Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

iRobot (5)

Baterie do odkurzaczy iRobot

W naszej ofercie akumulatory do odkurzaczy marki iRobot, które szybko wpiszą się w unikalne potrzeby różnorodnych modeli sprzętu. Wszystkie baterie do odkurzaczy bezprzewodowych marki iRobot objęte są 12 - miesięczną gwarancją. Daje to naszym odbiorcom pewność, że kupują wariant najlepszej jakości, który szybko tchnie nowe życie w posiadany sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Sortuj:
Pojemność: 6Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
349,95 zł
Pojemność: 3.5Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
165,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
35,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
120,95 zł
Pojemność: 1,7Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
63,95 zł
1 - 5 z 5 produktów

Dopasowane akumulatory do odkurzaczy marki iRobot

Baterie do odkurzaczy bezprzewodowych nabierają coraz bardziej na istotności. Powód jest prosty, inteligentne samosterujące odkurzacze nie są już dodatkiem elitarnym. Coraz częściej pojawiają się one w domach nowocześnie zorientowanych klientów, niosąc ze sobą większy komfort na co dzień. iRobot to jeden z największych światowych producentów odkurzaczy bezprzewodowych i robotów sprzątających. Mimo wszystko sprzęt tego producenta nie jest odporny na upływ czasu. W miarę użytkowania bateria się eksploatuje, a robot spędza coraz dłuższe okresy w stacji dokującej. Okres pracy również się przy tym skraca. iRobot posiada różne serie robotów o szerokim spektrum zastosowań:
Roomba – najpopularniejsza seria iRobota, są to odkurzacze samojezdne. Pierwszy model powstał w 2002 roku. Akumulatory do odkurzaczy iRobot Roomba mogą być zazwyczaj wymieniane na wersje o innej pojemności.