Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Ładowarka indukcyjna

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór dedykowanych oraz uniwersalnych ładowarek z funkcją QI, które pomogą wygodnie utrzymać sprzęt na odpowiednim energetycznie poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant, który wpisze się w wasze unikalne potrzeby oraz oczekiwania.
1 - 1 z 1 produktu

Technologia indukcyjna coraz bardziej się zadomawia. Ładowarki QI są coraz popularniejsze, a sam sposób takiego ładowania zaczyna stawać się standardem w nowszych modelach smartphonów. Ładowanie indukcyjne telefonu/innych sprzętów to przede wszystkim większa wygoda na co dzień oraz odcięcie się od używania kabli. Kładąc telefon na ładowarce można go szybko naładować lub doładować, a wszystko bez szukania zasilacza, kabla i mocowanie się z końcówką microUSB. Ładowarki indukcyjne to również stylowe dodatki do nowoczesnych pomieszczeń, które pozwalają wyrazić więcej z unikalnych preferencji mieszkającego jasno pokazując jego zorientowanie na najnowsze trendy w technologicznej oraz aranżacyjnej modzie.

Ładowarki bezprzewodowe

W naszym sklepie Świat Baterii oferujemy szeroki wachlarz opcji na 

ładowarki z technologią QI (indukcyjne)

, które zwiększą codzienny komfort ładowania telefonu. Dzięki tego typu ładowarkom korzystanie na co dzień ze smartphona staje się jeszcze bardziej wygodne. Prezentowane w tej kategorii ładowarki są kompatybilne z każdym smartphonem obsługującym technologię QI (ładowania indukcyjnego). Ładowarka indukcyjna nie jest dużym wydatkiem, daje ona szersze pole do codziennego manewru pozwalając wygodnie doładować lub naładować telefon, kiedy to tylko potrzebne.

Dopasowana ładowarka indukcyjna

Ładowarka indukcyjna jest w stanie zmienić sposób postrzegania konieczności ładowania telefonu. Nie trzeba dzięki niej uwiązywać się koniecznie do gniazdka. Telefon można zdjąć i położyć w każdym momencie bez konieczności szukania zasilacza oraz kabla. Strategicznie umiejscowiona ładowarka z funkcją QI w domu lub mieszkaniu jest w stanie pozytywnie wpłynąć na codzienny komfort oraz zwiększyć efektywność korzystania z telefonu. Dzięki QI nie trzeba robić długich przerw w użytkowaniu smartphona lub innego sprzętu obsługującego technologię indukcyjną - ponieważ nie trzeba sprzętu uwiązywać kablem. Ładowanie indukcyjne to dodatek, którego pozytywny wpływ w domu lub mieszkaniu stanie się szybko odczuwalny.