Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Do dronów (3)

Bateria do drona

Baterie do dronów są elementem, który okazjonalnie trzeba wymienić. Szeroki wybór baterii pozwala na szybkie dopasowanie zamiennika do wysłużonego komponentu i tchnięcie nowego życia w drona. Wszystkie baterie do dronów dostępne w ofercie naszego sklepu objęte są okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi odbiorcy mają świadomość, że nabywają sprawdzone rozwiązania, które będą wydajnie służyły przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii do drona, która wpisze się w wasze unikalne potrzeby oraz wymagania.
Wybierz rodzaj wtyku
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać baterie do drona?

Wybór baterii Green Cell do drona jest prostą czynnością, którą można wykonać w kilka chwil. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę model drona lub fabrycznej baterii - w ten sposób nasz sklep wyświetli odpowiedni produkt. 


Wybór baterii Green Cell do drona jest prostą czynnością, którą można wykonać w kilka chwil. W...

Czy pojemność baterii (mAh) może być większa?

Pojemność baterii (mAh) może różnić się od fabrycznej - jeżeli tylko wymiary akumulatora są zgodne, nie ma żadnych przeciwskazań, by zastosować model o większej pojemności. Dzięki temu zapewnisz dłuższy czas pracy Twojemu dronowi.


Pojemność baterii (mAh) może różnić się od fabrycznej - jeżeli tylko wymiary akumulatora są...
Bestseller
Bateria Akumulator Green Cell do drona DJI Mavic Pro 11.4V 3830mAh 43.6Wh
star star star star star
(6)
 Bateria Akumulator Green Cell do drona DJI Phantom 2, Phantom 2 Vision+ 11.1V 5200mAh 57.7Wh
star star star star star
(1)
Bateria Green Cell do drona DJI Phantom 4, Phantom 4 Pro, Phantom 4 Pro+ 5350mAh 15.2V
star star star star star
(1)
Bestseller
Pojemność: 3830mAh
Napięcie: 11.4V
Producent ogniw: Green Cell
Rodzaj wtyku: DJI
439,95 zł
Pojemność: 5200mAh
Napięcie: 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
Rodzaj wtyku: DJI
359,95 zł
490,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Zdaniem większości operatorów dronów, największym problemem tych urządzeń jest czas lotu. Przy średniej klasy modelach możemy spodziewać się od kilku do kilkunastu minut. Żeby uzyskać 20-30 minut lotu musimy zaopatrzyć się w naprawdę dobrego drona. Receptą na to jest właśnie wyposażenie się w rezerwową baterię (a nawet kilka!). Oczywiście nawet jeśli czas pracy naszego drona w zupełności nam wystarcza, w końcu będziemy musieli wymienić akumulator. Tym szybciej przyjdzie ten moment, im częściej korzystamy z drona.

Akumulator do drona - by latał częściej i dalej

W naszej ofercie znajdziecie akumulatory do dronów takich producentów jak: DJI – Syma – Hubsan – JJRC. Bateria potrafi szybko się eksploatować w wyniku intensywnych lotów dronów, wytracając swoje pokłady energetyczne. Po pewnym czasie sprzęt może znacznie dłużej spędzać przypiętym do kabla, a czas jego użytkowania po zdjęciu zauważalnie się skrócić. Baterie do dronów są wysokowydajne, muszą w końcu wiele znieść, jednak nawet one niezniszczalnymi nie są. Wysoka temperatura, działanie szkodliwych czynników oraz codzienna intensywna eksploatacja - wszystko to odbija się na każdym komponencie sprzętu, w tym baterii. Nasz sklep oferuje wysokowydajne baterie do dronów kompatybilne z różnymi modelami latających sprzętów na rynku. Pozwolą one szybko odzyskać większą niezależność energetyczną i zwiększą komfort z codziennego użytku sprzętu.