Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Baterie AAA (HR3)

11,95 zł
9,45 zł
Na stanie
9,95 zł
7,45 zł
Na stanie
Bestseller
22,95 zł
17,95 zł
Na stanie
17,95 zł
13,95 zł
Na stanie
Nowość
Green Cell
Napięcie: 1.5V
Natężenie: 1.2A
Moc : 0.5W
74,95 zł
59,95 zł
Na stanie
1 - 5 z 5 produktów

Baterie paluszki AAA (HR3), czyli potocznie zwane mniejsze paluszki to dodatki niezbędne dla działania wielu codziennie używanych sprzętów. Baterie AAA są mniejszą odmianą popularnych AA, których brak często jest bardzo szybko odczuwalny. Bez dopasowanych baterii utrzymanie sprzętu w działaniu jest niemożliwe, a to niepotrzebnie napędza dodatkowe frustracje. Baterie AAA mają jednak ograniczoną żywotność. Rozwiązaniem jest zainwestowanie w baterie paluszki wielorazowego użytku AAA, czyli akumulatorki AAA, które pozwolą na zachowanie niezależności energetycznej na długie lata. Gdy jedna para jest w użytku druga się ładuje lub czeka już naładowana na wymianę. Pozwala to oszczędzić sobie kosztów i fatygi udawania się do sklepu w celu kupienia nowego kompletu. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do wysokiej jakości ponownie ładowalnych baterii AAA, które szybko wpiszą się w potrzeby każdego posiadającego wiele sprzętu użytkownika. Prezentowane baterie AAA objęte są okresem gwarancyjnym, dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają rozwiązania dopasowane i sprawdzone, które będą służyły przez długi czas.

Akumulatorki AAA do ładowania

Nasz sklep stawia przede wszystkim na jakość oraz długą żywotność baterii. Prezentowane paluszki AAA szybko dopełnią energetycznych potrzeb posiadanego sprzętu. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, by istniejąca oferta była cały czas aktualizowana. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że zyskają dostęp do energetycznego zaplecza, które pozwoli ich sprzętom działać długo, wydajnie i bezpiecznie.

Ładowarka do baterii AAA

Baterii AAA może nie używa się zbyt często, ale w momencie gdyich zabraknie zaczyna robić się duży problem. Na małych paluszkach operuje sporo sprzętu domowego, bez którego tak naprawdę nie można się obyć. Piloty, zegary, różnorodne czujniki oraz oczywiście dziecięce zabawki szybko przestaną pracować, gdy nie ma się w zanadrzu rezerwowych baterii. Baterie akumulatorowe AAA rozwiązują wiele problemów. Nie trzeba nagle udawać się do sklepu, wystarczy tylko zdjąć baterie z ładowarki lub wyjąć z szuflady. Ładowarka do baterii AAA będzie zakupem priorytetowym w przypadku akumulatorków. Nie warto tutaj drastycznie ciąć kosztów i iść po najmniejszej linii oporu. Wiele ładowarek nie jest w stanie zapewnić należytej ochrony bateriom podczas ładowania, ani optymalnej szybkości pobierania energii. Ładowarki znajdujące się w naszej ofercie pomogą nowoczesnym użytkownikom wyciągnąć maksimum z zakupionych akumulatorków i to w bezpieczny sposób. Naszych ładowarek nie trzeba na siłę dopełniać. Oznacza to, że spokojnie można ładować zarówno jedną jak i wszystkie cztery baterie jednocześnie, przy zachowaniu optymalnej szybkości i najwyższego bezpieczeństwa.