Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Szkła ochronne Xiaomi

1 - 9 z 9 produktów

Szkła ochronne do telefonów to szeroka kategoria produktów, w której niezorientowany użytkownik może szybko się zagubić. Produkty tego typu są niezbędne dla odpowiedniego zabezpieczenia zarówno funkcji swojego smartfona, jak i jego estetycznego wyglądu. W tej kategorii znajdziecie szkła dedykowane do Xiaomi, które szybko wpasują się w potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Prezentowane szkła wykonane zostały z wytrzymałych materiałów dzięki temu skutecznie zabezpieczają telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, pęknięciami oraz dostawaniu się pod ekran różnorodnych zanieczyszczeń. Dzięki technologii 2,5D oraz 3D szkło idealnie przylega do profilu ekranu oraz telefonu. Nie odstaje oraz nie pozostawia niechronionych miejsc.

Szkło hartowane do Huawei

Xiaomi to marka znana na całym świecie, która ze swoimi produktami bardzo dobrze wpisuje się w potrzeby odbiorców. Mimo swojego zaawansowania telefony od Xiaomi (jak i od innych marek dostępnych na rynku) są podatne na liczne uszkodzenia mechaniczne – najbardziej narażony jest właśnie ekran. Prezentowane w naszej ofercie szkła zapewniają nie tylko ochronę, ale również odpowiedni poziom komfortu podczas używania smartfona. 

Szkła na telefon dedykowane do telefonów Xiaomi

idealnie wpasowują się w rozmiary i parametry. Dzięki temu nie traci się na funkcjonalności z używania telefonu nawet w etui. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.