Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Ładowarki samochodowe USB (14)

Banner kategorii Ladowarki do ebike
Wybierz typ ładowarki:
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy ładowarka będzie odpowiednia dla mojego urządzenia?

Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon, tablet czy nawigacja samochodowa. Podpięcie urządzenia nie obsługującego technologii Quick Charge 3.0 / Power Delivery jest całkowicie bezpieczne. Ładowarka automatycznie dobierze odpowiednie parametry ładowania.


Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon,...

Czy wszystkie porty mogą ładować jednocześnie?

Tak, urządzenia będą ładowane z mocą łączną wynoszącą maksymalnie 42W. W przypadku podpięcia urządzenia które nie jest zgodne z technologią Quick Charge 3.0 / Power Delivery moc będzie ograniczona, tak aby zapewnić odpowiednie parametry ładowania.


Tak, urządzenia będą ładowane z mocą łączną wynoszącą maksymalnie 42W. W przypadku podpięcia...

Czy mogę stosować ładowarkę w samochodzie ciężarowym?

Tak, ładowarka samochodowa jest odpowiednia do zastosowania zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych, ponieważ oferowana przez nas samochodowa ładowarka Green Cell jest kompatybilna z napięciem 12V i 24V.


Tak, ładowarka samochodowa jest odpowiednia do zastosowania zarówno dla samochodów osobowych...

Czy można ładować w trakcie uruchamiania silnika?

Tak, ładowarka samochodowa posiada zabezpieczenia przed zmianą napięcia w gnieździe zapalniczki. Należy jednak pamiętać, że nie każdy samochód dostarcza zasilanie w zapalniczce przy wyłączonym silniku. 


Tak, ładowarka samochodowa posiada zabezpieczenia przed zmianą napięcia w gnieździe...
1 - 14 z 14 produktów
Ładowarka samochodowa to niezbędnik dla każdego kierowcy, który pragnie, by jego sprzęt nie leżał bezczynnie, lecz chwycił trochę dodatkowej energii w czasie jazdy Ładowarka samochodowa do zapalniczki pozwala na sprawne doładowanie lub naładowanie telefonu, tabletu lub przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu - laptopa. Telefony są sprzętami wymagającymi najczęstszego ładowania podczas jazdy. Wielu kierowców na porządku dziennym korzysta z funkcji nawigacji, a dodatkowe aplikacje, które są włączone przy dłuższej drodze sprawiają, że sprzęt wyładowuje się znacznie szybciej. Dojechanie na miejsce i stracenie znacznego zapasu baterii w telefonie pozwala w łatwy sposób zdezorganizować dzień oraz zmienić priorytety w działaniu - trzeba brać wtedy pod uwagę konieczność podpięcia do ładowarki gdzieś po drodze, a do tego nie zawsze jest sposobność. Telefon w dzisiejszych czasach musi cały czas znajdować się na odpowiednim poziomie ze swoją baterią. Rozwiązaniem na to może być powerbank, lecz nie każdy go posiada, a podczas jazdy samochodem rozwiązanie to potrafi być niewygodne. 

Ładowarki samochodowe USB

to niedroga inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na ładowarki samochodowe USB do zapalniczki, które pomogą utrzymać sprzęt w odpowiedniej energetycznej kondycji. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają sprawdzoną jakość.

Ładowarka samochodowa w podróży

Jadąc na wyjazd często nie zdąży się doładować wszystkich sprzętów. Ładowarka samochodowa USB z kilkoma wejściami pozwala odpuścić sobie priorytetyzowanie, który sprzęt ma wpierw znaleźć się podpiętym do kabla. Wysoka jakość wykonania ładowarek daje pewność, że będą one wydajnie służyły przez długi czas od zakupu. Ładowarki samochodowe USB prezentowane w tej kategorii charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wydajnością oraz korzystną ceną. Jest to połączenie, które szybko wpisze się w indywidualne potrzeby nowocześnie zorientowanych konsumentów poszukujących energetycznego wsparcia w podróży dla swojego sprzętu.

Czy ładowarka samochodowa jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo podczas ładowania stanowi kluczową kwestię, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu jakim jest ładowarka samochodowa. Na szczęście producenci dbają o to, by urządzenia te były jak najbezpieczniejsze. Ładowarki samochodowe oferują szereg funkcji zabezpieczających, które zapewniają bezpieczne i niezawodne doładowanie urządzeń elektronicznych podczas jazdy. Dobrej jakości ładowarka samochodowa jest wyposażona w mechanizmy ochrony przed przepięciami, które chronią podłączone urządzenia przed nagłymi skokami napięcia. Ponadto, kontrola temperatury i zabezpieczenia przed przegrzaniem są standardem, co zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się ładowarki i podłączonych urządzeń. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, korzystanie z ładowarek samochodowych staje się nie tylko wygodne, ale również gwarantuje, że nie narażamy naszych urządzeń ani samochodu na ryzyko uszkodzeń wynikających z niestabilnego zasilania. Bezpieczeństwo podczas ładowania to priorytet, który warto mieć na uwadze, wybierając odpowiednie ładowarki samochodowe, dla swoich potrzeb.

Ładowarka samochodowa marki Green Cell

Warto zaznaczyć, że coraz więcej nowoczesnych samochodów jest wyposażonych w wbudowane gniazdo USB, co zdecydowanie ułatwia ładowanie urządzeń podczas jazdy. Jednak dla tych, którzy posiadają starszy pojazd lub potrzebują dodatkowych portów USB, dostępne są również dedykowane gniazda USB do samochodu. Te praktyczne akcesoria pozwalają na łatwe podłączenie i ładowanie wielu urządzeń elektronicznych.

Ładowarka samochodowa marki Green Cell oferuje dodatkową elastyczność i wygodę, umożliwiając pasażerom jednoczesne ładowanie różnych urządzeń, takich jak telefony, tablety, czy nawet powerbanki. To rozwiązanie staje się nieocenione podczas dłuższych podróży, kiedy to każdy pasażer może korzystać z własnego urządzenia bez obaw o jego rozładowanie. Dlatego, jeśli Twoje auto nie jest jeszcze wyposażone w ten element, warto rozważyć gniazdo USB do samochodu marki Green Cell, aby zapewnić sobie i swoim pasażerom komfort i dostępność energii podczas każdej podróży.

Ładowarka samochodowa jest banalna w montażu, a szeroki wybór tego typu produktów pozwala dopasować je do różnych potrzeb i stylu wnętrza pojazdu. Dzięki nim możesz cieszyć się bezproblemowym i szybkim ładowaniem urządzeń elektronicznych, niezależnie od modelu swojego samochodu. Warto więc zainwestować w to praktyczne rozwiązanie, które sprawi, że podróże staną się jeszcze bardziej komfortowe.

Czytaj więcej