Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Zasilacze do Apple (MacBook) (6)

Banner kategorii Zasilacze do laptopow
Sortuj:

Zasilacze do laptopa? Mamy je!

Ładowarka w Twoim laptopie przestała działać? Kabel wkręcił się w kółka fotela? Spadła? Wydaje dziwne dźwięki? Zatem najwyższy czas pomyśleć o nowej. Zasilacz to element niezbędny dla prawidłowego działania laptopa. Bez niej bateria nie może wydajnie (ani długo) działać. Ładowarki są jednak najbardziej marginalizowanym akcesorium. Póki działają to nie ma problemu, jednak, gdy zaczynają odmawiać posłuszeństwa - przycina lub ładuje tylko w określonej pozycji, to utrzymanie laptopa mobilnym staje się praktycznie niemożliwe.
Ładowarki do laptopów są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne - zazwyczaj znajdują się pod nogami, biurkami lub obijają się w czasie transportu. To wszystko przekłada się na wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia awarii, a gdy ta nastąpi trzeba się liczyć z tym, że zostanie się odciętym od świata.

Strefa pomocy

Jaki zasilacz do laptopa?

Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on dedykowany. Jak znaleźć model laptopa?Model laptopa najczęściej znajduje się na jego obudowie. Proszę go odczytać i wpisać w wyszukiwarce sklepu.

np. Asus K53SV / HP Pavilion G6 / MacBook Pro 13 A1278

Szczegółowe informacje dotyczące doboru zasilacza znajdą Państwo również na naszym blogu, w artykule "Jak dobrać zasilacz do laptopa?" .


Jeśli model Państwa laptopa znajduje się w ofercie produktu to jak najbardziej będzie on...

Czy zasilacz jest odpowiedni do mojego laptopa?

Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej jest to właściwy wybór i zapraszamy do zakupu. 


Jeśli Państwa model laptopa znajduje się na liście kompatybilności produktu, to jak najbardziej...
1 - 6 z 6 produktów
Zasilacz w laptopie lub notebooku jest elementem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Najczęściej jednak się o nim zapomina, a wskutek złego obchodzenia się i marginalizacji jest on w stanie odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Bez zasilacza sprzętu nie można doładować. Na samym początku użytkowania nowego laptopa perspektywa, że coś może zawieść wydaje się bardzo odległa i mało znacząca. Zasilacz jest najbardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne - głównie podczas użytkowania sprzętu na wyjazdach oraz w trakcie podróżowania z nim. W końcu laptop to sprzęt mobilny, który chce się możliwie jak najpełniej wykorzystać i zawsze pozostawać w kontakcie ze światem. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz produktów jak np.

ładowarka MacBook

marki Green Cell, które szybko wpasują się w fizyczne oraz elektroniczne potrzeby posiadanego sprzętu. Dzięki wymianie zasilacza na nowy szybko odzyskuje się mobilność oraz możliwość zachowania laptopa na odpowiednim energetycznie poziomie pracy. Każda ładowarka Macbook marki Green Cell dostępna w naszej ofercie objęta jest 24 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że kupiony sprzęt będzie działał wydajnie przez długi czas nie sprawiając żadnych problemów. Będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą zasilaczy z serii Green Cell Pro.

Szybka wymiana = szybszy powrót do normalności

Wymiana ładowarki to coś niezbędnego, przed czym każdy użytkownik wcześniej lub później będzie musiał stanąć. Tutaj z kolei zaczynają się strome schody. Zasilacz zasilaczowi nie jest równy. Na rynku istnieje cała masa opcji, która jest w stanie wprawić niezorientowanego użytkownika w osłupienie. Uniwersalne opcje tak naprawdę nie są uniwersalne. Trzeba bardzo uważać dobierając tego typu zasilacze, ponieważ łatwo o pomyłkę. Kupienie zasilacza ze złym napięciem jest w stanie szybko uszkodzić baterię oraz cały laptop eliminując go z użytku. MacBook od Apple to sprzęt rozpoznawany na całym świecie. Kupienie odpowiedniego zasilacza do sprzętu za kilka tysięcy złotych to priorytet, którego nie można lekceważyć. Alternatywą jest pozostawienie sprzętu w serwisie i czekanie na sprowadzenie nowej części. Może się to ciągnąć tygodniami i skutecznie dezorganizować napięty harmonogram przeróżnych prac. Kupno dopasowanej ładowarki do Apple marki Green Cell rozwiązuje ten problem - jest również tańsze. Zasilacze Green Cell są idealnym odwzorowaniem oryginalnych ładowarek w efekcie użytkownik wie, że nabywa 100% kompatybilności.