Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do dronów (1)

Banner kategorii Baterie Specjalistyczne
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać baterie do drona?

Wybór baterii Green Cell do drona jest prostą czynnością, którą można wykonać w kilka chwil. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę model drona lub fabrycznej baterii - w ten sposób nasz sklep wyświetli odpowiedni produkt. 


Wybór baterii Green Cell do drona jest prostą czynnością, którą można wykonać w kilka chwil. W...

Czy pojemność baterii (mAh) może być większa?

Pojemność baterii (mAh) może różnić się od fabrycznej - jeżeli tylko wymiary akumulatora są zgodne, nie ma żadnych przeciwskazań, by zastosować model o większej pojemności. Dzięki temu zapewnisz dłuższy czas pracy Twojemu dronowi.


Pojemność baterii (mAh) może różnić się od fabrycznej - jeżeli tylko wymiary akumulatora są...
Nowość
Bateria Akumulator Green Cell do drona DJI Mavic Pro 11.4V 3830mAh 43.6Wh
star star star star star
(6)
Nowość
Pojemność: 3830mAh
Napięcie: 11.4V
Producent ogniw: Green Cell
Rodzaj wtyku: DJI
389,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Zdaniem większości operatorów dronów, największym problemem tych urządzeń jest czas lotu. Przy średniej klasy modelach możemy spodziewać się od kilku do kilkunastu minut. Żeby uzyskać 20-30 minut lotu musimy zaopatrzyć się w naprawdę dobrego drona. Receptą na to jest właśnie wyposażenie się w rezerwową baterię (a nawet kilka!). Oczywiście nawet jeśli czas pracy naszego drona w zupełności nam wystarcza, w końcu będziemy musieli wymienić akumulator. Tym szybciej przyjdzie ten moment, im częściej korzystamy z drona.

Akumulator do drona - by latał częściej i dalej

W naszej ofercie znajdziecie akumulatory do dronów takich producentów jak: DJI – Syma – Hubsan – JJRC. Bateria potrafi szybko się eksploatować w wyniku intensywnych lotów dronów, wytracając swoje pokłady energetyczne. Po pewnym czasie sprzęt może znacznie dłużej spędzać przypiętym do kabla, a czas jego użytkowania po zdjęciu zauważalnie się skrócić. Baterie do dronów są wysokowydajne, muszą w końcu wiele znieść, jednak nawet one niezniszczalnymi nie są. Wysoka temperatura, działanie szkodliwych czynników oraz codzienna intensywna eksploatacja - wszystko to odbija się na każdym komponencie sprzętu, w tym baterii. Nasz sklep oferuje wysokowydajne baterie do dronów kompatybilne z różnymi modelami latających sprzętów na rynku. Pozwolą one szybko odzyskać większą niezależność energetyczną i zwiększą komfort z codziennego użytku sprzętu.