Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Ładowarki do akumulatorków AA i AAA (4)

Banner kategorii Ladowarki do akumulatorkow
Sortuj:
Bestseller
Ładowarka Green Cell VitalCharger do akumulatorów AA AAA R6 R03
star star star star star
(8)
Ładowarka Green Cell GC VitalCharger + 4x Baterie Akumulatorki AA 2000mAh Ni-MH
Ładowarka Green Cell GC VitalCharger + 4x Baterie Akumulatorki AA 2000mAh Ni-MH
Zestaw ładowarka Green Cell GC VitalCharger i 4x baterie akumulatorki AAA / HR03 950mAh
Bestseller
62,95 zł
66,95 zł
Pojemność: 800mAh
Moc : 0.5W
Napięcie: 1.5V
Natężenie: 1A
Typ: Ni-MH
59,95 zł
1 - 4 z 4 produktów

Ładowarka do akumulatorów AA i AAA

Baterie AA oraz baterie AAA należą do najczęściej używanego rodzaju baterii. Wiele z codziennie wykorzystywanych urządzeń oraz zabawek wymaga co najmniej dwóch tradycyjnych paluszków. Kiedy zawiodą pojawia się problem, a nie zawsze możliwym jest szybkie udanie się do sklepu po nowy zestaw. Rozwiązaniem jest ładowarka do baterii - akumulatorów AA i AAA. Akumulatorki AA i AAA to coraz powszechniej wybierana alternatywa dla zwykłych baterii, która pozwala zaoszczędzić zarówno na czasie jak i wydatkach. Baterie nie są dużym wydatkiem, jednak kupowanie co jakiś czas coraz to nowszych zestawów przekłada się w długoterminowym rozrachunku na spory koszt. Dodatkowym problemem jest utylizowanie wyładowanych baterii. Nie mogą być one wyrzucane razem ze zwykłymi śmieciami. Baterie trzeba utylizować w specjalnych pojemnikach znajdujących się w sklepach elektronicznych lub konkretnych punktach w mieście, a one nie zawsze są po drodze. Akumulatorki AA i AAA przyczyniają się do lepszego dbania o środowisko naturalne oraz oszczędzają użytkownikowi wiele potencjalnych problemów.

Ładowarka do baterii Green Cell

Ładowarka do akumulatorów może działać poprzez złącze USB, nie trzeba więc ograniczać się do położenia najbliższego gniazdka w firmie lub w domu oraz zapełniać miejsca na listwie ładującej. Ładowarka do akumulatorów AA i AAA objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają sprawdzoną jakość, która pozwoli im na efektywniejsze i bardziej komfortowe korzystanie ze swoich urządzeń. Ładowarka do akumulatorówGreen Cell VitalCharger to uniwersalne urządzenie, które z łatwością obsłuży zarówno akumulatory AA, jak i AAA. Bez względu na to, czy potrzebna jest Ci ładowarka do baterii w domu, pracy, czy w podróży, ten model będzie idealnie pasował do Twoich wymagań. Jako ładowarka do akumulatorków, VitalCharger wyróżnia się efektywnością i szybkością działania. Została zaprojektowana jako ładowarka do baterii aa oraz AAA, oferując użytkownikom elastyczność i wygodę niezależnego ładowania wielu baterii jednocześnie. Prosty w obsłudze interfejs z diodami LED zapewnia intuicyjne informacje o stanie naładowania, czyniąc z niej niezawodne urządzenie do zarządzania energią w Twoich urządzeniach.

Poznaj mobilność, którą zapewni Ci VitalCharge

Ładowarka do akumulatorów VitalCharger to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego i mobilnego źródła energii. Kompatybilność z akumulatorkami AA i AAA oraz złączami USB-C i Micro USB sprawia, że ładowarka do baterii AA i AAA staje się uniwersalnym narzędziem, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej mobilnych użytkowników. Jej kompaktowe wymiary pozwalają na łatwe przenoszenie i przechowywanie, co czyni ją nieocenionym towarzyszem każdego, kto ceni sobie efektywność i funkcjonalność.

Czy ładowarka do akumulatorów może ładować baterie?

Termin "ładowarka do baterii" może być czasami używany w kontekście ładowania akumulatorów, co odzwierciedla powszechne zamiennie używanie pojęć "bateria" i "akumulator" w codziennej mowie, zwłaszcza w przypadku, gdy mówimy o tak zwanych "paluszkach" czyli akumulatorach AA i AAA. Choć technicznie baterie i akumulatory różnią się pod względem możliwości wielokrotnego ładowania, w praktyce termin "ładowarka do baterii"  stosowany jest do opisania urządzenia przeznaczonego do ładowania akumulatorów. W takim kontekście ten zwrot pojawia się również w naszym tekście. Ładowarka do akumulatorów jest urządzeniem zaprojektowanym do odwracania procesu chemicznego, który zachodzi podczas rozładowywania akumulatora, co pozwala na wielokrotne ich użycie. Proces ten jest możliwy dzięki temu, że akumulatory są zbudowane z materiałów, które umożliwiają odwrócenie reakcji chemicznej, co sprawia, że energia elektryczna może być ponownie magazynowana w ich wnętrzu.

Z kolei baterie to jednorazowe źródła energii zaprojektowane do jednokrotnego użytku. Baterie, w przeciwieństwie do akumulatorów, wykorzystują reakcje chemiczne, które są nieodwracalne, co oznacza, że po wyczerpaniu energii, bateria staje się bezużyteczna. Próba ponownego naładowania takiej baterii przy użyciu ładowarki do baterii, nawet jeśli byłaby możliwa, jest niebezpieczna i może prowadzić do przegrzania się baterii, wycieku substancji chemicznych, a nawet eksplozji. 

W związku z powyższym uczulamy, że ładowarka do akumulatorów nie powinna być nigdy wykorzystywana do prób ładowania baterii!

Czytaj więcej