Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Przetwornice samochodowe (40)

Przed zakupem przetwornicy warto na spokojnie policzyć swoje zapotrzebowanie na moc, a później dobrać najlepszy falownik. Jeżeli planuje się wykorzystywanie przetwornicy w sposób ciągły (od kilkudziesięciu minut do kilku godzin) to pobierana moc nie powinna przekraczać 80% mocy maksymalnej przetwornicy. Znając te widełki i swoje potrzeby w wykorzystaniu sprzętu na trasie lub podczas wyjazdu. Wszystkie one charakteryzują się wysoką jakością oraz posiadaniem okresu gwarancyjnego. Dzięki temu nasi klienci wiedzą, że nabywają opcje, które będą wydajnie i bezawaryjnie służyły przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Wybierz napięcie wejściowe przetwornicy
Wybierz napięcie wejściowe:
Sortuj:

Strefa pomocy

Czym jest moc stała i chwilowa przetwornicy?

Urządzenia elektryczne w momencie uruchamiania pobierają zdecydowanie więcej mocy niż ta określona na ich tabliczce znamionowej. Możemy to obrazowo porównać do toczenia kuli. Na początku musimy bardzo silnie pchnąć kulę, aby wprawić ją w ruch, ale do podtrzymania ruchu zużyjemy zdecydowanie mniej siły. Dlatego też przetwornice są w stanie wytrzymać zdecydowanie wyższe obciążenie przez krótki czas, który jest potrzebny na uruchomienie urządzeń. Moc ta jest określana jako chwilowa. Moc stała jest dostępna przez cały czas pracy przetwornicy.


Urządzenia elektryczne w momencie uruchamiania pobierają zdecydowanie więcej mocy niż ta...

Czy do przetwornicy mogę podłączyć więcej urządzeń niż tylko laptop?

Do przetwornicy można podpiąć dowolnie dużo urządzeń. Warunkiem jest nieprzekroczenie dostępnej mocy stałej oraz zaleca się, aby podpięte urządzenia pobierały nie więcej niż 80% dostępnej mocy stałej przetwornicy.


Do przetwornicy można podpiąć dowolnie dużo urządzeń. Warunkiem jest nieprzekroczenie dostępnej...

Jaką przetwornice powinienem wybrać z czystą czy modyfikowaną sinusoidą?

Przetwornice Green Cell z modyfikowaną sinusoidą świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy podpiąć takie urządzenia jak zasilacz laptopa, ładowarka do telefonu, czy czajnik. Jednak gdy chcemy uruchomić na przykład mikrofalówkę, lodówkę lub pompę wody czy inne urządzenie z silnikiem indukcyjnym konieczne jest zastosowanie przetwornicy z czystą sinusoidą.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym poradnikiem: "Jak działa przetwornica samochodowa? Do czego służy i jaki model wybrać?"


Przetwornice Green Cell z modyfikowaną sinusoidą świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy...

Jaka przetwornica do paneli solarnych?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie przetwornicy solarnej dedykowanej do tego rozwiązania. Model podany w linku poniżej posiada wyprowadzenia pod panele fotowoltaiczne, złącze pod akumulatory oraz wyprowadzenie pod urządzenia AC.• Inwerter solarny falownik 12V

• Inwerter solarny falownik 24V


Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie przetwornicy solarnej dedykowanej do tego rozwiązania....