędzi w różnorodnych pracach remontowo - budowlanych. Z racji zwiększonej częstotliwości użytkowania akumulator jest poddany większym naprężeniom. W rezultacie z czasem sprzęt coraz bardziej się wysługuje i zaczyna niedomagać przy wywiązywaniu się z wydawać by się mogło prostych zadań. Działający w połowie sprzęt nie jest zbytnio pomocny przy pracy. Będzie on powodować liczne przestoje, które są nie tyle frustrujące, co oddalają końcowy efekt pracy kolidując z innymi obowiązkami. Akumulatory we wkrętarkach Metabo charakteryzują się długą żywotnością, jednak nieśmiertelnymi nie są. Od czasu do czasu warto przyjrzeć się bliżej bateriom oraz akumulatorom w elektronarzędziach. Gdy sprzęt zaczyna niedomagać jest to wyraźny sygnał, że czas najwyższy rozejrzeć się za nowym akumulatorem.

Akumulatory do Metabo

W Świecie Baterii znajdziecie szeroki wybór różnorodnych akumulatorów oraz

baterii Metabo marki Green Cell

, które szybko pomogą odzyskać posiadanemu sprzętowi pełną energetyczną wydajność. Baterie Green Cell zapewnią długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz idealne dopasowanie do modelu elektronarzędzia Metabo. Wszystkie dostępne w naszej ofercie baterie posiadają zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem. Dzięki temu żywotność akumulatora zostaje znacznie wydłużona.

Jakość, którą szybko się odczuje

Baterie do wkrętarki Metabo marki Green Cell to nowoczesne, wysokowydajne dopełnienia, które szybko postawią sprzęt do odpowiedniego energetycznego pionu. W efekcie sprzęt na powrót odzyska swoją wydajność oraz będzie sobie mógł bez problemu poradzić ze stawianymi przed nim zadaniami. Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Baterie i akumulatory do Metabo znajdujące się w ofercie Świata Baterii będą inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Pomogą one w pełni wykorzystać możliwości sprzętu od Metabo, dając użytkującym szersze pole do manewru w wykonywanych pracach. Elektronarzędzia to wydajny sposób na załatwienie wielu palących, priorytetowych zadań. Gdy jednak zaczynają niedomagać to wywiązanie się z nawet najprostszych czynności stanowi większy niż to potrzeba problem. Okazjonalna wymiana akumulatora na nowy pozwoli cieszyć się pełną funkcjonalnością posiadanego sprzętu oraz utrzymaniem dynamicznego tempa prac.