Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki Multi USB (7)

Ładowarki multi USB

Dopasowane do potrzeb ładowarki wieloportowe, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu zapewnią większą mobilność na co dzień i pozwolą lepiej wykorzystać technologiczny potencjał swojego sprzętu. Wszystkie ładowarki wieloportowe opatrzone są gwarancją, dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają sprawdzony sprzęt wysokiej jakości, który będzie wydajnie służył przez długi czas. W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie wysokowydajne zasilacze sieciowe marki Green Cell, które pomogą szybko zrezygnować z namyślania się, który sprzęt wpierw powinien trafić na kabel. 
Wybierz typ ładowarki:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać ładowarkę do smartfona, tabletu lub czytnika ebook?

Przy doborze ładowarki do tabletu czy ebook należy zobaczyć na parametry fabrycznej ładowarki. W smartfonach należy wybrać ładowarkę i odpowiedni do niej kabel:

Ilość standardów ładowania na rynku może namieszać w głowie, ale dzięki uniwersalnym rozwiązaniom, jakie oferuje Green Cell rozwiązania okazują się bardzo proste.Zachęcamy również do naszego poradnika: "Jak dobrać ładowarkę do telefonu?"


Przy doborze ładowarki do tabletu czy ebook należy zobaczyć na parametry fabrycznej ładowarki. W...

Ładowarka z technologią Power Delivery, co oznacza PD?

Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące ten wariant automatycznie dobiera odpowiednie ładowania do podłączonego urządzenia, co zapewnia szybie i efektywne ładowanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Czym jest technologia Power Delivery?"


Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące...

Ultra Charge

Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge. Porty ładowarki obsługujące ten standard zapewniają nawet 3,5 razy szybsze ładowanie podłączonego do nich urządzenia, niż modele wykorzystujące standardowe zasilanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Ultra Charge – nowa technologia szybkiego ładowania"


Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge . Porty ładowarki...

Czy szybką ładowarką można ładować zwykły telefon?

Jeżeli korzystasz ze starszego telefonu, który nie jest wyposażony w technologię szybkiego ładowania, to nie musisz rezygnować z zakupu dedykowanej pod to ładowarki Green Cell. Twój telefon zostanie prawidłowo naładowany, a nowoczesne ładowarki posiadają kilka dodatkowych usprawnień, które sprawiają, że idealnie sprawdzą się w każdych okolicznościach.


Jeżeli korzystasz ze starszego telefonu, który nie jest wyposażony w technologię szybkiego...
1 - 7 z 7 produktów

Ładowarki multi USB pozwalają na uzyskania większej ilości gniazd, które można wykorzystać do naładowania kilku urządzeń jednoczesnie. Co za tym idzie można do nich podłączyć większą ilość róznroodnych sprzętów i zwiększyć efektywność swojej pracy. Ładowarki multi USB wyposażone w funkcję Power Delivery umożliwiają jednoczesne ładowanie sprzętu podczas pracy bez konieczności przepinania się co chwila między różnymi urządzeniami. Dzięki ładowarce GC Power Source możliwe jest nawet naładowanie ultrabooka. Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie pozwala znacznie zaoszczędzić na czasie i cieszyć się większą mobilnością na co dzień.

Ładowarki multi USB

Ładowarki multi USB nabierają na istotności wraz ze wzrostem używanych codziennie urządzeń mobilnych. W efekcie pojawia się wiele dodatkowych problemów. Głównym jest priorytetyzowanie, który sprzęt powinien najpierw znaleźć się przy gniazdku. Wybór jednego nad drugim często ogranicza codzienny komfort, szczególnie jeśli zaraz trzeba wychodzić, a użytkownikowi zależy na podładowaniu sprzętu. Na pierwszym miejscu do ładowania zawsze znajdzie się telefon, jednak, co z tabletem, opaską treningową, słuchawkami bluetooth oraz wieloma innymi sprzętami wykorzystywanymi na co dzień? Podłączanie sprzętów w domu po wszystkich dostępnych gniazdkach mija się z celem, a nie każda listwa jest w stanie pomieścić fizyczne wymiary ładowarek. Zasilacze stykają się ze sobą nie pozwalając “wcisnąć” wszystkich w jedną listwę. Rozwiązaniem są ładowarki multi USB, które pozwalają na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie przez jeden zasilacz. Jest to wygoda zarówno w domu, firmie jak i podróży. Często wyjeżdżając ma się dostęp jedynie do pojedynczego gniazdka, a dzieląc pomieszczenie z kilkoma osobami bardzo łatwo rozładować sprzęt. W efekcie pozostaje się odciętym od świata. 

Wytrzymałe ładowarki sieciowe

Ładowarki wieloportowe (multi USB) marki Green Cell skutecznie opierają się próbie czasu zapewniając sprawne działanie na długo po zakupie. Są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie różnorodnych szkodliwych czynników. Wszystkie ładowarki multi USB wykonane zostały według najwyższych obowiązujących norm produkcyjnych. Są to dodatki musowe dla osób, które na porządku dziennym z dużą częstotliwością korzystają z różnych sprzętów mobilnych i chcą, by w każdym pasek energii znajdował się na odpowiednio wysokim poziomie.