Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do Clevo (2)

Banner kategorii Baterie do laptopów
Sortuj:
Bateria Green Cell C4500BAT-6 do Clevo C4500 C5500 W150 W150ER W150ERQ W170 W170ER W170HR
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell N850BAT-6 do Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1
star star star star star
(1)
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
99,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
129,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Zamienniki baterii od Green Cell

Clevo to tajwański producent elektroniki, który istnieje na rynku od 1983 roku. W tym czasie marka zdążyła zbudować sobie wielotysięczne grono odbiorców, których nowoczesne potrzeby zaspokaja z wyczuciem i dopasowaniem produktowym. Laptopy Clevo stanowią korzystną zarówno pod względem ceny, jak i osiągów alternatywę dla innych popularnych marek wybieranych przez konsumentów. Clevo tworzy całościowe laptopy posługując się wyłącznie swoimi komponentami. Clevo to jakość, którą szybko się odczuje. Energetycznie laptop jest bardzo wydajny, jednak wraz z nabijaniem się nowych cykli ładowania pojemność baterii zaczyna maleć. Zmiana baterii w laptopie jest lepszym oraz ekonomiczniejszym rozwiązaniem niż silenie się na kupno nowego sprzętu. Baterie do laptopów Clevo od Green Cell będą dodatkiem, który szybko się zwróci, przynosząc świeży zastrzyk niezbędnej energii dla sprzętu.

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia 12 - miesięczną gwarancję na każdą baterię do laptopów Clevo. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupiona bateria będzie służyła wydajnie przez długi czas po zakupie. Bateria w laptopie jest elementem, który w ramach intensywnej pracy potrafi się szybko eksploatować. Green Cell zapewnia dostęp do wysokiej jakości baterii w swojej specjalnie wyselekcjonowanej ofercie. Z pewnością szybko znajdziecie w niej wariant, który wpisze się w potrzeby waszego sprzętu.

Zamiast zmieniać sprzęt, wymień baterię

Zamiast zmieniać cały sprzęt, wymień tylko baterię – to często lepsze rozwiązanie, zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska. Marka Clevo, znana z solidnych i wydajnych laptopów, oferuje modele, które mogą służyć przez lata, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji. Kiedy jednak bateria ulegnie awarii lub jej wydajność znacznie spadnie to, zamiast inwestować w nowy laptop Clevo, warto rozważyć wymianę akumulatora. Nowa bateria może znacząco poprawić wydajność urządzenia i przedłużyć jego żywotność. Decydując się na ten krok, można cieszyć się z zalet swojego laptopa Clevo bez konieczności wydawania dużych sum na nowy sprzęt.