Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki samochodowe USB (1)

Ładowarka samochodowa USB do telefonu

Nasz sklep Świat Baterii w swojej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie daje dostęp do ładowarek, które zapewniają szersze pole do codziennego manewru. Gładko wpasowują się one w przestrzeń auta dostarczając posiadanemu sprzętowi niezbędnej energii oraz zwiększając codzienny komfort użytkownika. Ładowarka samochodowa USB do zapalniczki będzie zakupem, którego poczynienia szybko się sobie pogratuluje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że znajdziecie w niej coś dla siebie.
Wybierz typ ładowarki:
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy ładowarka będzie odpowiednia dla mojego urządzenia?

Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon, tablet czy nawigacja samochodowa. Podpięcie urządzenia nie obsługującego technologii Quick Charge 3.0 / Power Delivery jest całkowicie bezpieczne. Ładowarka automatycznie dobierze odpowiednie parametry ładowania.


Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon,...

Czy wszystkie porty mogą ładować jednocześnie?

Tak, urządzenia będą ładowane z mocą łączną wynoszącą maksymalnie 42W. W przypadku podpięcia urządzenia które nie jest zgodne z technologią Quick Charge 3.0 / Power Delivery moc będzie ograniczona, tak aby zapewnić odpowiednie parametry ładowania.


Tak, urządzenia będą ładowane z mocą łączną wynoszącą maksymalnie 42W. W przypadku podpięcia...

Czy mogę stosować ładowarkę w samochodzie ciężarowym?

Tak, ładowarka jest odpowiednia do zastosowania zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych, ponieważ oferowana przez nas samochodowa ładowarka Green Cell jest kompatybilna z napięciem 12V i 24V.


Tak, ładowarka jest odpowiednia do zastosowania zarówno dla samochodów osobowych jak i...

Czy można ładować w trakcie uruchamiania silnika?

Tak, ładowarka posiada zabezpieczenia przed zmianą napięcia w gnieździe zapalniczki. Należy jednak pamiętać, że nie każdy samochód dostarcza zasilanie w zapalniczce przy wyłączonym silniku. 


Tak, ładowarka posiada zabezpieczenia przed zmianą napięcia w gnieździe zapalniczki. Należy...
1 - 1 z 1 produktu
Ładowarki samochodowe to niezbędnik dla każdego kierowcy, który pragnie, by jego sprzęt nie leżał bezczynnie, lecz chwycił trochę dodatkowej energii w czasie jazdy do punktu B. Ładowarka samochodowa do zapalniczki pozwala na sprawne doładowanie lub naładowanie telefonu, tabletu lub przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu laptopa. Telefony są sprzętami wymagającymi najczęstszego ładowania podczas jazdy. Wielu kierowców na porządku dziennym korzysta z funkcji automatu, a dodatkowe aplikacje, które są włączone przy dłuższej drodze sprawiają, że sprzęt wyładowuje się znacznie szybciej. Dojechanie na miejsce i stracenie znacznego zapasu energetycznego w telefonie pozwala w łatwy sposób zdezorganizować dzień oraz zmienić priorytety w działaniu - trzeba brać wtedy pod uwagę konieczność wrzucenia telefonu na kabel gdzieś po drodze, a do tego nie zawsze jest sposobność. Telefon w dzisiejszych czasach musi znajdować się na odpowiednim poziomie ze swoją baterią. Używanie powerbanka często nie jest możliwe, a podczas jazdy samochodem potrafi być niewygodne. 

Ładowarki samochodowe USB

to niedroga inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na ładowarki samochodowe USB do zapalniczki, które pomogą utrzymać sprzęt w odpowiedniej energetycznej kondycji. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają sprawdzoną jakość.

Ładowarka samochodowa w podróży

Jadąc na wyjazd często nie zdąży się doładować wszystkich sprzętów. Ładowarka samochodowa USB z kilkoma wejściami pozwala odpuścić sobie priorytetyzowanie, który sprzęt ma wpierw znaleźć się podpiętym do kabla. Wysoka jakość wykonania ładowarek daje pewność, że będą one wydajnie służyły przez długi czas od zakupu. Ładowarki samochodowe USB prezentowane w tej kategorii charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wydajnością oraz korzystną ceną. Jest to połączenie, które szybko wpisze się w indywidualne potrzeby nowocześnie zorientowanych konsumentów poszukujących energetycznego wsparcia w podróży dla swojego sprzętu.