Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Baterie AA (HR6)

Wyprzedaż
Pojemność: 2600 mAh
18,95 zł
14,95 zł
Bestseller
Pojemność: 2000 mAh
17,95 zł
13,95 zł
Bestseller
Pojemność: 2600 mAh
39,95 zł
31,95 zł
Wyprzedaż
18,95 zł
14,95 zł
Na stanie
Bestseller
17,95 zł
13,95 zł
Na stanie
Bestseller
39,95 zł
31,95 zł
Na stanie
31,95 zł
24,95 zł
Na stanie
1 - 4 z 4 produktów

Baterie paluszki AA (HR6) to inaczej ogniwa galwaniczne w kształcie walca o średnicy ok 1,4 cm, które są powszechnie używane w różnorodnym sprzęcie elektronicznym. Baterie AA mają ograniczoną żywotność, dlatego coraz więcej osób potrzebuje stałego energetycznego zabezpieczenia w postaci akumulatorów AA. Prezentowane w tej kategorii baterie wielokrotnego użytku szybko wpiszą się w energetyczne potrzeby sprzętu oraz użytkownika. Okres działania baterii paluszków wielorazowego użytku AA można liczyć w latach, a nie kilku tygodniach jak w przypadku tradycyjnych paluszków. Dzięki temu oszczędności związane z uzupełnianiem baterii są dość spore, a zaoszczędzone środki można przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie wielorazowego użytku AA, które szybko uzupełnią energetyczne potrzeby domowego oraz biurowego sprzętu. Wysoka jakość gwarantuje wiele bezawaryjnych cykli ładowania oraz dostęp do energii zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Akumulatorki AA do ładowania

Pady, piloty, zabawki RC oraz wiele innych urządzeń potrzebuje na co dzień dostępu do “paluszków”. Zamiana zwykłych wariantów na te wielorazowego użytku pozwala na zyskanie większej mobilności oraz komfortu z używania sprzętu. Gdy jedna para jest używana druga czeka w gotowości lub się ładuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej akumulatorki AA, które przyniosą zastrzyk świeżej energii.

Profesjonalna ładowarka do baterii AA

Popularne paluszki w wersji akumulatorowej to coraz powszechniej wybierana alternatywa. Użytkownicy, którzy postanowili zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia i spróbować akumulatorków powinni dodatkowo poszukać wydajnej ładowarki do nich. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne ładowarki do baterii AA, które pozwolą szybko i bezpiecznie naładować od 1 do 4 paluszków. Nie trzeba w efekcie czekać aż wszystkie posiadane baterie się wyładują i dopełniać na siłę ładowarki, by rozpocząć proces ładowania. Ładowarki znajdując je się w naszej ofercie posiadają dodatkowo zabezpieczenie przed przeładowaniem oraz chronią baterię przed wylaniem nie wpływając negatywnie na samą pojemność baterii. Nowa ładowarka do baterii AA swoją szybkością, bezpieczeństwem i wytrzymałością szybko wpisze się w potrzeby użytkowników, którzy często muszą wymieniać paluszki w swoich urządzeniach (np. zabawkach dla dzieci, padach gameingowych itp.)