Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Strefa pomocy

Jak dobrać i prawidłowo użytkować akumulator AGM?

Przed doborem odpowiedniej baterii sprawdź parametry wcześniej stosowanego akumulatora. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na poniższe parametry:  • • Napięcie (V)
  • • Pojemność (Ah)Warto również porównać wymiary akumulatora z wcześniej stosowanym sprzętem - dzięki temu zyskasz pewność, że swobodnie zmieszczą się one w wyznaczonym do tego miejscu. Gdy porównasz wszystkie te elementy, spokojnie możesz przystępować do zakupu.Zachęcamy również do naszego poradnika "Jak dobrać i prawidłowo użytkować akumulator AGM?"


Przed doborem odpowiedniej baterii sprawdź parametry wcześniej stosowanego akumulatora....

Jak dobrać akumulator do zasilania awaryjnego?

Dobrze dobrany akumulator Green Cell do zasilania awaryjnego zapewni Ci prawidłowe działanie podłączonych do niego urządzeń. Aby prawidłowo dobrać akumulator do zasilania awaryjnego (UPS), musimy sprawdzić w danych technicznych UPS-a, jakie Baterie (napięcie(V), ilość (szt.) oraz pojemność (AH) ) zostało zamontowane i na tej podstawie dobrać baterie o odpowiednim napięciu oraz pojemności.Zachęcamy również zapoznać się z poradnikiem  "Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS"


Dobrze dobrany akumulator Green Cell do zasilania awaryjnego zapewni Ci prawidłowe działanie...

Akumulator 12V do jachtu lub łodzi – jak go dobrać?

Każdy właściciel jachtu lub łodzi zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego akumulatora. Kupując nowy akumulator 12V Green Cell, powinieneś zwrócić uwagę na typ silnika oraz jego wymiary i wagę. Od dłuższego czasu, dużą popularnością w przypadku łodzi i jachtów cieszą się akumulatory AGM. W naszej ofercie znajdziesz wiele Akumulatorów AGM VRLA Green Cell, które będą idealne dla jachtów i łodzi!Zachęcamy również do naszego poradnika "Akumulator do jachtu lub łodzi – jak go dobrać?"


Każdy właściciel jachtu lub łodzi zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest wybór odpowiedniego...

Jaki akumulator do samochodu zabawki?

W zabawkowych samochodach najczęściej stosuje się akumulatory żelowe AGM. Zdecydowana większość z nich posiada wymiary 151 x 65 x 95 mm, a jeśli chodzi o napięcie, to jest to akumulator 12V. W naszej ofercie znajdziesz wiele akumulatorów Green Cell AGM VRLA, które spełniają powyższe wymogi. Dzięki temu bez problemu znajdziesz odpowiedni sprzęt, który wydłuży zabawę Twojemu dziecku!


W zabawkowych samochodach najczęściej stosuje się akumulatory żelowe AGM. Zdecydowana większość z...
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 4V 4.5Ah do systemów alarmowych i zabawek
star star star star star
(1)
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 4V 4Ah do systemów alarmowych i zabawek
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Pojemność: 4.5Ah
Napięcie: 4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: VRLA AGM
26,95 zł
Pojemność: 4Ah
Napięcie: 4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: VRLA AGM
25,95 zł