Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Kabel USB

Uniwersalność i powszechność kabli USB w obecnym świecie jest dla nas czymś naturalnym. Niemal każdy sprzęt, który podpinamy do naszych komputerów i telewizorów korzysta z tego właśnie złącza. Kable do telefonu USB od Green Cell nie tylko posiadają bardzo wytrzymały przewód zapobiegający plątaniu, ale i wspierają błyskawiczny transfer danych oraz szybkie ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery (USB-C). Kabel USB musi zapewniać szybkie naladowanie lub podładowanie podłączonego sprzętu, szybki przesył danych oraz dawać świadomość, że nie ulegnie on awarii wskutek codziennej eksploatacji. Oferowane przez nasz sklep kable USB to nie tylko jakość, ale przede wszystkim pewność, że sprzęt sprosta stawianym przed nim oczekiwaniom.

Strefa pomocy

Jaki szybki transfer danych oferuje ten kabel?

Kable Green Cell oferują szybki transfer danych na poziomie 480 Mbps. Pozwala to na przesyłanie 30 zdjęć w zaledwie sekundę.


Kable Green Cell oferują szybki transfer danych na poziomie 480 Mbps. Pozwala to na przesyłanie...

Czy kabel obsługuje szybkie ładowanie?

Tak, oferowane przez nas kable umożliwiają szybkie ładowanie podpiętych urządzeń.


Tak, oferowane przez nas kable umożliwiają szybkie ładowanie podpiętych urządzeń.
Promocja
Promocja
Promocja
1 - 30 z 30 produktów

Kabel do ładowarki telefonu

  • Micro USB – najpopularniejszy typ wtyczki używany przez większość telefonów oraz przez ogromną liczbę innych urządzeń przenośnych. Właśnie ten rodzaj wejścia posiada większość smartfonów Huawei, Samsung, LG, Xiaomi, Asus, jest to obecnie najczęściej używany

    kabelek do telefonu

    .
  • USB-C – nieco większa wtyczka od micro USB, używana przez najnowsze smartfony topowych producentów, a także MacBooki i Ultrabooki. W tej kategorii poza kablami USB-C znajdziecie kable USB-C.1 które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał standardu Power Delivery - ładowanie mocą aż 100W. Ten typ łączności umożliwia transfer danych nawet do 10Gbps. USB-C to coraz powszechniejszy stadnard, w który wyposażone są nie tylko ładowarki do telefonu, ale również wysokowydajne, pojemne power banki. Możliwości portu USB-C można równiez rozwinąć dzięki wydajnym hubom, które zmienią jeden port nawet w 7 innych, dając tym samym szeroie pole manewru.
  • USB Lightning – wtyczka używana tylko przez urządzenia Apple. Wprowadzona została w 2012 i jako pierwszy korzystał z niej iPhone 5 i iPody ówczesnej generacji. Od tamtej pory każdy iPhone, a również iPad i inne sprzęty Apple posiadały właśnie wtyczkę Lightning.
  • USB-C do USB-C - kabel używany do połączenia dwóch portów USB-C, dzięki niemu można np. połaczyć laptop z power bankiem lub innymi urządzeniami obsługującymi ten standard wtyczki.
W ofercie sklepu Świat Baterii znajdują się wszystkie wymienione 

kable/przewody USB Quick Charge

kompatybilne z różnymi urządzeniami.