Zostań w domu, zrób zakupy na www.swiatbaterii.pl

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Baterie paluszki do ładowania

Promocja
39,95 zł
31,95 zł
Na stanie
27,95 zł
21,95 zł
Na stanie
Bestseller
22,95 zł
17,95 zł
Na stanie
Promocja
18,95 zł
14,95 zł
Na stanie
Bestseller
14,95 zł
11,95 zł
Na stanie
11,95 zł
9,45 zł
Na stanie
9,95 zł
7,45 zł
Na stanie
17,95 zł
13,95 zł
Na stanie
1 - 8 z 8 produktów
Akumulatory Green Cell AA i AAA to źródło energii, z którego możemy korzystać równie łatwo, jak z tradycyjnych baterii paluszków. Ich niekwestionowaną zaletą jest możliwość ponownego ładowania, dzięki czemu nie tylko zyskujesz źródło zasilania, na którym możesz polegać, ale również przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.

Akumulatory Green Cell

Korzystanie z akumulatorów Green Cell przyczynia się do ochrony środowiska. Można je naładować nawet 1000 razy, dzięki czemu ograniczamy zużycie tradycyjnych, jednorazowych baterii. Nie jest to jedyny argument przemawiający za zakupem akumulatorów Green Cell - dzięki minimalnemu kosztowi ponownego naładowania, ich zakup zwróci się kilkukrotnie przez cały okres użytkowania!

Baterie do wielokrotnego użytku

Akumulatory AA i AAA przeznaczone do wielorazowego użytku to wygoda, do której szybko się przywyknie. Zmiana baterii nie będzie wiązała się z koniecznością kupowania nowych zestawów zwykłych paluszków, które szybko wytracają swoje pokłady energetyczne. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że sprzęt wydajnie służy przez długi czas (nawet lata) zapewniając dostęp do energii dla posiadanych sprzętów. Bardzo praktyczne zastosowanie akumulatorów AA to różne zabawki elektryczne dla dzieci, np. samochody sterowane.

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i producentów. W rezultacie nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają rzeczywistą jakość, która przyniesie odczuwalne, pozytywne zmiany. Wszystkie baterie opatrzone są okresem gwarancyjnym. Będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dzięki akumulatorom AA i AAA wiele sprzętów uzyska zastrzyk świeżej energii, a użytkownik oszczędzi zarówno środki, jak i czas, który trzeba by przeznaczyć na ciągłe dokupywanie nowych baterii.

Akumulatory AA i AAA Green Cell to krok w stronę większej mobilności oraz niezależności energetycznej. Używanie wielorazowych baterii odbija się pozytywnie na środowisku naturalnym oraz pozwala pozbyć się wielu pobocznych problemów (np. utylizacja starych baterii). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.