Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Baterie do laptopów Clevo

Użytkownicy laptopów Clevo bez problemu znajdą w naszej ofercie nowe baterie do swoich sprzętów, które będą w pełni kompatybilne z indywidualnymi, technicznymi potrzebami danego modelu. W celu zawężenia liczby dostępnych baterii należy użyć filtrów znajdujących się po lewej stronie. Indywidualny kod baterii znajduje się na jej spodzie na tabliczce znamionowej (należy uprzednio wyjąć baterię z laptopa). Będą tam również widniały informacje o napięciu oraz pojemności baterii. Ten ostatni parametr jest wyrażany w mAh lub Wh i określa orientacyjny czas, działania laptopa na wewnętrznym zasilaniu. Jeśli natrafiliście na problem w dopasowaniu baterii do swojego laptopa zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym przez nas poradnikiem „Jak dobrać baterię do laptopa”.
Producent
Pojemność
Napięcie
Producent ogniw

Strefa pomocy

Jak dobrać baterię do laptopa?

Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa


1. Model Urządzenia
Model laptopa najczęściej znajduje się na spodzie urządzenia. Proszę odczytaj go i wpisz w wyszukiwarce sklepu.
np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

2. Kod Baterii
Kod baterii znajduje się na wewnętrznej stronie akumulatora, jest podany bezpośrednio na niej. Odczytaj kod i wpisz go w wyszukiwarce sklepu.
np. AA-PB9NC6B / A32-M47 / BTY-L45

Zachęcamy również do zapoznania się z poradnikiem na naszym blogu:

https://blog.swiatbaterii.pl/jak-dobrac-baterie-do-laptopa


Dwa proste sposoby jak odnaleźć baterie pasującą do Państwa modelu laptopa 1. Model...

Podłączony nie ładuje, co zrobić?

Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak nastąpił, w poniższym linku znajdą Państwo wskazówki, jak temu zaradzić:

„Podłączony – nie ładuje”- komunikat w systemie Windows


Problem z ładowaniem nowej baterii jest rzadki w przypadku modeli marki Green Cell. Gdyby jednak...

Jak przedłużyć żywotność baterii w laptopie?

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:

  1.        Należy unikać krótkich cykli ładowania, ponieważ Akumulator w naszym urządzeniu posiada określoną przez producenta ilość cykli ładowania.

  2.        Używaj baterii. Nasz akumulator został zaprojektowany po to, by z niego korzystać. Nieustanne wyjmowanie go z urządzenia nie wpłynie korzystnie na jego kondycję.

  3.        Nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania. Współcześnie produkowane baterie litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe są niezwykle wrażliwe na całkowite rozładowanie. Wielokrotne powtórzenie takiej sytuacji może                 doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia akumulatora.

  4.        Dbaj o temperaturę pracy. Temperatura jest niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na żywotność naszego akumulatora. W celu zapewnienia optymalnych jej wartości, należy okresowo czyścić system                                 odprowadzania ciepła w laptopie (przy pomocy sprężonego powietrza lub kompresora), a także wystrzegać się użytkowania sprzętu na miękkich powierzchniach (mogących zasłonić otwory chłodzenia).

  5.        Pozwól baterii na odpoczynek. Jeżeli planujemy dłuższą przerwę od korzystania z laptopa, warto wyjąć z niego baterię i umieścić w suchym, chłodnym miejscu. Warto uprzednio naładować go do poziomu ok 50%, by uniknąć             całkowitego rozładowania. 

Wystarczy stosować się do tych 6 kroków:        Należy unikać krótkich cykli ładowania,...

Czy bateria o napięciu 11,1V będzie odpowiednia jeśli wcześniejsza bateria występowała w napięciu 14,4V?

Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem laptopa. Jeśli dobieramy nową baterię do swojego laptopa to należy zwrócić uwagę w jakim napięciu występowała bateria fabryczna. Informację tę znajdziemy bezpośrednio na baterii.


Baterii 11,1V nie stosujemy zamiennie z 14,4V i odwrotnie. Może to skutkować stałym uszkodzeniem...
Bateria Green Cell C4500BAT-6 do Clevo C4500 C5500 W150 W150ER W150ERQ W170 W170ER W170HR
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell W650BAT-6 do Clevo W650 W650SC W650SF W650SH W650SJ W650SR W670 W670SJQ W670SZQ1
Bateria Green Cell N850BAT-6 do Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1
star star star star star
(1)
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
104,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
94,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
94,95 zł
1 - 3 z 3 produktów

Zamienniki baterii od Green Cell

Clevo to tajwański producent elektroniki, który istnieje na rynku od 1983 roku. W tym czasie marka zdążyła zbudować sobie wielotysięczne grono odbiorców, których nowoczesne potrzeby zaspokaja z wyczuciem i dopasowaniem produktowym. Laptopy Clevo stanowią korzystną zarówno pod względem ceny, jak i osiągów alternatywę dla innych popularnych marek wybieranych przez konsumentów. Clevo tworzy całościowe laptopy posługując się wyłącznie swoimi komponentami. Clevo to jakość, którą szybko się odczuje. Energetycznie laptop jest bardzo wydajny, jednak wraz z nabijaniem się nowych cykli ładowania pojemność baterii zaczyna maleć. Zmiana baterii w laptopie jest lepszym oraz ekonomiczniejszym rozwiązaniem niż silenie się na kupno nowego sprzętu. Baterie do laptopów Clevo od Green Cell będą dodatkiem, który szybko się zwróci, przynosząc świeży zastrzyk niezbędnej energii dla sprzętu.

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia 12 - miesięczną gwarancję na każdą baterię do laptopów Clevo. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupiona bateria będzie służyła wydajnie przez długi czas po zakupie. Bateria w laptopie jest elementem, który w ramach intensywnej pracy potrafi się szybko eksploatować. Green Cell zapewnia dostęp do wysokiej jakości baterii w swojej specjalnie wyselekcjonowanej ofercie. Z pewnością szybko znajdziecie w niej wariant, który wpisze się w potrzeby waszego sprzętu.