Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

LG (13)

Baterie do telefonów LG

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz opcji na baterie do telefonów LG. W naszej ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie wariant Green Cell dopasowany do używanego modelu telefonu. Baterie do LG od Green Cell charakteryzują się dużą wydajnością, bezawaryjnością, oraz mocą, która w niczym nie ustępuje oryginałom - a wszystko to w niższej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Sortuj:
Bateria Green Cell BL-54SH do telefonu LG G3s G4c L90 L Bello
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell BL-T7 do telefonu LG G2 D800 D802
star star star star star
(4)
Bateria Green Cell BL-53QH do telefonu LG L9 P760 P769 P880 P880G 4X HD
star star star star star
(1)
Bateria Green Cell BL-59UH do telefonu LG G2 Mini D315 D620 F70
star star star star star
(3)
Bateria Green Cell BL-T32 do telefonu LG G6 H870 H873 V30
star star star star star
(6)
Bateria Green Cell BL-46G1F do telefonu LG K10 2017
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell BL-T39 do telefonu LG G7 ThinQ
Pojemność: 2600mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
39,95 zł
26,95 zł
Pojemność: 1800mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
36,95 zł
34,95 zł
40,95 zł
Pojemność: 2700mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
53,95 zł
Pojemność: 2900mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
47,95 zł
1 - 13 z 13 produktów
Baterie w smartphonach z czasem się wysługują. Da się to szybko zauważyć, jeśli czas, który telefon spędza na kablu w ciągu dnia jest dłuższy, niż gdy spędza go w ręce. Urządzenia mobilne w skutek dużej częstotliwości użytkowania potrafią się szybciej eksploatować. Na początku każdy smartphone jest w stanie przy pełnym obciążeniu oraz zalewie aplikacji wytrzymać kilka dni na jednym ładowaniu. Jednak z biegiem czasu pasek baterii coraz krócej pozostaje pełnym, a po kabel ładujący trzeba sięgać częściej. Rozwiązaniem jest wymiana baterii. Wydawać by się mogło, że w nowoczesnych smartphonach wymienienie jakiegokolwiek komponentu jest niemożliwe bez zaangażowania usług serwisowych. Błąd. W sieci istnieje dużo video tutoriali, które dokładnie pokarzą jak wymienić baterie w konkretnym modelu LG. Nasz sklep zapewnia szeroki wybór 

baterii do telefonów LG

marki Green Cell. Są to wysokowydajne baterie, które szybko wpisują się w techniczne potrzeby sprzętu pozwalając użytkownikom na zaoszczędzenie znacznych środków (brak serwisu, brak płacenia robocizny) oraz czasu (brak konieczności zostawiania telefonu w serwisie i czekania aż przyjdą części). Telefon można usprawnić w kilkanaście minut zyskując na powrót energetyczną wydajność.

Dopasowana bateria do LG

Kupowanie oryginalnych części to często większy niż by się chciało wydatek. Czas oczekiwania również się przedłuża, a wyższa cena za logo odgrywa tutaj dużą rolę. Możliwym jest kupienie wydajnych baterii do LG, które nie posiadają znaku tego brandu. Green Cell to baterie przystosowane do nowoczesnych smartphonów LG, które zapewnią wysoką wydajność na długi czas. W efekcie są one inwestycją, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Niedomagająca bateria często jest powodem, dla którego postanawia się zmienić telefon. Pociąga to ze sobą duże koszty, jednak konsument stara się sam siebie przekonać do zakupu potrzebą bycia w pełni mobilnym. Z nową baterią można prościej i taniej tchnąć nowe życie w posiadany sprzęt, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Użytkownicy często zżywają się ze swoimi telefonami. Obsługa jest dobrze znana, sprzęt wygodnie leży w ręce, a posiadane akcesoria dodatkowe do niego się nie marnują. W przypadku kupowania nowego telefonu cały dodatkowy osprzęt trzeba uzupełnić (słuchawki, szkła ochronne, etui, ładowarki samochodowe, holdery rowerowe oraz wiele innych). Kupno baterii do LG od Green Cell eliminuje ten problem.