Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Urządzenia peryferyjne

Wszystkie znajdujące się w tej kategorii sprzęty zostały specjalnie wyselekcjonowane ze względu na swoją użyteczność dla użytkownika. Jest to kategoria zbiorcza, w której każdy szybko znajdziecie coś dla siebie i dla swojego sprzętu. Dobrze dobrany dodatek pozwoli zarówno lepiej funkcjonować na co dzień, jak i w trakcie coraz liczniejszych podróży. Wszystkie prezentowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów i odznaczają się wysoką jakością. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że kupują sprawdzone rozwiązania, które nie zawiodą ich oczekiwań. Zapraszamy do przejrzenia naszych produktów, jesteśmy pewni, że szybko traficie na coś czego aktualnie wam brakuje.
Promocja
Ogniwo Li-Ion Samsung ICR18650-26H 2600mAh
star star star star star
(22)
Promocja
AkumuIator Ogniwo 18650 NCR18650PF Panasonic 2.9Ah Li-Ion
star star star star star
(3)
Promocja
Ogniwo Litowo-jonowe 18650 Samsung INR18650-15L 1500mAh 3.6V 18A Wysokoprądowe
star star star star star
(11)
Xiaomi Mi Band 5 - opaska sportowa Xiaomi + folia ochronna
star star star star star
(2)
Nowość
37,95 zł
29,95 zł
Nowość
Nowość
49,95 zł
39,95 zł
Promocja
Pojemność: 2600mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Samsung
Typ: Li-lon
33,95 zł
26,95 zł
Promocja
Pojemność: 2900mAh
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Panasonic
Typ: Li-lon
43,95 zł
34,95 zł
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
32,95 zł
25,95 zł
Pojemność: 125mAh
Rozdzielczość (piksele): 126x294 px
187,95 zł
149,95 zł
1 - 40 z 60 produktów

Niezbędne urządzenia peryferyjne

Używanie telefonu, aparatu, power banku oraz wielu innych sprzętów można nie tyle ułatwić co ulepszyć. W tej kategorii prezentujemy różne sprzęty, które pozwolą wam lepiej wykorzystać technologiczny potencjał różnych urządzeń. Kable/Przewody Green Cell, etui na power banki, filtry, listwy zasilające, ładowarki do mibandów, Xiaomi MiBandy oraz wiele innych wszystko to znajduje się w tej kategorii. Nowoczesny użytkownik potrzebuje różnorodnych sprzętów peryferyjnych żeby polepszyć jakość użytkowania swoich urządzeń. Dobrze dobrany dodatek pozwala przechylić szalę między większą efektywnością, a niepotrzebnym „mocowaniem” się ze sprzętem.

Różnorodność na miarę potrzeb

Kategoria urządzenia peryferyjne obejmuje gadżety o wielu różnych zastosowaniach. Część z nich związana jest nadal z magazynowaniem energii i ładowaniem, ale znajdują się tutaj także komputerowe urządzenia peryferyjne i gadżety przydatne w podróży. Szczególnie polecamy na przykład:

  • stacje dokujące USB-C do MacBooków i innych komputerów posiadających ten port, umożliwia rozszerzenie portu USB-C na 7 dodatkowych wyjść
  • przejściówki gniazdek, inaczej zwane adapterami turystycznymi, urządzenia te pozwalają nam łączyć się z różnymi typami gniazdek na całym świecie
  • - samochodowe transmitery FM Xiaomi Roidmi – świetne rozwiązanie dla każdego auta bez radia z portem mini jack lub USB. Więcej o Roidmi przeczytacie na naszym blogu.

Poza gadżetami trafiły tu m.in. takie urządzenia jak: