Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatury do laptopów MSI

Klawiaturę w laptopie można bez większych problemów wymienić samemu bez potrzeby angażowania usług serwisanta. Kupno klawiatury MSI będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Proces wymiany nie zajmie dłużej niż kilkanaście minut. Wymienienie klawiatury w laptopie MSI na nową pozwoli odzyskać mobilność oraz poprawi jakość codziennego używania sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant klawiatury MSI dopasowany do swoich potrzeb.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 1 z 1 produktu

Samodzielna wymiana klawiatury MSI

Klawiatura to element w laptopie, który z czasem się wysługuje. Dziś sprzętu mobilnego używa się z większą częstotliwością. Laptop potrafi działać przez większą część dnia, a to odbija się na klawiaturze. Po pewnym czasie klawisze mogą zacząć się przecierać oraz zacinać, a całość prezentować się mało estetycznie. Nowa klawiatura do laptopa nie jest dużym wydatkiem, który w zauważalny sposób uszczupli posiadane fundusze. Zmiana klawiatury na nową jest w stanie tchnąć nowe życie w laptop oraz zwiększyć codzienną efektywność i komfort pracy. MSI to firma, która od lat dostarcza swoim odbiorcom wysokiej jakości rozwiązań technologicznych. Laptopy tej marki są jednymi z najczęściej wybieranych. Mimo wszystko nawet wysokiej jakości laptop MSI z czasem będzie się eksploatował. Klawiatura jest widocznym komponentem, który wpływa na jakość pracy. Wymiana na nową pozwoli szybko odzyskać poziom komfortu, do którego jest się przyzwyczajonym i sprawić, że laptop będzie przypominał dawnego siebie. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na klawiatury MSI. Wszystkie oferowane przez nas modele są objęte okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają dodatek, który będzie działał przez długi czas. Idealne odwzorowane elektroniki oraz fizycznych wymiarów sprawia, że klawiatury MSI od Green Cell są w pełni kompatybilne i wpisują się w unikalne potrzeby technologiczne posiadanego sprzętu.