Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Szkła na telefon 

Nasz sklep oferuje szeroki wybór na szybki ochronne, które dopasują się do każdego rodzaju ekranu. Technologia 3D i 2,5 D pozwala na idealne rozprowadzenie szybki nawet na uwypuklonych ekranach. Dzięki temu wyświetlacz jest w 100% zabezpieczony przed uszkodzeniami w wyniku upadku, dostawaniem się drobin kurzu lub brudu pod szybkę oraz zarysowaniami wynikającymi z codziennej eksploatacji. Hartowane szkło do telefonu sprawia, że nie trzeba już rezerwować jednej kieszeni w spodniach, torebce lub plecaku by oszczędzić sobie ryzyka wystąpienia rys. Najwyższy standard twardości pozwala nosić bez obaw razem z telefonem klucze i monety oraz przestać drżeć za każdym razem, gdy będzie się telefon brało do ręki.
Wybierz markę urządzenia
Model
1 - 40 z 91 produktów

Szkło hartowane do telefonu

Szkło ochronne na telefon to dodatek, bez którego dziś nie sposób się obyć. Brak ochrony ekranu niepotrzebnie naraża telefon na uszkodzenia, które są w stanie często wyeliminować go z użytku. Nowoczesne smartphony mimo coraz lepszych osiągów i technicznych możliwości stają się coraz bardziej kruche. Upadek ekranem do dołu na twardą powierzchnię jest sytuacją, kiedy serce użytkownika zamiera. W najlepszym wypadku po podniesieniu przywita nas rysa, w najgorszym pęknięcie (i to często spore). Szkło do telefonu to konieczność dla każdego intensywnie używającego swojego sprzętu użytkownika. Pozwala ono zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami bez utraty na funkcjonalności oraz wygody z użytku. Codzienne dynamiczne życie może szybko negatywnie odbić się na zarówno wyglądzie, jak i funkcjonowaniu telefonu. Szkło ochronne daje sprzętow szanse na zachowanie w pełni swojej funkcjonalności oraz estetycznej prezencji.

Nowy potrzebny standard

Szkło na telefon dawniej było jedynie opcją, dziś jest już wymogiem. Nasza oferta została specjalnie wyselekcjonowana by zapewnić użytkownikom dostęp do nowoczesnych rozwiązań ochronnych, które dopełnią potrzeb telefonu. Szkło do telefonu będzie niedrogim dodatkiem, którego pozytywne skutki z kupna szybko się odczuje. Zyska się między innymi pewność, że telefon jest bezpieczny, co przeniesie się na komfort z codziennego użytkowania. Wszystkie szybki ochronne na telefon dostępne w ofercie Świata Baterii objęte są okresem gwarancyjnym oraz spełniają najwyższe przyjęte standardy. Dzięki temu użytkownicy mają pewność, że zakupują sprawdzone oraz rzeczywiście jakościowe rozwiązania, które zapewnią lepszą funkcjonalność ich smartphonowi.