Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Wallboxy do EV i PHEV (2)

Banner kategorii Wallboxy do EV i PHEV
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy przewód Green Cell Type 2 EV jest kompatybilny z moim pojazdem?

Gniazda typu 2 są standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji ładowania, jednak aby mieć pewność prosimy sprawdzić instrukcję dołączoną do Państwa pojazdu lub stronę producenta. Alternatywą jest porównanie gniazda ładowania ze zdjęciami na stronie produktu. W przypadku wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.


Gniazda typu 2 są standardem zasilającym w większości samochód elektrycznych oraz stacji...

Jakie są gniazda do ładowania samochodu elektrycznego?

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów:  • • Typ 1/CCS Combo1;
  • • Typ 2/CCS Combo 2;
  • • Typ 3
  • • Typ 4/CHAdeMO

W świecie elektromobilności wyróżniamy 4 rodzaje gniazd do samochodów: • Typ...

Czy można ładować samochód elektryczny w domu?

Samochody elektryczne cieszą się rosnącą popularnością z powodów ekologicznych. Warto jednak zaznaczyć, że za ich używaniem przemawia również łatwość ładowania. Proces ten może odbywać się nawet w warunkach domowych. Dostępne w naszej ofercie ładowarki przenośnie pozwolą ładować samochód w każdym miejscu, zapewniającym dostęp do gniazdka elektrycznego Moc ładowania w takim wypadku będzie wynosiła 3,6 kW. Możemy też zamontować instalacje z gniazdkiem siłowym, co pozwoli nam na zainstalowanie  Wallboxa  i ładowanie samochodu z mocą nawet do 22 kW.


Samochody elektryczne cieszą się rosnącą popularnością z powodów ekologicznych. Warto jednak...

Jaki powinien być przekrój kabla wejściowego?

Przekrój kabla wejściowego powinien być dostosowany do długości przewodu. Konieczne jest przeprowadzenie obliczeń, aby spełnić normy i zapewnić prawidłowe działanie zabezpieczeń. Wartością minimalną, zalecaną jest 5x6mm^2.


Przekrój kabla wejściowego powinien być dostosowany do długości przewodu. Konieczne jest...
1 - 2 z 2 produktów

Dla kogo stacja ładowania samochodów elektrycznych Wallbox jest urządzeniem "must have"?

Stacja ładowania samochodów elektrycznych typu Wallbox, to niezwykle przydatne i efektywne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Nasza oferta obejmuje różnorodne modele ładowarek Wallbox, które pozwalają na szybkie, wydajne i bezpieczne ładowanie Twojego samochodu w domowym zaciszu lub miejscu pracy.

Stacja ładowania samochodów elektrycznych typu Wallbox - dlaczego warto go mieć w swoim garażu?

Dlaczego warto wybrać wallbox do ładowania pojazdu? Przede wszystkim zapewniają one szybsze ładowanie w porównaniu do standardowych gniazd domowych. Nasze wallboxy oferują większą moc ładowania, co pozwala na znaczne skrócenie czasu ładowania akumulatora Twojego pojazdu, dzięki czemu będziesz mógł szybciej wrócić na drogę.

Ładowarka Wallbox to gwarancja bezpiecznego ładowania samochodu

Kolejną zaletą wallboxów jest ich bezpieczeństwo. Są one zaprojektowane z myślą o ochronie Twojego pojazdu oraz siebie. Posiadają różnorodne funkcje zabezpieczeń, takie jak przeciążenie, przegrzanie i ochrona przed zwarciami, które gwarantują, że proces ładowania odbywa się bez ryzyka uszkodzeń.

Ładowarki Wallbox są kompatybilne z EV oraz PHEV

Nasze wallboxy są kompatybilne zarówno z pojazdami elektrycznymi EV, jak i hybrydowymi PHEV. Zapewniają one wsparcie dla różnych standardów ładowania, dzięki czemu możesz być pewien, że wallbox będzie odpowiedni dla Twojego konkretnego modelu samochodu.

Kup Wallbox marki Green Cell w sklepie Świat Baterii

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wallboxów do samochodów elektrycznych EV i hybrydowych PHEV. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas odpowiednią opcję, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli cieszyć się łatwiejszym, szybszym i bardziej wydajnym ładowaniem Twojego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego. Życzymy udanych zakupów i jeszcze większej radości z korzystania z ekologicznych rozwiązań transportowych!