Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Klawiatury do laptopów (11)

Banner kategorii Klawiatury do laptopów
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 11 z 11 produktów

Dopasowana klawiatura do laptopa

Klawiatura jest jednym z elementów, które szczególnie są narażone na awarie. Klawiatury w laptopach z czasem się eksploatują, klawisze niedomagają, a ogólny komfort z użytkowania się zmniejsza. Klawiatura do laptopa nie jest dodatkiem, z którym trzeba się wiązać na cały okres używania sprzętu - zanim kupi się nowy. Wymiana klawiatury w laptopie to nieskomplikowana procedura, która zajmie kilka minut i szybko pozwoli odzyskać należyty komfort z użytkowania sprzętu oraz podnieść jego ogólną funkcjonalność.

Wymiana klawiatury w laptopie

Świat Baterii oferuje szeroki wybór klawiatur marki Green Cell dedykowanych do różnych modeli laptopów. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości klawiatury do różnych laptopów, które pozwolą szybko odzyskać pełniejszą funkcjonalność sprzętu. Wydajne klawiatury do laptopów od Green Cell są inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Klawiatura to dodatek niezbędny, bagatelizowanie konieczności wymiany sprawia, że sprzęt z mobilnego i użytkowego staje się toporny i problematyczny. Klawiatura do laptopa to nieduży wydatek, który przynosi wielowymiarowe korzyści pozwalając tchnąć nowe funkcjonalne życie w posiadany sprzęt. 

Klawiatury do laptopa marki Green Cell

są idealnie dopasowane do laptopa, dokładnie wykonane, zapewniają komfort pracy i objęte są 24-miesięczną gwarancją. Każda klawiatura posiada dokładnie odwzorowaną elektronikę dla uzyskania stuprocentowej kompatybilności i bezpieczeństwa pracy.

Nowoczesna klawiatura do laptopa

Klawiatury do laptopa marki Green Cell dedykowane do różnych modeli laptopów są specjalnie zaprojektowane by wpisać się idealnie w techniczne potrzeby sprzętu. Szybko dopasują się one również do osobistych preferencji oraz możliwości budżetowych. Klawiatura do laptopa nie jest drogą inwestycją, a jej wykonanie jest decyzją, której każdy nowocześnie zorientowany użytkownik szybko sobie pogratuluje. Odzyskanie przez sprzęt pełniejszej sprawności to rezultat szybkiej wymiany, której z powodzeniem można dokonać samemu bez konieczności angażowania usług serwisowych. Często w przypadku awarii klawiatury sprzęt wędruje do serwisu i zazwyczaj zostaje tam na dłuższy czas. Samodzielna wymiana pozwala na stanie się niezależnym od zewnętrznej pomocy oraz szybki powrót do pracy/rozrywki.