Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Do samochodów elektrycznych (11)

Sortuj:

Strefa pomocy

Jakie są gniazda do ładowania samochodu elektrycznego?

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów:  • • Typ 1/CCS Combo1;
  • • Typ 2/CCS Combo 2;
  • • Typ 3
  • • Typ 4/CHAdeMO

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów: • Typ...

Czy można ładować samochód elektryczny w domu?

Samochody elektryczne cieszą się rosnącą popularnością z powodów ekologicznych. Warto jednak zaznaczyć, że za ich używaniem przemawia również łatwość ładowania. Proces ten może odbywać się nawet w warunkach domowych. Dostępne w naszej ofercie ładowarki przenośnie pozwolą ładować samochód w każdym miejscu, zapewniającym dostęp do gniazdka elektrycznego Moc ładowania w takim wypadku będzie wynosiła 3,6 kW. Możemy też zamontować instalacje z gniazdkiem siłowym, co pozwoli nam na zainstalowanie  Wallboxa  i ładowanie samochodu z mocą nawet do 22 kW.


Samochody elektryczne cieszą się rosnącą popularnością z powodów ekologicznych. Warto jednak...

Jaki jest koszt ładowania samochodu elektrycznego?

Cena ładowania samochodu elektrycznego zależy od kilku czynników. W przypadku korzystania z publicznych stacji ładowania, ceny wahają się od 1,1 do 3,5 złotych za 1 kW. Stworzenie domowej instalacji może znacząco obniżyć te koszty. Zainstalowanie swojej prywatnej stacji ładowanie może obniżyć te koszt nawet o 50%. Należy tu jednak uwzględnić cenę prądu u operatora, z którego usług się korzysta.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Czy auto elektryczne się opłaca?"


Cena ładowania samochodu elektrycznego zależy od kilku czynników. W przypadku korzystania z...
OUTLET
1 - 11 z 11 produktów


Oferujemy ładowarki mobilne, które zapewniają niezawodne i wydajne ładowanie Twojego samochodu elektrycznego w dowolnym miejscu. Dzięki nim możesz naładować akumulator swojego pojazdu nawet w podróży, na wakacjach czy podczas codziennych dojazdów do pracy. Ładowarki mobilne są kompaktowe, łatwe w obsłudze i wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak zabezpieczenia przed przegrzaniem czy przeciążeniem, co zapewnia bezpieczeństwo Twojego pojazdu i siebie.

Nasza oferta obejmuje także kable do ładowania, które są niezbędnym akcesorium każdego posiadacza samochodu elektrycznego. Oferujemy kable o różnych długościach i z różnymi typami złącz, które są kompatybilne z wieloma modelami pojazdów. Dzięki nim możesz wygodnie podłączyć swój EV do ładowarki i cieszyć się pełnymi akumulatorami, gotowymi do długich tras czy krótkich przejażdżek po mieście.

Jeśli szukasz rozwiązania bardziej stałego i wydajnego, to zerknij na nasze wallboxy. To stacjonarne ładowarki, które montuje się na ścianie w Twoim garażu lub na parkingu. Wallboxy pozwalają na szybkie ładowanie Twojego pojazdu elektrycznego w domowym zaciszu. Są wyposażone w inteligentne systemy zarządzania energią, dzięki czemu możesz zoptymalizować ładowanie w taki sposób, aby korzystać z niższych taryf lub ładować pojazd wtedy, gdy jest to najbardziej dogodne dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów oraz bezawaryjnych podróży z Twoim samochodem elektrycznym!