Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Strefa pomocy

Jak dobrać i prawidłowo użytkować akumulator AGM?

Przed doborem odpowiedniej baterii sprawdź parametry wcześniej stosowanego akumulatora. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na poniższe parametry:  • • Napięcie (V)
  • • Pojemność (Ah)Warto również porównać wymiary akumulatora z wcześniej stosowanym sprzętem - dzięki temu zyskasz pewność, że swobodnie zmieszczą się one w wyznaczonym do tego miejscu. Gdy porównasz wszystkie te elementy, spokojnie możesz przystępować do zakupu.Zachęcamy również do naszego poradnika "Jak dobrać i prawidłowo użytkować akumulator AGM?"


Przed doborem odpowiedniej baterii sprawdź parametry wcześniej stosowanego akumulatora....

Czym jest akumulator AGM?

Nasze akumulatory to akumulatory AGM VRLA. Co to oznacza? Elektrolit jest uwięziony w separatorach z włókna szklanego i nie jest żelowany.Zachęcamy również do naszego poradnika "Czym jest akumulator AGM?"


Nasze akumulatory to akumulatory AGM VRLA. Co to oznacza? Elektrolit jest uwięziony w...

Czym się różni akumulator AGM od LiFePO4?

Podstawowa różnica między akumulatorem AGM a LiFePO4:  • • AGM - Grupa akumulatorów żelowych oraz posiadających technologię AGM (Absorbent Glass Mat) nazywana jest VRLA (Valve Regulated Lead). W porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami, AGM-y mają aż czterokrotnie większą żywotność i większą liczbę cykli. To wszystko dzięki zastosowaniu wcześniej wspomnianego włókna szklanego.
  • • LiFePO4 - Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe (znane również jako LiFePO4). Ich konstrukcja składa się z czterech ogniw połączonych ze sobą szeregowo. Każde z nich pracuje z napięciem 3,2 V, co daje łącznie 12,8 V. Jeden z najważniejszych elementów baterii tego typu stanowi elektroniczny system zarządzania o nazwie BMS.Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Czym są akumulatory LiFePO4?"


Podstawowa różnica między akumulatorem AGM  a LiFePO4 : • AGM  - Grupa...
OUTLET
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 4V 4Ah do systemów alarmowych i zabawek
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
Pojemność: 4Ah
Napięcie: 4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: VRLA AGM
19,95 zł
1 - 20 z 20 produktów