Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Black&Decker (5)

Akumulator do wkrętarki Black & Decker

Baterie i akumulatory do wkrętarek Black and Decker marki Green Cell to zakup, który przynosi wielowymiarowe korzyści. Wysokowydajne baterie pozwalają na szybkie odzyskanie pełnej funkcjonalności sprzętu i sprawne wrócenie do pracy. Baterie zapewniają długie działanie oraz skutecznie opierają się nawet bardzo intensywnej eksploatacji. W rezultacie jest to inwestycja, która zwraca się przez długi czas. Każdy produkt posiada 12-miesięczny okres gwarancji oraz 30 - dniowy czas na dokonanie zwrotu. Nasza specjalnie wyselekcjonowana i ciągle poszerzana oferta, ma na celu zapewnienie naszym odbiorcom jedynie najlepszych rozwiązań, które doskonale łączą w sobie wydajność, trwałość oraz korzystną cenę.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
103,95 zł
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 10.8V / 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
89,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
39,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 9.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
90,95 zł
Pojemność: 2000mAh
Napięcie: 36V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
269,95 zł
1 - 5 z 5 produktów

Black and Decker to producent wydajnych elektronarzędzi, które szybko znajdują swoją drogę do składzików oraz narzędziowni polskich konsumentów. Wkrętarki to narzędzia niezastąpione w trakcie przeprowadzania różnorodnych mniejszych i większych prac remontowych. Jest to również jeden z podstawowych elementów wykorzystywanych przez każdą domorosłą złotą rączkę. Black and Decker oferuje szeroki wybór narzędzi elektrycznych, które są w stanie wpasować się w indywidualne potrzeby odbiorców, ich preferencje oraz posiadany budżet. Black and Decker to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Jednak mimo swojej wydajności sprzęty, a raczej baterie z czasem w elektronarzędziach się wysługują. Średnio działająca wkrętarka nie będzie specjalnie pomocna w pracach remontowych, a wszystkiego wiertarką (mimo najszczerszych chęci) załatwić się nie da. Świat baterii oferuje szeroki wachlarz baterii do wkrętarki Black and Decker, które szybko wpasują się w wymagania sprzętowe. Akumulator do wkrętarki Black & Decker to często główny element, którego wymiana pozwala na powrót cieszyć się pełną funkcjonalności sprzętu.

Potwierdzona jakość

Black and Decker to jakość, którą się czuje w trakcie użytkowania sprzętu. Produkty sygnowane znakiem towarowym tej marki charakteryzują się dużą wydajnością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trwałością, która trwa długi czas. Takie elementy jak akumulator do wkrętarki Black & Decker trzeba jednak okazjonalnie wymienić. Szeroko zakrojone prace remontowe będą wymagały częstego angażowania wkrętarki do różnych zadań. Niedomagający akumulator nie będzie sobie w stanie poradzić z nawałem pracy, w efekcie mogą pojawić się dłuższe (często kosztowne) przestoje, których łatwo dzięki szybkiej wymianie uniknąć. W ofercie Świata Baterii posiadamy wysokiej jakości baterie marki Green Cell, które zapewnią długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz idealne dopasowanie do modelu.