Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki USB-C Power Delivery (13)

Ładowarka USB-C

Ładowarki USB-C to nowy standard, który pozwala na szybkie podładowanie oraz naładowanie różnorodnych posiadanych sprzętów mobilnych. Eliminuje ona konieczność zabierania ze sobą wielu kabli i przejściówek na wyjazdy. Sprawdza się również doskonale w domu jako narzędzie do codziennego ładowania sprzętu. Ładowarki USB-C wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania Power Delivery. Oznacza to, że sprzęt można naładować w kilkadziesiąt minut, a nie kilka godzin. Wiele ładowarek np. do telefonów posiada funkcję quick charge. Z czasem jednak ładowarka może zacząć zawodzić - jest to element najbardziej narażony na uszkodzenia i często cierpi on wskutek złego obchodzenia się ze sprzętem. Ładowarka USB-C pomoże wyeliminować ten problem.
Sortuj:

Strefa pomocy

Ładowarka z technologią Power Delivery, co oznacza PD?

Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące ten wariant automatycznie dobiera odpowiednie ładowania do podłączonego urządzenia, co zapewnia szybie i efektywne ładowanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Czym jest technologia Power Delivery?"


Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące...

Ultra Charge

Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge. Porty ładowarki obsługujące ten standard zapewniają nawet 3,5 razy szybsze ładowanie podłączonego do nich urządzenia, niż modele wykorzystujące standardowe zasilanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Ultra Charge – nowa technologia szybkiego ładowania"


Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge . Porty ładowarki...

Czy szybką ładowarką można ładować zwykły telefon?

Jeżeli korzystasz ze starszego telefonu, który nie jest wyposażony w technologię szybkiego ładowania, to nie musisz rezygnować z zakupu dedykowanej pod to ładowarki Green Cell. Twój telefon zostanie prawidłowo naładowany, a nowoczesne ładowarki posiadają kilka dodatkowych usprawnień, które sprawiają, że idealnie sprawdzą się w każdych okolicznościach.


Jeżeli korzystasz ze starszego telefonu, który nie jest wyposażony w technologię szybkiego...
Promocja
Zasilacz Ładowarka Green Cell USB-C 45W do laptopów, tabletów, telefonów
star star star star star
(1)
Promocja
1 - 13 z 13 produktów
Jedna ładowarka do wszystkich sprzętów pozwala uwolnić się od kabli, odzyskać pełniejszą mobilność oraz mieć pewność, że pasek energii w czasie ładowania będzie się szybko zwiększać. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na ładowarki USB-C, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i posiadanego sprzętu. Wszystkie ładowarki USB-c są objęte 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy otrzymują produkt wysokiej jakości, który będzie wydajnie służyć przez długi czas.

Nowy standard w ładowaniu dzięki USB-C

Szybkie ładowanie dzięki funkcji Power Delivery w jaką wyposażona jest ładowarka USB - C pozwala na bardzo szybkie naładowanie oraz doładowanie posiadanego sprzętu. Nie trzeba już długo czekać aż pasek energii zwiększy się do zadowalających rozmiarów. Szybkie doładowania pozwalają zachować większą mobilność i uniknąć zdezorganizowania codziennego harmonogramu - nie trzeba być uwiązanym ze sprzętem do kabla. Ładowarki USB-C to inwestycja, która się zwraca, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Szeroki wybór ładowarek USB-C

W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie wiele modeli

ładowarek USB-C

, które pomogą szybko tchnąć nowe energetyczne życie w posiadany sprzęt. Ładowarka ta będzie zakupem, którego każdy zabiegany użytkownik szybko sobie pogratuluje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie model dopasowany do swoich potrzeb.

Przykładowe urządzenia z funkcją Power Delivery:

  • • telefony: iPhone Xs Max / Xs / Xr / X / 8 / 8 Plus, Google Pixel / 2 / 3 / XL, Huawei P20 / P20 Lite / P20 Pro, Samsung Galaxy S8 S8+ S9 S9+, Note 9, Note 8, Xiaomi Mi A1, A2
  • • laptopy: Apple MacBook 12, Apple MacBook Pro 13 2017 / 2018 (Touch Bar), Apple MacBook Pro 15 2017 / 2018 (Touch Bar), Asus ZenBook, Dell XPS, HP Spectre, Lenovo Thinkpad, Lenovo Yoga
  • • tablety: iPad Pro, Lenovo Yoga Tab 3 Plus, Samsung Galaxy Tab
  • • inne: Nintendo Switch, Intel NUC