Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do Samsung (2)

Banner kategorii Baterie do odkurzaczy
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bestseller
Bateria Akumulator (3.5Ah 14.4V) RBT-20 VCA-RBT2 do Samsung Navibot SR8750 SR8824 SR8825 SR8848 SR8849 SR8850 SR8855 SR8857
star star star star star
(25)
Bestseller
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
155,95 zł
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
84,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
Baterie do odkurzaczy bezprzewodowych trzeba okazjonalnie wymieniać. Inaczej sprawność energetyczna, a co za tym idzie wydajność sprzętu z każdym dniem zaczyna spadać. Po roku użytkowania odkurzacza bezprzewodowego da się zauważyć, że nie jest on w stanie wytrzymać pod względem czasowym tyle samo co na początku, a okresy ładowania w stacji dokującej lub przez kabel znacznie się wydłużają. Okazjonalna wymiana akumulatora do odkurzacza bezprzewodowego tchnie w sprzęt nowe życie i pozwoli utrzymać codzienny komfort na poziomie, do którego się przywykło. Samsung to znana na całym świecie marka, która dostarcza jednych z najlepszych technologicznie rozwiązań nowocześnie zorientowanym użytkownikom. Nawet odkurzacze marki Samsung nie są odporne na upływ czasu i codzienną eksploatację. Akumulatory do odkurzaczy marki Samsung trzeba czasem wymienić, by móc w pełni wykorzystać potencjał posiadanego sprzętu. 

Dopasowane akumulatory do odkurzaczy Samsung

W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie pasujący akumulator do odkurzacza bezprzewodowego marki Samsung. Prezentowane komponenty sprawnie dopasują się do technologicznych potrzeb posiadanego sprzętu, zapewniając mu nowe oraz dłuższe życie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.