Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Ładowarka indukcyjna

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór dedykowanych oraz uniwersalnych ładowarek z funkcją QI, które pomogą wygodnie utrzymać sprzęt na odpowiednim energetycznie poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant, który wpisze się w wasze unikalne potrzeby oraz oczekiwania.
Typ ładowarki

Strefa pomocy

Jak działa ładowanie indukcyjne?

Ładowarka indukcyjna jest urządzeniem bezprzewodowym, które do działania wykorzystuje zjawisko indukcji magnetycznej. W ładowarce Green Cell zainstalowano cewkę elektromagnetyczną- przepływający przez nią prąd generuje pole magnetyczne, a to z kolei indukuje prąd w cewce telefonu, skąd jest kierowany do baterii.Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem: "Jak działa ładowanie indukcyjne?"


Ładowarka indukcyjna jest urządzeniem bezprzewodowym, które do działania wykorzystuje zjawisko...

Co to jest standard Qi?

Standard Qi jest przyjętym powszechnie określeniem, dotyczącym ładowania indukcyjnego. Technologia ta funkcjonuje od 2009 roku i cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Dzięki temu telefon można naładować niemal w każdych okolicznościach, bez konieczności podłączania go pod gniazdo zasilania.Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem: "Ładowanie indukcyjne kontra przewodowe – pojedynek technologii"


Standard Qi jest przyjętym powszechnie określeniem, dotyczącym ładowania indukcyjnego....

Czy mój telefon ma ładowanie indukcyjne?

Sprawdzenie, czy telefon posiada możliwość ładowania indukcyjnego jest niezwykle proste. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google nazwę modelu telefonu, wraz z dopiskiem “specyfikacja” lub “dane techniczne”. Np. “Samsung S8 specyfikacja” . Dzięki temu traficie na obszerną kartę informacyjną o swoim urządzeniu. Pozostaje już tylko znaleźć informację o “ładowaniu bezprzewodowym” lub “ładowaniu indukcyjnym”, w skrócie QI.


Sprawdzenie, czy telefon posiada możliwość ładowania indukcyjnego jest niezwykle proste....

Dlaczego ładowarka indukcyjna nie ładuje?

Jeśli telefon nie zasygnalizował rozpoczęcia ładowania, możemy być niemal pewni, że nasz model nie ma tzw. cewki QI. Tyczy się to również innych urządzeń, takich jak tablety czy case’y na słuchawki bezprzewodowe. Tego typu sprzęty również mają możliwość korzystania ze standardu QI, natomiast nie wszystkie.


Jeśli telefon nie zasygnalizował rozpoczęcia ładowania, możemy być niemal pewni, że nasz model...
1 - 1 z 1 produktu

Technologia indukcyjna coraz bardziej się zadomawia. Ładowarki QI są coraz popularniejsze, a sam sposób takiego ładowania zaczyna stawać się standardem w nowszych modelach smartphonów. Ładowanie indukcyjne telefonu/innych sprzętów to przede wszystkim większa wygoda na co dzień oraz odcięcie się od używania kabli. Kładąc telefon na ładowarce można go szybko naładować lub doładować, a wszystko bez szukania zasilacza, kabla i mocowanie się z końcówką microUSB. Ładowarki indukcyjne to również stylowe dodatki do nowoczesnych pomieszczeń, które pozwalają wyrazić więcej z unikalnych preferencji mieszkającego jasno pokazując jego zorientowanie na najnowsze trendy w technologicznej oraz aranżacyjnej modzie.

Ładowarki bezprzewodowe

W naszym sklepie Świat Baterii oferujemy szeroki wachlarz opcji na 

ładowarki z technologią QI (indukcyjne)

, które zwiększą codzienny komfort ładowania telefonu. Dzięki tego typu ładowarkom korzystanie na co dzień ze smartphona staje się jeszcze bardziej wygodne. Prezentowane w tej kategorii ładowarki są kompatybilne z każdym smartphonem obsługującym technologię QI (ładowania indukcyjnego). Ładowarka indukcyjna nie jest dużym wydatkiem, daje ona szersze pole do codziennego manewru pozwalając wygodnie doładować lub naładować telefon, kiedy to tylko potrzebne.

Dopasowana ładowarka indukcyjna

Ładowarka indukcyjna jest w stanie zmienić sposób postrzegania konieczności ładowania telefonu. Nie trzeba dzięki niej uwiązywać się koniecznie do gniazdka. Telefon można zdjąć i położyć w każdym momencie bez konieczności szukania zasilacza oraz kabla. Strategicznie umiejscowiona ładowarka z funkcją QI w domu lub mieszkaniu jest w stanie pozytywnie wpłynąć na codzienny komfort oraz zwiększyć efektywność korzystania z telefonu. Dzięki QI nie trzeba robić długich przerw w użytkowaniu smartphona lub innego sprzętu obsługującego technologię indukcyjną - ponieważ nie trzeba sprzętu uwiązywać kablem. Ładowanie indukcyjne to dodatek, którego pozytywny wpływ w domu lub mieszkaniu stanie się szybko odczuwalny.