Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Zasilacze do Fujitsu (7)

Banner kategorii Zasilacze do laptopow
Sortuj:

Zasilacze do laptopa? Mamy je!

Ładowarka w Twoim laptopie przestała działać? Kabel wkręcił się w kółka fotela? Spadła? Wydaje dziwne dźwięki? Zatem najwyższy czas pomyśleć o nowej. Zasilacz to element niezbędny dla prawidłowego działania laptopa. Bez niej bateria nie może wydajnie (ani długo) działać. Ładowarki są jednak najbardziej marginalizowanym akcesorium. Póki działają to nie ma problemu, jednak, gdy zaczynają odmawiać posłuszeństwa - przycina lub ładuje tylko w określonej pozycji, to utrzymanie laptopa mobilnym staje się praktycznie niemożliwe.
Ładowarki do laptopów są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne - zazwyczaj znajdują się pod nogami, biurkami lub obijają się w czasie transportu. To wszystko przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia awarii, a gdy ta nastąpi trzeba się liczyć z tym, że zostanie się odciętym od świata.

Strefa pomocy

Jaki zasilacz do laptopa?

Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on dedykowany. Jak znaleźć model laptopa?Model laptopa najczęściej znajduje się na jego obudowie. Proszę go odczytać i wpisać w wyszukiwarce sklepu.

np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

Szczegółowe informacje dotyczące doboru zasilacza znajdą Państwo również na naszym blogu, w artykule "Jak dobrać zasilacz do laptopa?" .


Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on...

Czy mogę zastosować zasilacz o większej mocy?

Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono identyczne, jak w fabrycznym zasilaczu. 


Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono...

Czy zasilacz jest odpowiedni do mojego laptopa?

Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej jest to właściwy wybór i zapraszamy do zakupu. 


Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej...
1 - 7 z 7 produktów

Zasilacze dopasowane do Fujitsu

Ładowarka do laptopa to coś niezbędnego. Element ten jest szczególnie narażony na różnorodne uszkodzenia mechaniczne w wyniku złego obchodzenia się ze sprzętem zarówno, na co dzień, jak i w podróży. Laptop to w końcu urządzenie mobilne, które przy transporcie jest narażone na szereg szkodliwych czynników. Niesprawna ładowarka równa się niesprawnemu laptopowi, odcięciu od świata oraz poważnemu problemowi, co dalej zrobić. Kupowanie uniwersalnych zamienników, które powinny pasować do różnych modeli i marek laptopów nie zawsze jest trafionym pomysłem. Bardzo łatwo jest się tutaj pomylić np. przy napięciu, w efekcie ryzyko spowodowania nieodwracalnych szkód w sprzęcie niepotrzebnie wzrasta. Zasilacze do Fujitsu Siemens marki Green Cell to 100% kompatybilności, a co za tym idzie pewności, że sprzęt otrzymuje w pełni dopasowany dodatek, który zapewni mu długą oraz bezawaryjną pracę. Dopasowane ładowarki to pewność, że sprzęt otrzymuje to, co rzeczywiście potrzebne. Modele od Green Cell szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby oraz możliwości finansowe użytkowników stając się inwestycją, która przyniesie wielowymiarowe korzyści.

Jakość, która trwa

Nasz sklep zapewnia szeroki wybór na zasilacze do laptopów Fujitsu Siemens, które szybko wpasują się w potrzeby zarówno użytkowników, jak i posiadanego sprzętu. Nasza ciągle aktualizowana oferta pozwala na jeszcze lepsze zapewnienie naszym odbiorcom dokładnie tego czego potrzebują. Wydajny oraz wytrzymały zasilacz do Fujitsu Siemens marki Green Cell to inwestycja, która szybko się zwróci na wielu poziomach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.