Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Ładowarki do ebike (3)

Banner kategorii Do rowerów elektrycznych
Wybierz napięcie:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jak dobrać ładowarkę do rowerów elektrycznych?

Przy doborze ładowarki do roweru elektrycznego należy pamiętać, żeby sprawdzić jej napięcie podane w Voltach [V] oraz wtyk do baterii. Natężenie podawane w Amperach jest parametrem, który będzie wpływał na szybkość ładowania się naszej baterii.Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Ładowarka do roweru elektrycznego – na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru?"


Przy doborze ładowarki do roweru elektrycznego należy pamiętać, żeby sprawdzić jej n apięcie...

Ładowarka do rowerów elektrycznych jakie napięcie?

Jeśli chodzi o dobór ładowarek do rowerów elektrycznych to sprawa jest prosta. Dobieramy ładowarkę o napięciu:  • Ładowarkę 29,4V do baterii 24V
  • Ładowarkę 42V do baterii 36V
  • Ładowarkę 54,6V do baterii 48VZachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Ładowarka do roweru elektrycznego – na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru?"


Jeśli chodzi o dobór ładowarek do rowerów elektrycznych to sprawa jest prosta. Dobieramy...
Ładowarka Green Cell 54.6V 4A (Canon) do Baterii, Roweru Elektrycznego EBIKE 48V
Ładowarka Green Cell 29.4V 4A (RCA) do Baterii, Roweru Elektrycznego EBIKE 24V
star star star star star
(4)
Green Cell® Ładowarka do Roweru Elektrycznego 48V E-Bike 54.6V 2A Li-Ion 5.5*2.1mm
239,95 zł
Napięcie: 42V
Natężenie: 2A
Rodzaj wtyku: 5.5x2.1mm (DC5521)
149,95 zł
Napięcie: 54.6V
Natężenie: 2A
Rodzaj wtyku: 5.5x2.1mm (DC5521)
119,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Rowery elektryczne nie są już produktem elitarnym znajdującym się poza zasięgiem konsumenckiej ręki. Z każdym rokiem ich przybywa, w efekcie ładowarki do e-bików stają się akcesorium niezbędnym, by lepiej zadbać o swój jednoślad. Rower elektryczny to rozwiązanie, na które przesiada się coraz więcej pro ekologicznie myślących konsumentów. Rowery już od lat służyły jako dobra alternatywa na dostanie się do pracy oraz wydajna, aktywna odskocznia od codziennego zabiegania. Wypady dla relaksu oraz podróże do różnych punktów B, są dzięki rowerom elektrycznym wyniesione na zupełnie nowy poziom. Rower pozwala na zachowanie większej mobilności i jest doskonałym miejskim środkiem transportu. Elektryczny rower jednak ładować okazjonalnie trzeba. Bateria sama z siebie nie będzie trzymać wiecznie, a intensywne tempo jazdy jest w stanie szybko odbić się na dostępnych elektrycznych zasobach. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na 

ładowarki do e-bików

, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno posiadanego sprzętu, jak i właściciela. Wszystkie ładowarki do rowerów elektrycznych znajdujące się w naszej ofercie objęte są 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają rozwiązania wysokiej jakości, które będą im wydajnie służyły przez długi czas.

Niezbędne ładowarki do e-bików

Ładowanie rowerów elektrycznych nie jest uciążliwe. Nowoczesne ładowarki są w stanie szybko doładować jednoślad i zachować poziom komfortu, do którego jest się przyzwyczajonym. Szybko wpiszą się one w indywidualne wymagania pozwalając zachować pełniejszą funkcjonalność roweru na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie i będziecie mogli wyjechać na trasę szybciej i bardziej komfortowo. W ofercie naszego sklepu znajdziecie też wysokiej jakości baterie do rowerów elektrycznych.