Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Do samochodów elektrycznych (22)

Banner kategorii Do Samochodów elektrycznych
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaki powinien być przekrój kabla wejściowego?

Przekrój kabla wejściowego powinien być dostosowany do długości przewodu. Konieczne jest przeprowadzenie obliczeń, aby spełnić normy i zapewnić prawidłowe działanie zabezpieczeń. Wartością minimalną, zalecaną jest 5x6mm^2.


Przekrój kabla wejściowego powinien być dostosowany do długości przewodu. Konieczne jest...
Kabel Green Cell GC EV Type 2 22kW 5m do ładowania Tesla Model 3 / S / X, Leaf, ZOE, i3, ID.3, I-Pace, E-Tron, Taycan
1 - 22 z 22 produktów

Oferujemy ładowarki mobilne, które zapewniają niezawodne i wydajne ładowanie Twojego samochodu elektrycznego w dowolnym miejscu. Dzięki nim możesz naładować akumulator swojego pojazdu nawet w podróży, na wakacjach czy podczas codziennych dojazdów do pracy. Ładowarki mobilne są kompaktowe, łatwe w obsłudze i wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak zabezpieczenia przed przegrzaniem czy przeciążeniem, co zapewnia bezpieczeństwo Twojego pojazdu i siebie.

Nasza oferta obejmuje także kable do ładowania, które są niezbędnym akcesorium każdego posiadacza samochodu elektrycznego. Oferujemy kable o różnych długościach i z różnymi typami złącz, które są kompatybilne z wieloma modelami pojazdów. Dzięki nim możesz wygodnie podłączyć swój EV do ładowarki i cieszyć się pełnymi akumulatorami, gotowymi do długich tras czy krótkich przejażdżek po mieście.

Jeśli szukasz rozwiązania bardziej stałego i wydajnego, to zerknij na nasze wallboxy. To stacjonarne ładowarki, które montuje się na ścianie w Twoim garażu lub na parkingu. Wallboxy pozwalają na szybkie ładowanie Twojego pojazdu elektrycznego w domowym zaciszu. Są wyposażone w inteligentne systemy zarządzania energią, dzięki czemu możesz zoptymalizować ładowanie w taki sposób, aby korzystać z niższych taryf lub ładować pojazd wtedy, gdy jest to najbardziej dogodne dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów oraz bezawaryjnych podróży z Twoim samochodem elektrycznym!