Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Apple (16)

Szkła ochronne iPhone

Prezentowane w naszym sklepie Świat Baterii szkła ochronne do iPhonów szybko wpiszą się w potrzeby zarówno telefonu, jak i użytkownika. Będą one doskonale przylegać do powierzchni dając swobodę w obsłudze oraz komfort z użytku. Technologia 2,5D oraz 3D sprawia, że szkło idealnie pokrywa ekran chroniąc go od zarysowań oraz dostawania się kurzu i brudu pod samo szkło. Dzięki szkłom ochronnych do iPhona nie trzeba rezygnować z etui. Są one tak wyprofilowane, że nie sprawiają kłopotu w obsługiwaniu telefonu w casie lub standardowym pokrowcu.
1 - 16 z 16 produktów

Szkło ochronne do telefonu to niezbędnik dla każdego użytkownika nowoczesnego smartfona. Bez tego dodatku ekran jest o wiele bardziej narażony na zarysowania oraz pęknięcia. Telefonu używa się codziennie bardzo dynamicznie - nie tylko siedząc za biurkiem, ale również podczas jazdy rowerem, czy joggingu. W rezultacie sprzęt często wartości kilku tysięcy złotych jest narażony na wiele niebezpieczeństw.

Szkło hartowane do iPhone

iPhone to nowoczesność, innowacja oraz niestety kruchość. Każda następna generacja smartfonów od Apple jest wydajniejsza, ale również bardziej podatna na uszkodzenia. Telefon towarzyszy użytkownikowi codziennie, przez co musi być odpowiednio zabezpieczony. Świadomość, że sprzęt jest bezpieczny, a każde wyjęcie go do użytku nie musi równać się niemiłej niespodziance w postaci rysy jest dowodem, że szkło było trafioną inwestycją.