Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Hilti (4)

Akumulator do wkrętarki Hilti

Baterie i akumulatory do wkrętarek Hilti od Green Cell charakteryzują się wysoką wydajnością, niską awaryjnością oraz precyzyjnym wykonaniem, które dopasuje się do posiadanego modelu wkrętarki marki Hilti. Akumulator do wkrętarki Green Cell to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe korzyści. Każdy produkt posiada 12-miesięczny okres gwarancji oraz 30 - dniowy czas na dokonanie zwrotu. Nasza specjalnie wyselekcjonowana i ciągle poszerzana oferta, ma na celu zapewnienie naszym odbiorcom jedynie najlepszych rozwiązań, które doskonale łączą w sobie wydajność, trwałość oraz korzystną cenę.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 9.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
129,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 36V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
410,95 zł
189,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 9.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
119,95 zł
1 - 4 z 4 produktów

Wkrętarka akumulatorowa to jedno z podstawowych urządzeń znajdujących się na wyposażeniu domowego warsztatu. Bez niego przeprowadzenie (pełne) pracy remontowych, jak i większych oraz drobniejszych napraw jest często niemożliwe. Hilti to producent wydajnych elektronarzędzi, które coraz częściej trafiają na warsztatowe półki nowoczesnych konsumentów. Hilti od lat zapewnia dopasowane rozwiązania, które szybko wpasowują się w indywidualne potrzeby, preferencje oraz możliwości finansowe. Wkrętarka akumulatorowa Hilti to inwestycja, która szybko się zawraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku, pozwalając na szybkie przeprowadzenie niezbędnych prac. Jednak mimo swojej wydajności, przez częstotliwość użytkowania, nawet wkrętarka Hilti jest w stanie się wysłużyć. Gdy sprzęt zaczyna niedomagać jest to zazwyczaj wina akumulatora. Okazjonalna zmiana akumulatora do wkrętarki Hilti pozwala utrzymać sprzęt na optymalnym poziomie funkcjonalności. Wkrętarka, która nie spełnia w pełni swoich funkcji, nie pomoże za bardzo w przeprowadzeniu prac, a wręcz będzie je blokować. Zaistniałe przestoje są wtedy trudne do przeskoczenia, dlatego okazjonalna wymiana witalnych elementów jak baterie i akumulatory w wkrętarce Hilti.

Najwyższa jakość zmienników

Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz baterii oraz akumulatorów do wkrętarek Hilti marki Green Cell. Green Cell to jakość, która daje się szybko odczuć w przeskoku technologicznym oraz błyskawicznym powrocie sprzętu do swojej pełnej, energetycznej funkcjonalności. Elementy takie jak akumulator do wkrętarki Hilti często są marginalizowane w czasie użytkowania sprzętu. Jednak ciągłe spychanie sprawy wymiany na dalszy margines raczej szybciej niż później da o sobie negatywnie znać - i to w najmniej odpowiednim momencie. Niedomagający akumulator nie będzie sobie w stanie poradzić z nawałem czekającej pracy. W efekcie pojawią się różne - krótsze i dłuższe przestoje, które uniemożliwią wywiązanie się z terminu zakończenia prac. Dzięki wymianie akumulatora lub 

baterii do Hilti

tego typu problemów, jak i wielu pobocznych można łatwo uniknąć. W ofercie Świata Baterii posiadamy wysokiej jakości baterie marki Green Cell, które zapewnią długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz idealne dopasowanie do modelu elektronarzędzia Hilti.