Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Karcher (3)

Baterie do odkurzaczy Karcher

Nasz sklep Świat Baterii oferuje akumulatory do odkurzaczy marki Karcher. Szybko wpiszą się one w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i posiadanego sprzętu. Wszystkie baterie do odkurzaczy marki Karcher są objęte 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że kupują komponenty najwyższej jakości. Proces wymiany to zaledwie kilka minut - eliminuje on potrzebę korzystania z gwarancji oraz zwracania się o pomoc do punktów serwisowych.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria Akumulator Green Cell (1.5Ah 7.2V) do Odkurzaczy Karcher EB 30/1 Electric Broom
star star star star star
(1)
Bateria Akumulator Green Cell (4.5Ah 25.2V) do Odkurzaczy Karcher BV 5/1 Bp T 9/1 Bp
star star star star star
(3)
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Sanyo
Typ: Li-lon
67,95 zł
Pojemność: 4.5Ah
Napięcie: 25.2V
Producent ogniw: Samsung
Typ: Li-lon
199,95 zł
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
89,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Baterie do odkurzaczy bezprzewodowych to zakup priorytetowy w momencie, gdy sprzęt zaczyna niedomagać, spędzając więcej czasu na stacji ładującej lub kablu, a jego okresy działania zauważalnie się skracają. Okazjonalna wymiana baterii w posiadanym sprzęcie jest konieczna. Po roku użytkowania mniejsza energetyczna wydajność zaczyna być zauważalna. Odkurzacz w efekcie powoli zaczyna tracić na swojej funkcjonalności. Wymiana baterii do odkurzacza bezprzewodowego pozwala na szybkie tchnięcie nowego życia w posiadany sprzęt oraz wydłużenie jego żywotności. Karcher to marka, która zapewnia wysokiej jakości odkurzacze bezprzewodowe, które szybko wpisują się w oczekiwania oraz rzeczywiste potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów. Baterie do odkurzaczy marki Karcher to inwestycja, która się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Dopasowane akumulatory do odkurzaczy Karcher

Karcher to wydajne sprzęty sprzątające, jednak nawet one z czasem się wysługują. Wymiana baterii w odkurzaczu bezprzewodowym pozwala przedłużyć jego życie, zwiększyć codzienną wydajność oraz utrzymać poziom codziennego komfortu, do którego jest się przyzwyczajonym.