Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatura do Fujitsu-Siemens

Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na klawiatury do laptopów/notebooków Fujitsu-Siemens. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w naszej ofercie wariant, który wpisze się zarówno w potrzeby sprzętu, jak i posiadany budżet. Drobna awaria nie musi stanowić kresu życia sprzętu oraz dokonywania szybkich kalkulacji ile trzeba wydać na nowy. Często wymiana klawiatury wystarczy, by sprzęt na powrót odzyskał swoją pełną funkcjonalność, bez potrzeby ponoszenia dużych dodatkowych kosztów. Zamienniki klawiaturowe Green Cell szybko zapewnią ponownie komfort oraz ciche użytkowanie (pisanie). W efekcie efektywność i jakość pracy zauważalnie wzrośnie.
Podświetlenie

Strefa pomocy

Czy ta klawiatura jest odpowiednia dla mojego laptopa?

Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na długość i szerokość klawiatury, położenie zaczepów montażowych lub otworów na śrubki oraz położenie i długość taśmy sygnałowej. 


Porównując swoją klawiaturę ze zdjęciami zaprezentowanymi w ofercie, zwracamy szczególną uwagę na...

Czy można u Państwa wymienić klawiaturę?

Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest bardzo prosta. Co więcej, możemy znaleźć w internecie instrukcje, które pokażą krok po kroku, jak tego dokonać. Możemy też dokonać wymiany w każdym serwisie komputerowym.Na naszym blogu dowiesz się "Jak dobrać i wymienić klawiaturę w laptopie?".


Nie świadczymy usług wymiany klawiatury. Na szczęście w wielu modelach laptopów czynność ta jest...

Czy można zastosować klawiaturę z podświetleniem?

Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli nasz laptop nie posiada podświetlenia fabrycznie, klawiatura z podświetleniem nie będzie z nim działać.


Podświetlenie klawiatury zazwyczaj wymaga podpięcia osobnej taśmy sygnałowej do laptopa. Jeśli...
1 - 1 z 1 produktu

Klawiatury do laptopów Fujitsu

Klawiatura to element laptopa/notebooka, który z czasem się wysługuje. Wysoka jakość wykonania sprzętu wcale nie oznacza, że klawiatury wskutek nieprzewidzianych wypadków nie mogą nagle odmówić posłuszeństwa lub zacząć gorzej działać. Niezdatna lub niedomagająca klawiatura sprawia, że sprzęt przestaje być zdolnym do wydajnej pracy. W efekcie tworzą się różne przestoje - często kosztowne, ponieważ jakiś projekt musi być skończony na przysłowiowe wczoraj. Wymiana klawiatury w laptopach/notebookach Fujitsu-Siemens jest czymś, przed czym każdy użytkownik prędzej czy później będzie musiał stanąć. Klawiatura do Fujitsu- Siemens marki Green Cell jest nieduża inwestycją, która szybko podciągnie sprzęt do optymalnego poziomu funkcjonalności. Jest to niewielki wydatek, który będzie zwracał się przez długi czas zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na zamienniki do laptopów oraz notebooków Fujitsu - Siemens marki Green Cell. Każda klawiatura to jakość, która stanie się szybko odczuwalna po zainstalowaniu zamiennika w posiadanym sprzęcie.

Idealnie dopasowane elementy

Nasze klawiatury dedykowane do urządzeń Fujitsu-Siemens są dokładnym odwzorowaniem oryginałów, dzięki czemu idealnie wpasowują się w potrzeby techniczne sprzętu. Są one mniejszym kosztem, który nie wytraca na jakości oraz funkcjonalności. Samodzielna wymiana klawiatury to oszczędność zarówno czasu, jak i środków. Nie trzeba fatygować usług serwisowych, płacić za robociznę oraz na dłużej rozstawać się ze sprzętem (co często absolutnie nie wchodzi w grę). W efekcie zaoszczędzone środki można przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Klawiatury do laptopów/notebooków Green Cell to inwestycja, która przyniesie wielowymiarowe korzyści. Pozwoli na powrót cieszyć się pełniejszą funkcjonalnością sprzętu oraz wizualnie go odmłodzi.