Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

AEG (2)

Baterie do odkurzaczy marki AEG

Wysokiej jakości akumulatory do odkurzaczy marki AEG pozwalają na szybkie tchnięcie nowego życia w posiadany sprzęt i powrót do energetycznej normalności. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie do odkurzaczy marki AEG, które szybko wpasują się zarówno w indywidualne, jak i techniczne potrzeby posiadanego sprzętu. Wszystkie akumulatory do odkurzaczy marki AEG objęte są 12 miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają rozwiązania najlepszej jakości, które pozwolą ich sprzętowi działać dłużej.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria Akumulator Green Cell do Elektronarzędzi HILTI TE6A 36V 3Ah
Bateria Akumulator 520104 Green Cell do odkurzacza AEG Junior 3000
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
25,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
29,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
Odkurzacze bezprzewodowe to wygoda, którą odczuwa się na co dzień. Baterie oraz akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych są niezbędnym dodatkiem, by komfort ten utrzymać. Odkurzacz bezprzewodowy jest w stanie na jednym cyklu ładowania wytrzymać dość długo. Trzeba jednak pamiętać, że wydajność z czasem spada. Powód jest prosty bateria jak w każdym sprężcie się eksploatuje. Okazjonalna wymiana akumulatora lub baterii pozwala zachować sprzęt na optymalnym poziomie energetycznym i nie czekać przy gniazdku aż sprzęt się naładuje, by móc posprzątać.

Dopasowane akumulatory do odkurzaczy marki AEG

Odkurzacze AEG to jakość sama w sobie, wobec której z roku na rok zwraca się coraz więcej nowocześnie myślących klientów, poszukujących połączenia jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. W naszej ofercie znajdziecie wiele akumulatorów dedykowanych do odkurzaczy marki AEG, które zapewnią solidny energetyczny zastrzyk posiadanemu sprzętowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.