Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Ładowarka USB-C

Ładowarki USB-C to nowy standard, który pozwala na szybkie podładowanie oraz naładowanie różnorodnych posiadanych sprzętów mobilnych. Eliminuje ona konieczność zabierania ze sobą wielu kabli i przejściówek na wyjazdy. Sprawdza się również doskonale w domu jako narzędzie do codziennego ładowania sprzętu. Ładowarki USB-C wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania Power Delivery. Oznacza to, że sprzęt można naładować w kilkadziesiąt minut, a nie kilka godzin. Wiele ładowarek np. do telefonów posiada funkcję quick charge. Z czasem jednak ładowarka może zacząć zawodzić - jest to element najbardziej narażony na uszkodzenia i często cierpi on wskutek złego obchodzenia się ze sprzętem. Ładowarka USB-C pomoże wyeliminować ten problem.
1 - 6 z 6 produktów
Jedna ładowarka do wszystkich sprzętów pozwala uwolnić się od kabli, odzyskać pełniejszą mobilność oraz mieć pewność, że pasek energii w czasie ładowania będzie się szybko zwiększać. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na ładowarki USB-C, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i posiadanego sprzętu. Wszystkie ładowarki USB-c są objęte 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy otrzymują produkt wysokiej jakości, który będzie wydajnie służyć przez długi czas.

Nowy standard w ładowaniu dzięki USB-C

Szybkie ładowanie dzięki funkcji Power Delivery w jaką wyposażona jest ładowarka USB - C pozwala na bardzo szybkie naładowanie oraz doładowanie posiadanego sprzętu. Nie trzeba już długo czekać aż pasek energii zwiększy się do zadowalających rozmiarów. Szybkie doładowania pozwalają zachować większą mobilność i uniknąć zdezorganizowania codziennego harmonogramu - nie trzeba być uwiązanym ze sprzętem do kabla. Ładowarki USB-C to inwestycja, która się zwraca, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Szeroki wybór ładowarek USB-C

W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie wiele modeli

ładowarek USB-C

, które pomogą szybko tchnąć nowe energetyczne życie w posiadany sprzęt. Ładowarka ta będzie zakupem, którego każdy zabiegany użytkownik szybko sobie pogratuluje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie model dopasowany do swoich potrzeb.

Przykładowe urządzenia z funkcją Power Delivery:

  • • telefony: iPhone Xs Max / Xs / Xr / X / 8 / 8 Plus, Google Pixel / 2 / 3 / XL, Huawei P20 / P20 Lite / P20 Pro, Samsung Galaxy S8 S8+ S9 S9+, Note 9, Note 8, Xiaomi Mi A1, A2
  • • laptopy: Apple MacBook 12, Apple MacBook Pro 13 2017 / 2018 (Touch Bar), Apple MacBook Pro 15 2017 / 2018 (Touch Bar), Asus ZenBook, Dell XPS, HP Spectre, Lenovo Thinkpad, Lenovo Yoga
  • • tablety: iPad Pro, Lenovo Yoga Tab 3 Plus, Samsung Galaxy Tab
  • • inne: Nintendo Switch, Intel NUC