Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Samsung (4)

Baterie do odkurzaczy Samsung

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia baterie do odkurzaczy bezprzewodowych marki Samsung, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby sprzętu. Każdy akumulator do odkurzacza bezprzewodowego Samsung jest objęty 12 - miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają sprawdzoną jakość oraz sprzęt, który będzie wydajnie służył przez długi czas.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bestseller
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
199,95 zł
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
99,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
110,95 zł
Pojemność: 2.4Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
89,95 zł
1 - 4 z 4 produktów
Baterie do odkurzaczy bezprzewodowych trzeba okazjonalnie wymieniać. Inaczej sprawność energetyczna, a co za tym idzie wydajność sprzętu z każdym dniem zaczyna spadać. Po roku użytkowania odkurzacza bezprzewodowego da się zauważyć, że nie jest on w stanie wytrzymać pod względem czasowym tyle samo co na początku, a okresy ładowania w stacji dokującej lub przez kabel znacznie się wydłużają. Okazjonalna wymiana akumulatora do odkurzacza bezprzewodowego tchnie w sprzęt nowe życie i pozwoli utrzymać codzienny komfort na poziomie, do którego się przywykło. Samsung to znana na całym świecie marka, która dostarcza jednych z najlepszych technologicznie rozwiązań nowocześnie zorientowanym użytkownikom. Nawet odkurzacze marki Samsung nie są odporne na upływ czasu i codzienną eksploatację. Akumulatory do odkurzaczy marki Samsung trzeba czasem wymienić, by móc w pełni wykorzystać potencjał posiadanego sprzętu. 

Dopasowane akumulatory do odkurzaczy Samsung

W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie pasujący akumulator do odkurzacza bezprzewodowego marki Samsung. Prezentowane komponenty sprawnie dopasują się do technologicznych potrzeb posiadanego sprzętu, zapewniając mu nowe oraz dłuższe życie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.