Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatury do laptopów (17)

Klawiatury do laptopów

W Świecie Baterii znajdziecie szeroki wachlarz klawiatur do laptopów różnych marek od Green Cell, które pozwolą na powrót do efektywnej “normalności” podczas użytkowania sprzętu. Oferowane przez nas klawiatury zostały specjalnie wyselekcjonowane i z pewnością wpiszą się w indywidualne potrzeb zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Będą one inwestycją, która przyniesie wielowymiarowe korzyści oraz oszczędności. Klawiatury do laptopów od Green Cell to połączenie wydajności, jakości wykonania, niskiej awaryjności oraz korzystnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...

Jak dobrać akumulator do baterii do aparatów?

Aby dobrze wybrać kompatybilną baterię do aparatu, wystarczy wpisać model aparatu w naszą wyszukiwarkę, można również sprawdzić model fabrycznej baterii. Gdzie znajdziemy taką informację? Oczywiście na nalepce fabrycznej baterii.Zachęcamy również do naszego artykułu "Jak dobrać baterię do aparatu?"


Aby dobrze wybrać kompatybilną baterię do aparatu, wystarczy wpisać model aparatu w naszą...
1 - 17 z 17 produktów

Dopasowana klawiatura do laptopa

Klawiatura jest jednym z elementów, które szczególnie są narażone na awarie. Klawiatury w laptopach z czasem się eksploatują, klawisze niedomagają, a ogólny komfort z użytkowania się zmniejsza. Klawiatura do laptopa nie jest dodatkiem, z którym trzeba się wiązać na cały okres używania sprzętu - zanim kupi się nowy. Wymiana klawiatury w laptopie to nieskomplikowana procedura, która zajmie kilka minut i szybko pozwoli odzyskać należyty komfort z użytkowania sprzętu oraz podnieść jego ogólną funkcjonalność.

Wymiana klawiatury w laptopie

Świat Baterii oferuje szeroki wybór klawiatur marki Green Cell dedykowanych do różnych modeli laptopów. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości klawiatury do różnych laptopów, które pozwolą szybko odzyskać pełniejszą funkcjonalność sprzętu. Wydajne klawiatury do laptopów od Green Cell są inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Klawiatura to dodatek niezbędny, bagatelizowanie konieczności wymiany sprawia, że sprzęt z mobilnego i użytkowego staje się toporny i problematyczny. Klawiatura do laptopa to nieduży wydatek, który przynosi wielowymiarowe korzyści pozwalając tchnąć nowe funkcjonalne życie w posiadany sprzęt. 

Klawiatury do laptopa marki Green Cell

są idealnie dopasowane do laptopa, dokładnie wykonane, zapewniają komfort pracy i objęte są 24-miesięczną gwarancją. Każda klawiatura posiada dokładnie odwzorowaną elektronikę dla uzyskania stuprocentowej kompatybilności i bezpieczeństwa pracy.

Nowoczesna klawiatura do laptopa

Klawiatury do laptopa marki Green Cell dedykowane do różnych modeli laptopów są specjalnie zaprojektowane by wpisać się idealnie w techniczne potrzeby sprzętu. Szybko dopasują się one również do osobistych preferencji oraz możliwości budżetowych. Klawiatura do laptopa nie jest drogą inwestycją, a jej wykonanie jest decyzją, której każdy nowocześnie zorientowany użytkownik szybko sobie pogratuluje. Odzyskanie przez sprzęt pełniejszej sprawności to rezultat szybkiej wymiany, której z powodzeniem można dokonać samemu bez konieczności angażowania usług serwisowych. Często w przypadku awarii klawiatury sprzęt wędruje do serwisu i zazwyczaj zostaje tam na dłuższy czas. Samodzielna wymiana pozwala na stanie się niezależnym od zewnętrznej pomocy oraz szybki powrót do pracy/rozrywki.