Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Xiaomi (16)

Szkła ochronne Xiaomi

Szkła na telefon dedykowane do telefonów Xiaomi idealnie wpasowują się w rozmiary i parametry. Dzięki temu nie traci się na funkcjonalności z używania telefonu nawet w etui. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki technologii 2,5D oraz 3D szkło idealnie przylega do profilu ekranu oraz telefonu. Nie odstaje oraz nie pozostawia niechronionych miejsc. Prezentowane w naszej ofercie szkła zapewniają nie tylko ochronę, ale również odpowiedni poziom komfortu podczas używania smartfona. 
1 - 16 z 16 produktów

Szkła ochronne do telefonów to szeroka kategoria produktów, w której niezorientowany użytkownik może szybko się zagubić. Produkty tego typu są niezbędne dla odpowiedniego zabezpieczenia zarówno funkcji swojego smartfona, jak i jego estetycznego wyglądu. W tej kategorii znajdziecie szkła dedykowane do Xiaomi, które szybko wpasują się w potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Prezentowane szkła wykonane zostały z wytrzymałych materiałów dzięki temu skutecznie zabezpieczają telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, pęknięciami oraz dostawaniu się pod ekran różnorodnych zanieczyszczeń. 

Szkło hartowane do Xiaomi

Xiaomi to marka znana na całym świecie, która ze swoimi produktami bardzo dobrze wpisuje się w potrzeby odbiorców. Mimo swojego zaawansowania telefony od Xiaomi (jak i od innych marek dostępnych na rynku) są podatne na liczne uszkodzenia mechaniczne – najbardziej narażony jest właśnie ekran.