Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Baterie do odkurzaczy (10)

Akumulator do odkurzacza

W ofercie naszego sklepu Świat Baterii znajdziecie nowe akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych wiodących światowych marek, dzięki którym posiadany sprzęt szybko odzyska energetyczną sprawność. W celu szybszego znalezienia pasującego modelu zalecamy skorzystanie z filtrów znajdujących się na górze i z lewej strony. Informacje o napięciu, pojemności, modelu baterii oraz marce można znaleźć na tabliczce znamionowej na starej baterii. Należy pamiętać, że napięcie musi się zawsze zgadzać, nie ma tutaj widełek. Montując baterię o źle dopasowanym napięciu można uszkodzić odkurzacz. W razie pytań lub niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, jak i zapoznaniem się z artykułami w sekcji blogowej oraz odnośnikami na dole strony.
Wybierz markę urządzenia
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać akumulator do odkurzacza?

Odpowiednią baterię można dobrać wpisując w naszą wyszukiwarkę model odkurzacza lub oznaczenie oryginalnej baterii. Bardzo ważne jest, aby porównać napięcie nowej baterii z fabryczną - jeżeli te parametry się zgadzają, spokojnie możesz dokonać zakupu.Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Wybieramy akumulator do odkurzacza bezprzewodowego – na co zwrócić uwagę?"


Odpowiednią baterię  można dobrać wpisując w naszą wyszukiwarkę model odkurzacza lub...

Jak sprawdzić pojemność akumulatora w odkurzaczu?

Pojemność akumulatora wyrażana jest w amperogodzinach (Ah). Informację na temat pojemności baterii odnajdziesz bez problemu - jest ona wypisana zarówno na samej baterii, jak i w specyfikacji technicznej danego urządzenia. Informacje te pomogą Ci wybrać odpowiednią baterię - jeżeli zależy Ci, by Twój odkurzacz pracował dłużej, wybierz produkt Green Cell o większej pojemności!


Pojemność akumulatora wyrażana jest w amperogodzinach (Ah). Informację na temat pojemności...

Jak dokonać wymiany baterii w odkurzaczu?

Poszczególne modele odkurzacza mogą znacząco różnić się umiejscowieniem i sposobem montażu baterii. Pomocą służą instrukcje obsługi dołączone do każdego odkurzacza - dzięki nim wymianę można przeprowadzić na własną rękę. Na rynku są również autoryzowane serwisy, które dokonują takich wymian.


Poszczególne modele odkurzacza mogą znacząco różnić się umiejscowieniem i sposobem montażu...

Ile wytrzymuje akumulator w odkurzaczu?

Na długość działania baterii w odkurzaczu może wpływać kilka czynników. Najważniejszą rolę odgrywa tu tryb pracy odkurzacza. Przykładowo, odkurzacze bezprzewodowe pracujące w trybie "turbo" są w stanie wytrzymać zazwyczaj kilka-kilkanaście minut ciągłej pracy. Jeżeli planujesz wydłużyć czas pracy swojego odkurzacza, warto wybrać baterię Green Cell o większej pojemności. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje urządzenie dokładniej wyczyści mieszkanie.


Na długość działania baterii w odkurzaczu może wpływać kilka czynników. Najważniejszą rolę...
Bestseller
Bateria Akumulator (3.5Ah 14.4V) RBT-20 VCA-RBT2 do Samsung Navibot SR8750 SR8824 SR8825 SR8848 SR8849 SR8850 SR8855 SR8857
star star star star star
(25)
Bateria Akumulator Green Cell do iRobot Braava Jet 240 BC674 4446040 3.6V 3Ah
star star star star star
(3)
Bateria Akumulator Green Cell do Elektronarzędzi HILTI TE6A 36V 3Ah
Bateria Akumulator (3.5Ah 14.4V) Green Cell do Samsung Navibot SR9630 VC-RA50 VC-RA52V VC-RA84V VC-RE70V VC-RE72V
Bateria Akumulator Green Cell do Ecovacs Deebot D523 D540 D550 D560 D570 D580 14.4V 3Ah
Bestseller
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
155,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
139,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
27,95 zł
Pojemność: 6Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
314,95 zł
Pojemność: 4.5Ah
Napięcie: 6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
65,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
24,95 zł
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
89,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
74,95 zł
Pojemność: 1,7Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
49,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
46,95 zł
1 - 10 z 10 produktów
Odkurzacze bezprzewodowe, roboty myjące, roboty sprzątające i inne wynalazki, które pomagają nam utrzymywać czystość niedużym nakładem naszych własnych sił zyskują coraz większą popularność w polskich domach. To bardzo wygodne rozwiązanie ma jednak jeden oczywisty minus – baterię, która się zużywa. Całe szczęście wymiana akumulatora w odkurzaczu jest bardzo łatwa. W zdecydowanej większości odkurzaczy dostęp do baterii jest prosty i pozostaje nam po prostu znaleźć nowy akumulator o właściwym modelu. Automatyczne roboty odkurzające to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie małego sprzętu AGD. Dzięki niemu możesz zapomnieć o ciągłej konieczności sprzątania. Dzięki bateriom Green Cell Twój odkurzacz jest w stanie wyczyścić jeszcze większą powierzchnię za jednym razem.

Baterie do odkurzaczy i robotów

Odkurzacze bezprzewodowe nie są już produktem znajdującym się poza zasięgiem konsumenckiej ręki. Tego rodzaju domowe dodatki coraz szybciej się popularyzują, co za tym idzie ich cena spada w dół. Wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz jest w stanie zamienić proces sprzątania, w przyjemniejszą i szybszą aktywność, która pozwoli lepiej zadbać o porządek w domu. Baterie do odkurzaczy bezprzewodowych to niezbędnik, w który wcześniej lub później trzeba będzie zainwestować. Wysokiej jakości bateria zapewni długie i funkcjonalne życie dla odkurzacza, który nie będzie musiał spędza długich okresów w stacji dokującej. Prezentowane w ofercie naszego sklepu Świat Baterii akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych są kompatybilne z wieloma najczęściej wybieranymi markami na rynku. Każda bateria objęta jest 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupują rzeczywistą jakość, która pozwoli sprzętowi wydajnie służyć przez długi czas.