Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Szkła ochronne Huawei

1 - 5 z 5 produktów

Huawei to marka rozpoznawana na całym świecie. Jej telefony cieszą się niesłabnącą popularnością pośród nowocześnie zorientowanych użytkowników. Szeroki zakres smarfonowych opcji jakie oferuje Huawei szybko wpisuje się w rzeczywiste i aktualne potrzeby odbiorców na całym świecie. Jednak nowoczesne telefony mają jeden i ten sam mankament – są bardzo podatne na uszkodzenia mechaniczne. Upadek nawet z niewielkiej wysokości może zarysować ekran lub spowodować jego pęknięcie. W takiej sytuacji koniecznym jest ponoszenie dużych kosztów napraw. Można jednak temu zaradzić. Szkła ochronne do telefonów Huawei pozwalają zabezpieczyć bardziej sprzęt tej marki przed nieprzewidzianym.

Szkło hartowane do Huawei

Prezentowane w naszej ofercie szkła charakteryzują się nowoczesnym wykonaniem, odpornością na wiele szkodliwych czynników (w tym codzienną intensywną eksploatację) oraz zapewnianiem maksymalnego komfortu podczas operowania telefonem. Technologia 2,5 D oraz 3D pozwala na dokładne dopasowanie szkła do powierzchni ekranu oraz profilu telefonu. Dzięki temu całość jest w pełni zabezpieczona, a ryzyko uszkodzenia oraz zabrudzenia ekranu jest znacznie zmniejszone. Prezentowane w naszym sklepie Świat Baterii 

szybki ochronne do Huawei

są dodatkiem, który szybko usprawni oraz zabezpieczy posiadany telefon. Szkła nie wpływają ujemnie na komfort z operowania sprzętem oraz są w pełni kompatybilne z różnymi modelami etui.