Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Samsung (18)

Szkła ochronne Samsung

Prezentowane w naszym sklepie szkła do telefonów Samsung pozwalają w pełni zabezpieczyć ekran przed dostawaniem się pod niego drobin kurzu, brudu, zarysowaniami oraz pęknięciami. Upadek telefonu nawet z niewielkiej wysokości może skończyć się dla niego tragiczne. Małą rysę można jeszcze zaakceptować, jednak pęknięcie przebiegające w poprzek wyświetlacza równa się znacznemu utrudnieniu w codziennym działaniu oraz dużym kosztom napraw.
1 - 18 z 18 produktów

Szkło hartowane do Samsung

Telefony marki Samsung to coraz powszechniej wybierany, nowoczesny standard, który wpasowuje się w szerokie potrzeby użytkowników. Smartfony sygnowane znakiem towarowym Huawei to pewność, że technologiczne wymagania zostaną zaspokojone, a codzienne doświadczenia wyniesione na zupełnie nowy poziom. Mimo swojego zaawansowania telefony Huawei niezniszczalnymi nie są. Szkła ochronne do Samsung to konieczność o ile chce się utrzymać ekran zarówno w funkcjonalnym, jak i estetycznym porządku.

Szkła ochronne do Samsung wykonane według technologii 2,5D oraz 3D idealnie przylegają do powierzchni nie utrudniając przy tym używania telefonu. Doskonale chronią one powierzchnię całego ekranu, dostosowując się do profilu zarówno ekranu, jak i sprzętu. Szkło ochronne to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę, że skutecznie chroni ono sprzęt wartości nawet kilku tysięcy złotych. Prezentowane szkła do Samsung nie ograniczają możliwości telefonu znajdującego się w etui – także nie trzeba rezygnować z tego dodatku. Razem szkło i etui tworzyć będą nowe poziomy bezpieczeństwa dla posiadanego sprzętu zapewniając mu dłuższe, funkcjonalne życie.