Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Kable do EV i PHEV (13)

Banner kategorii Do Samochodów elektrycznych
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy mogę korzystać z kabla trójfazowego?

Tak, nasz przewód zapewnia kompatybilność wsteczną co oznacza, że może być stosowany nawet jeśli auto obsługuje wyłącznie jednofazowe ładownie. Polecamy wpis na naszym blogu: „Nowy kabel do EV Green Cell„


Tak, nasz przewód zapewnia kompatybilność wsteczną co oznacza, że może być stosowany nawet jeśli...

Czy przewód jest odporny na zachlapania lub najechanie kołem?

Tak, kabel dzięki swojej konstrukcji i zgodności z normami bezpieczeństwa jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami, w jakich może przyjść mu pracować, między innymi zachlapaniem, drobnym żwirem, upadkiem, czy najechaniu pojazdem o masie do 2 ton.


Tak, kabel dzięki swojej konstrukcji i zgodności z normami bezpieczeństwa jest chroniony przed...

Czy przewód Green Cell Type 2 EV jest kompatybilny z moim pojazdem?

Gniazda typu 2 są standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji ładowania, jednak aby mieć pewność prosimy sprawdzić instrukcję dołączoną do Państwa pojazdu lub stronę producenta. Alternatywą jest porównanie gniazda ładowania ze zdjęciami na stronie produktu. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.


Gniazda typu 2 są standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji...

Jakie są gniazda do ładowania samochodu elektrycznego?

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów:  • • Typ 1/CCS Combo1;
  • • Typ 2/CCS Combo 2;
  • • Typ 3
  • • Typ 4/CHAdeMO

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów: • Typ...
Kabel Green Cell GC EV Type 2 22kW 5m do ładowania Tesla Model 3 / S / X, Leaf, ZOE, i3, ID.3, I-Pace, E-Tron, Taycan
1 - 13 z 13 produktów

Kable do samochodu - niezbędne akcesorium dla każdego kierowcy

Współczesne czasy przynoszą ze sobą wiele innowacji w dziedzinie motoryzacji, a jednym z najważniejszych trendów jest rozwój samochodów elektrycznych. W tym kontekście, kabel do ładowania samochodu elektrycznego staje się kluczowym elementem, bez którego korzystanie z pojazdu EV byłoby niemożliwe. Kabel do ładowania samochodu elektrycznego to nie tylko sposób na naładowanie baterii, ale także gwarancja bezpiecznego i efektywnego przekazywania energii do akumulatora. Dzięki nim, kierowcy mogą cieszyć się swobodą podróżowania bez obaw o dostępność energii dla ich pojazdu, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Kabel do ładowania samochodu elektrycznego - dlaczego warto wybrać Green Cell?

Wybór odpowiedniego kabla do ładowania samochodu elektrycznego jest kluczowy dla zapewnienia długotrwałego i bezproblemowego użytkowania pojazdu. Produkty marki Green Cell wyróżniają się wysoką jakością wykonania i trwałością, co gwarantuje ich niezawodność przez wiele lat. Dzięki uniwersalnym wtykom Typu 2, kable te są kompatybilne ze wszystkimi stacjami obsługującymi ten rodzaj ładowania. Co więcej, ich długość (5 lub 7 metrów) pozwala na łatwe dosięgnięcie każdej stacji ładowania, nawet jeśli jest ona nieco dalej od pojazdu. Wybierając kabel do auta od Green Cell, inwestujesz w produkt, który łączy w sobie najnowsze technologie z praktycznością i funkcjonalnością.

Kabel do auta - wygoda i funkcjonalność w jednym

Kiedy myślimy o codziennym użytkowaniu samochodu elektrycznego, kabel do auta od Green Cell to nie tylko niezawodność, ale także wygoda użytkowania. Jego ergonomiczny design oraz niska waga sprawiają, że jest on łatwy w przenoszeniu i nie stanowi dodatkowego obciążenia podczas podróży. Uniwersalne wtyki, które zostały zastosowane w tych kablach, zapewniają kompatybilność z różnymi stacjami ładowania, co jest niezwykle ważne w świecie, gdzie standardy ładowania mogą się różnić. Dzięki temu, kierowcy mogą być pewni, że ich kabel do ładowania samochodów elektrycznych będzie pasować do większości dostępnych na rynku stacji.

Kable do ładowania samochodów elektrycznych - dla kogo?

Kable do ładowania samochodów elektrycznych to doskonały wybór dla każdego kierowcy pojazdu elektrycznego czy hybrydowego. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą nowych technologii, czy po prostu cenisz sobie ekologiczne rozwiązania, kabel do ładowania samochodów elektrycznych od Green Cell spełni Twoje oczekiwania. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej ludzi decyduje się na zmianę tradycyjnego samochodu na elektryczny, posiadanie niezawodnego kabla do ładowania staje się priorytetem. Dlatego też, wybierając produkty Green Cell, inwestujesz w jakość i pewność, że Twój pojazd będzie zawsze gotowy do drogi.