Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do urządzeń GPS (2)

Baterie do nawigacji GPS

Baterie do urządzeń GPS są coraz bardziej potrzebne. Dziś nawigacja satelitarna upowszechniła się w wielu branżach. GPS to nie tylko auto mapa w telefonie podczas jazdy do punktu B. To zaawansowane technologicznie sprzęty, które znajdują zastosowanie w większej ilości sfer niżby się wydawało. W efekcie zapotrzebowanie na baterie do nawigacji GPS w różnych modelach sprzętów rośnie. Wszystkie nowoczesne urządzenia przenośne GPS pracują zazwyczaj wykorzystując baterie Ni-MH lub Li-Pol. Dzięki wymianie baterii szybko odzyskuje się mobilność oraz jest się w stanie w pełni wykorzystać możliwości techniczne posiadanego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Sortuj:
Pojemność: 2200mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
36,95 zł
33,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
Z czasem jak każde baterie zaczynają one powoli tracić wydajność. Sprzęt spędza więcej czasu na kablu ładującym do dobicia do odpowiedniego poziomu energetycznego i działa zauważalnie krócej. Jest to w stanie pokrzyżować wiele planów oraz zdezorganizować napięty harmonogram. Jeśli bateria w urządzeniu GPS odmówi nagle posłuszeństwa to staje się przed poważnym problemem oraz perspektywą (w najlepszym wypadku) błądzenia po okolicy. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz 

baterii do GPS

Green Cell, które zostały perfekcyjnie zaprojektowane, by sprostać indywidualnym wymaganiom różnych urządzeń. Wszystkie baterie do nawigacji GPS objęte są 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają dopełnienia, które będą wydajnie służyły przez długi czas.

Dopasowane baterie do nawigacji GPS

Nawigacja GPS to nie tylko samochodowa mapa. Urządzenia tego typu są używane w branżach transportowych, wędkarstwie, a nawet na użytek domowy jako dopełnienie do obroży pupila, które pozwala go zlokalizować w razie zgubienia. Możliwości jakie daje nawigacja jest sporo, a zakres z każdym rokiem się powiększa. Baterie do nawigacji GPS to zakup, przed którym prędzej, czy później będzie trzeba stanąć. Kupno dopasowanej baterii będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie wiele rodzajów i modeli baterii do nawigacji GPS, które szybko wpasują się w unikalne potrzeby posiadanego sprzętu, spełniając jego energetyczne wymagania.