Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do LG (1)

Banner kategorii Baterie do telefonów
Sortuj:
1 - 1 z 1 produktu
Baterie w smartphonach z czasem się wysługują. Da się to szybko zauważyć, jeśli czas, który telefon spędza na kablu w ciągu dnia jest dłuższy, niż gdy spędza go w ręce. Urządzenia mobilne w skutek dużej częstotliwości użytkowania potrafią się szybciej eksploatować. Na początku każdy smartphone jest w stanie przy pełnym obciążeniu oraz zalewie aplikacji wytrzymać kilka dni na jednym ładowaniu. Jednak z biegiem czasu pasek baterii coraz krócej pozostaje pełnym, a po kabel ładujący trzeba sięgać częściej. Rozwiązaniem jest wymiana baterii. Wydawać by się mogło, że w nowoczesnych smartphonach wymienienie jakiegokolwiek komponentu jest niemożliwe bez zaangażowania usług serwisowych. Błąd. W sieci istnieje dużo video tutoriali, które dokładnie pokarzą jak wymienić baterie w konkretnym modelu LG. Nasz sklep zapewnia szeroki wybór 

baterii do telefonów LG

marki Green Cell. Są to wysokowydajne baterie, które szybko wpisują się w techniczne potrzeby sprzętu pozwalając użytkownikom na zaoszczędzenie znacznych środków (brak serwisu, brak płacenia robocizny) oraz czasu (brak konieczności zostawiania telefonu w serwisie i czekania aż przyjdą części). Telefon można usprawnić w kilkanaście minut zyskując na powrót energetyczną wydajność.

Dopasowana bateria do LG

Kupowanie oryginalnych części to często większy niż by się chciało wydatek. Czas oczekiwania również się przedłuża, a wyższa cena za logo odgrywa tutaj dużą rolę. Możliwym jest kupienie wydajnych baterii do LG, które nie posiadają znaku tego brandu. Green Cell to baterie przystosowane do nowoczesnych smartphonów LG, które zapewnią wysoką wydajność na długi czas. W efekcie są one inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Niedomagająca bateria często jest powodem, dla którego postanawia się zmienić telefon. Pociąga to ze sobą duże koszty, jednak konsument stara się sam siebie przekonać do zakupu potrzebą bycia w pełni mobilnym. Z nową baterią można prościej i taniej tchnąć nowe życie w posiadany sprzęt, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Użytkownicy często zżywają się ze swoimi telefonami. Obsługa jest dobrze znana, sprzęt wygodnie leży w ręce, a posiadane akcesoria dodatkowe do niego się nie marnują. W przypadku kupowania nowego telefonu cały dodatkowy osprzęt trzeba uzupełnić (słuchawki, szkła ochronne, etui, ładowarki samochodowe, holdery rowerowe oraz wiele innych). Kupno baterii do LG od Green Cell eliminuje ten problem.