Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Akumulatorki AA (12)

Banner kategorii Baterie i Akumulatorki
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy mogę zastosować akumulator zamiast zwykłej baterii?

Tak, akumulatory możemy z sukcesem stosować w każdym sprzęcie, który jest zasilany bateriami AA lub AAA, potocznie zwanymi "paluszkami".


Tak, akumulatory możemy z sukcesem stosować w każdym sprzęcie, który jest zasilany bateriami AA...

Do czego mogę zastosować akumulator AA/AAA?

Akumulatory AA oraz AAA są stosowane w tysiącach urządzeń. Są to między innymi piloty, zegarki, radia, kontrolery, zabawki.


Akumulatory AA oraz AAA są stosowane w tysiącach urządzeń. Są to między innymi piloty, zegarki,...

W jaki sposób mogę ładować te akumulatory?

Najlepszym sposobem na ładowanie akumulatorów Green Cell, jest skorzystanie z ładowarki Green Cell VitalCharger, w której naładujesz aż 4 baterie na raz. Jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób ładowania akumulatorów.


Najlepszym sposobem na ładowanie akumulatorów Green Cell, jest skorzystanie z ładowarki  Green...

Dlaczego powinienem wybrać akumulator zamiast baterii?

Akumulatory są wielokrotnego użytku, podczas gdy baterii używamy tylko raz. Po takim cyklu taka bateria ląduje w koszu, co nie jest odpowiednie dla środowiska. Dzięki zastosowaniu akumulatorów jesteśmy w stanie ich wielokrotnie używać, dzięki czemu wpływamy pozytywnie na środowisko.
Dzięki takiej inwestycji nie potrzebujemy robić zapasów baterii lub szukać ich po całym domu, gdy rozładują się one w danym sprzęcie. Wystarczy je podłączyć ładowania, kilka minut i gotowe. Możemy cieszyć się naszym urządzeniem na nowo.


Akumulatory są wielokrotnego użytku, podczas gdy baterii używamy tylko raz. Po takim cyklu taka...
Green Cell 2x Akumulator AA HR6 2600mAh
star star star star star
(18)
Green Cell Akumulator 2x AA HR6 2000mAh
star star star star star
(1)
Green Cell 4x Akumulator AA HR6 2600mAh
star star star star star
(56)
Green Cell 4x Akumulator AA HR6 2000mAh
star star star star star
(6)
Ładowarka Green Cell GC VitalCharger + 4x Baterie Akumulatorki AA 2000mAh Ni-MH
Ładowarka Green Cell GC VitalCharger + 4x Baterie Akumulatorki AA 2000mAh Ni-MH
Bestseller
23,95 zł
18,95 zł
44,95 zł
32,95 zł
154,95 zł
75,95 zł
66,95 zł
102,95 zł
1 - 12 z 12 produktów

Okres działania baterii paluszków wielorazowego użytku AA można liczyć w latach, a nie kilku tygodniach jak w przypadku tradycyjnych paluszków. Dzięki temu oszczędności związane z uzupełnianiem baterii są dość spore, a zaoszczędzone środki można przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie wielorazowego użytku AA, które szybko uzupełnią energetyczne potrzeby domowego oraz biurowego sprzętu. Wysoka jakość gwarantuje wiele bezawaryjnych cykli ładowania oraz dostęp do energii zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Akumulatorki AA do ładowania

Pady, piloty, zabawki RC oraz wiele innych urządzeń potrzebuje na co dzień dostępu do “paluszków”. Zamiana zwykłych wariantów na te wielorazowego użytku pozwala na zyskanie większej mobilności oraz komfortu z używania sprzętu. Gdy jedna para jest używana druga czeka w gotowości lub się ładuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej akumulatorki AA, które przyniosą zastrzyk świeżej energii.

Profesjonalna ładowarka do baterii AA

Popularne paluszki w wersji akumulatorowej to coraz powszechniej wybierana alternatywa. Użytkownicy, którzy postanowili zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia i spróbować akumulatorków powinni dodatkowo poszukać wydajnej ładowarki do nich. W naszej ofercie znajdziecie nowoczesne ładowarki do baterii AA, które pozwolą szybko i bezpiecznie naładować od 1 do 4 paluszków. Nie trzeba w efekcie czekać aż wszystkie posiadane baterie się wyładują i dopełniać na siłę ładowarki, by rozpocząć proces ładowania. Ładowarki znajdując je się w naszej ofercie posiadają dodatkowo zabezpieczenie przed przeładowaniem oraz chronią baterię przed wylaniem nie wpływając negatywnie na samą pojemność baterii. Nowa ładowarka do baterii AA swoją szybkością, bezpieczeństwem i wytrzymałością szybko wpisze się w potrzeby użytkowników, którzy często muszą wymieniać paluszki w swoich urządzeniach (np. zabawkach dla dzieci, padach gameingowych itp.)