Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do Clevo (2)

Baterie do laptopów Clevo

Użytkownicy laptopów Clevo bez problemu znajdą w naszej ofercie nowe baterie do swoich sprzętów, które będą w pełni kompatybilne z indywidualnymi, technicznymi potrzebami danego modelu. W celu zawężenia liczby dostępnych baterii należy użyć filtrów znajdujących się po lewej stronie. Indywidualny kod baterii znajduje się na jej spodzie na tabliczce znamionowej (należy uprzednio wyjąć baterię z laptopa). Będą tam również widniały informacje o napięciu oraz pojemności baterii. Ten ostatni parametr jest wyrażany w mAh lub Wh i określa orientacyjny czas, działania laptopa na wewnętrznym zasilaniu. Jeśli natrafiliście na problem w dopasowaniu baterii do swojego laptopa zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym przez nas poradnikiem „Jak dobrać baterię do laptopa”.
Sortuj:
Bateria Green Cell W650BAT-6 do Clevo W650 W650SC W650SF W650SH W650SJ W650SR W670 W670SJQ W670SZQ1
Bateria Green Cell N850BAT-6 do Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1
star star star star star
(1)
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
89,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
129,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Zamienniki baterii od Green Cell

Clevo to tajwański producent elektroniki, który istnieje na rynku od 1983 roku. W tym czasie marka zdążyła zbudować sobie wielotysięczne grono odbiorców, których nowoczesne potrzeby zaspokaja z wyczuciem i dopasowaniem produktowym. Laptopy Clevo stanowią korzystną zarówno pod względem ceny, jak i osiągów alternatywę dla innych popularnych marek wybieranych przez konsumentów. Clevo tworzy całościowe laptopy posługując się wyłącznie swoimi komponentami. Clevo to jakość, którą szybko się odczuje. Energetycznie laptop jest bardzo wydajny, jednak wraz z nabijaniem się nowych cykli ładowania pojemność baterii zaczyna maleć. Zmiana baterii w laptopie jest lepszym oraz ekonomiczniejszym rozwiązaniem niż silenie się na kupno nowego sprzętu. Baterie do laptopów Clevo od Green Cell będą dodatkiem, który szybko się zwróci, przynosząc świeży zastrzyk niezbędnej energii dla sprzętu.

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia 12 - miesięczną gwarancję na każdą baterię do laptopów Clevo. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupiona bateria będzie służyła wydajnie przez długi czas po zakupie. Bateria w laptopie jest elementem, który w ramach intensywnej pracy potrafi się szybko eksploatować. Green Cell zapewnia dostęp do wysokiej jakości baterii w swojej specjalnie wyselekcjonowanej ofercie. Z pewnością szybko znajdziecie w niej wariant, który wpisze się w potrzeby waszego sprzętu.