Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Baterie CR (3)

Baterie CR, guzikowe

W Świecie Baterii znajdziecie wysokiej jakości baterie guzikowe o różnej pojemności, które na długo zasilą posiadane urządzenia. Baterie Green Cell to połączenie wysokiej trwałości, bezpieczeństwa oraz korzystnej ceny, dzięki temu zmiany baterii w domowych lub biurowych sprzętach nie muszą być drogie ani częste. Wagi, kalkulatory, komputery, glukometry, piloty samochodowe i inne urządzenia elektroniczne wymagają innego rodzaju zasilania niż paluszki, a pastylkowe akumulatory nie zawsze są dostępne w sklepach stacjonarnych. Nasze baterie potrafią wydajnie służyć nawet przez 3 lata. W razie problemów zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi specjaliści szybko odpowiedzą na wasze pytania i pomogą dobrać najlepszą baterię.
Wybierz rodzaj baterii
Wybierz rozmiar baterii:
Sortuj:
Blister 5x Bateria Litowa Green Cell CR2025 Guzikowa
star star star star star
(5)
Blister 5x Bateria Litowa Green Cell CR1620 Guzikowa
star star star star star
(4)
Bateria Litowa Green Cell CR2 3V 800mAh
star star star star star
(1)
1 - 3 z 3 produktów

Baterie CR są źródłem zasilania dla wielu sprzętów elektronicznych, których używa się na co dzień jak np. aparaty słuchowe, glukometry, kalkulatory, piloty samochodowe oraz wiele innych. Na tego rodzaju urządzenia zwraca się często mniejszą uwagę niż na sprzęt, który wykorzystuje standardowe “paluszki” AA lub AAA. Bateria guzikowa lub też pastylkowa to niezbędny dodatek, bez którego utrzymanie sprzętu w działaniu jest niemożliwe. Przykładowe glukometry muszą być zawsze sprawne by oddawać rzeczywiste wartości przeprowadzonych pomiarów. Bateria CR to niewielki dodatek, który zawsze warto ze sobą nosić (w zależności od używanego sprzętu) lub mieć na stanie w domu. W ofercie naszego sklepu Świat Baterii znajdziecie szeroki wybór baterii pastylkowych i specjalistycznych, jak cr2025 3V, cr2032 (które charakteryzują się dużą wydajnością, będąc w stanie służyć wydajnie nawet do 3 lat) oraz inne. Wysoka jakość wykonania, zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia, że baterie CR zachowują swoją energetyczną wydajność na długi czas. Nie są one dużym wydatkiem, jednak nie oznacza to, że częstotliwość ich wymiany powinna być wysoka. Prezentowane w naszej ofercie baterie guzikowe CR szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika pozwalając lepiej i wydajniej wykorzystywać możliwości posiadanych sprzętów.

Wysoka pojemność i gwarancja bezpieczeństwa

Prezentowane baterie guzikowe CR dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów zachowują stabilność podczas dostarczania energii. Dzięki temu sprzęt, do którego trafią jest zabezpieczony przed uszkodzeniami i awariami. Gwarancja bezpieczeństwa pozwala użytkownikom skupić się na innych priorytetach, a nie zamartwiać czy używany sprzęt będzie działał wtedy, kiedy jest to niezbędne. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były jak najlepsze i wpisywały się w wysokie wymagania nowoczesnych klientów. Nasze baterie CR posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, które jednoznacznie potwierdzają ich jakość. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupują rzeczywistą jakość, która nie zawiedzie ich oczekiwań w najmniej odpowiednim momencie. Baterie CR dają one posiadanemu sprzętowi niezbędny zastrzyk świeżej energii, a ich umiarkowana cena pozwala przeznaczyć zaoszczędzone środki na realizację innych priorytetów. Baterie pastylkowe dla wielu sprzętów są artykułem pierwszej potrzeby. Spychanie istotności tych małych baterii na margines raczej szybciej niż później sprawi, że użytkownik zostanie odcięty od sprzętu i nie będzie w stanie skorzystać z jego funkcji. W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie szeroki wybór baterii CR, które wpiszą się w potrzeby posiadanych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była cały czas aktualizowana i rozszerzana. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom nowoczesnych klientów zapewniając im dostęp dokładnie do tego czego potrzebują. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii CR, który wpisze się w aktualne jak i przyszłe potrzeby.