Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Zasilacze do Panasonic (1)

Banner kategorii Zasilacze do laptopow
Sortuj:

Zasilacze do laptopa? Mamy je!

Ładowarka w Twoim laptopie przestała działać? Kabel wkręcił się w kółka fotela? Spadła? Wydaje dziwne dźwięki? Zatem najwyższy czas pomyśleć o nowej. Zasilacz to element niezbędny dla prawidłowego działania laptopa. Bez niej bateria nie może wydajnie (ani długo) działać. Ładowarki są jednak najbardziej marginalizowanym akcesorium. Póki działają to nie ma problemu, jednak, gdy zaczynają odmawiać posłuszeństwa - przycina lub ładuje tylko w określonej pozycji, to utrzymanie laptopa mobilnym staje się praktycznie niemożliwe.
Ładowarki do laptopów są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne - zazwyczaj znajdują się pod nogami, biurkami lub obijają się w czasie transportu. To wszystko przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia awarii, a gdy ta nastąpi trzeba się liczyć z tym, że zostanie się odciętym od świata.

Strefa pomocy

Jaki zasilacz do laptopa?

Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on dedykowany. Jak znaleźć model laptopa?Model laptopa najczęściej znajduje się na jego obudowie. Proszę go odczytać i wpisać w wyszukiwarce sklepu.

np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

Szczegółowe informacje dotyczące doboru zasilacza znajdą Państwo również na naszym blogu, w artykule "Jak dobrać zasilacz do laptopa?" .


Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on...

Czy mogę zastosować zasilacz o większej mocy?

Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono identyczne, jak w fabrycznym zasilaczu. 


Jak najbardziej tak. Należy jednak pamiętać o napięciu[V] wyjściowym zasilacza, aby było ono...

Czy zasilacz jest odpowiedni do mojego laptopa?

Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej jest to właściwy wybór i zapraszamy do zakupu. 


Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej...
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 15.6V 7.05A 110W do Panasonic ToughBook CF-19 CF-29 CF-30 CF-31 CF-51 CF-52 CF-53 CF-74
star star star star star
(2)
Moc : 110W
Napięcie: 15.6V
Natężenie: 7.05A
Rodzaj wtyku: okrągły (5.5-2.5mm)
99,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Ładowarka w laptopie to element najczęściej marginalizowany pod względem swojej istotności. Oczywiście wszystko zmienia się z momentem, kiedy akcesorium to zacznie odmawiać lub całkowicie odmówi posłuszeństwa. Sprzęt nie jest w stanie działać, a użytkownik często w panice szuka wydajnego zamiennego zasilacza. Ładowarki do laptopa są jednymi z najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne, zalania, obtłuczenia oraz zabrudzenia części. Marginalizowanie istotności tego dodatku to proszenie się o szybkie nieszczęście - w końcu sprzęt zawsze odmawia posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Gdy zasilacz zawiedzie użytkownik musi stanąć przed niełatwym zadaniem kupienia nowego elementu, który wpisze się w unikalne potrzeby posiadanego sprzętu. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz opcji na 

zasilacze do laptopa Panasonic

marki Green Cell. Są to w 100% kompatybilne dodatki dopasowane do zarówno fizycznych jak i elektronicznych potrzeb sprzętu. W efekcie kupujący zyskują pewność, że laptop będzie działał wydajnie i to przez długi czas. Na każdy zasilacz do Panasonic marki Green Cell nasz sklep udziela 24 - miesięcznej gwarancji, a zasilacze z serii Pro obejmuje aż 3-letnia gwarancja. W efekcie jest to inwestycja, która się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Zasilacze do różnych modeli Panasonic

Wymiana ładowarki jest czymś, przed czym użytkownik może stanąć z dnia na dzień. Sprzęt, z którym się źle obchodzi może zawieść w każdym momencie. Panasonic jest marką o ugruntowanej pozycji na światowych rynkach. Od lat dostarcza ona swoim odbiorcom dokładnie tego, czego technologicznie potrzebują. Mimo wszystko sprzęt sygnowany znakiem Panasonic niezniszczalnym nie jest. Okazjonalna wymiana ładowarki w laptopie Panasonic może okazać się niezbędna. W takim momencie trzeba mieć pewność, że akcesorium jest w 100% dopasowane do potrzeb używanego sprzętu. Z uniwersalnymi ładowarkami łatwo nie trafić. Posiadają one szeroki zakres i powinny być kompatybilne z wieloma modelami laptopów różnych marek - jednak rzeczywistość jest często inna i stwarza liczne zagrożenia (jak uszkodzenia mechaniczne oraz zmniejszenia żywotności baterii).